Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need for Speed Undercover (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/81595-need-for-speed-undercover.html)

Dannyromdan 08-01-09 10:53

Re: Need for Speed Undercover
 
Devizia aia e de ochii lumi ..... ca se vede clar ca jocu nu urmareste DELOC , da DELOC realistica . Si daca l-ar face mai greu mi-as baga ... in el si nu l-as mai jucat ca orice om se enerveaza cand nu reuseste ceva :))) .... de ex incerci sa baggi top speed la o masina si dai numa de blocaje ( normal ca iti bagi ... si ai te joci alceva) .... cel putin asa fac io :D

dolb 08-01-09 10:59

Re: Need for Speed Undercover
 
pai vezi..tu esti mic.. tu cand te-ai nascut aveai deja la nas fifa si toate cele.. deja evoluate! Noi astia mai maricei, prima data eram trecuti prin arcade-uri de rahat si ni s-a luat atata usurinta. Scopul principal al unui joc este antrenamentul reactiilor si a mentalitatii. Daca eu iti dau tie un joc super usor pe care sa il termini super repede si super usor , care mai e farmecul? Ce mai inveti din asta? Un joc mai dificil iti dezvolta ambitie, iar asta te ajuta in viata!

De acord ca nu e realistic, dar nici fifa nu e.. degeaba incearca ei sa se apropie cat mai mult de realitate ca din pacate.. mai mult se indeparteaza.

Dannyromdan 08-01-09 11:04

Re: Need for Speed Undercover
 
MW mie mi s-a parut usor , dar nu scurt (da nici lung sa ti se ia de el ) , dar tot imi antreenam reactia cand sa evit niste cuie de pe sosea , traficu alea ... nu stiu ce are jocu ala ca inca imi place , pe cand carbon intr-o saptamana l-am terminat si in secunda 2 l-am sters:))

dolb 08-01-09 11:13

Re: Need for Speed Undercover
 
carbon il poti termina in 2 zile daca te tii de el.

mostwanted era bun..destul de dificil..nici prea greu dar nici prea usor.

Insanerzw 08-01-09 12:49

Re: Need for Speed Undercover
 
Am observat o eroare as putea considera asta:Mergeam cu M3 e46,aveam top speed ,urcam spre autostrada si deodata apas speed breakerul si intorc masina imediat,am observat un lucru politia nu opreste,ci ei avand mare viteza ia maxim stanga cu viteza lor mare si intra in parapet=)) deci criminala faza !Incercati asta Datii la orice masina SPEED si intoarceti-va brusc!:dance::lol: prostanaci,acum m-am apucat de Un PRO STREET SI CARBON!Oldschool frate:P!

Champion 25-05-09 19:28

Re: Need for Speed Undercover
 
Salut stie cineva un HUB de strong DC de pe care sa pot downloada nfs undercover si pro street (complete si functionale) ?Daca nu e voie sa le scrieti aici trimiteti-mi un PM

Dark Side 27-05-09 11:42

Re: Need for Speed Undercover
 
Prost jocul.... mult mai bun PS.... L-au scos asa sa nu ramana in urma.... sa nu uite programatorii cum sa tasteze la calculator.

Yoz4speed 09-06-09 21:16

Re: Need for Speed Undercover
 
bai deci ma enervat faza cu drift-u....nici un drift :(


All times are GMT +2. The time now is 21:55.

- Copyright 2026 4Tuning