![]() |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
se poate aduce suspensia completa , reglabila pe inaltime la 300 euro :)
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
se poate aduce asta http://cgi.ebay.de/WINDSCHOTT-BEZUG-...1|293:1|294:50 ?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
din pacate nu, nu accepta PayPal. Se poate aduce insa dar cu o taxa suplimentara de 40 euro [ comision bancar perceput pt swift extern ]
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
3 Attachment(s)
sa mai punem ceva poze ...
casca Shark, suspensie Audi TT Quattro, Enkei Rims ... si multe altele la care n-am mai facut poze :) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
niste arcuri sport pt clio meu? :lol:
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
niste capace pt jenti bbs poti aduce si la ce pret? ceva de genu
http://cgi.ebay.de/BBS-BMW-RS-001-4X...3A1%7C294%3A50 sau asa ceva dar mai ieftine daca gasesti http://cgi.ebay.de/BBS-Felgendeckel-...3A1%7C294%3A50 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut as vrea sa iau si yo astea de pe ebay cat mar costa pana in tara ?
http://cgi.ebay.com/CARARAMA-1-87-VO...ayphotohosting http://cgi.ebay.com/CAT-320D-L-Hydra...ayphotohosting |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut, am nevoie de niste cauciucuri. la noi mai greu cu gasitul lor. cum le caut pe ebay ? 165/45/15 sau 165/50/15 multam,
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut asa ceva cat ma duce cu tot +timp de livrare( accepta paypal), astept pm multumesc
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AIS-S...hippingPayment |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut,
Ma intereseaza aripa dreapta m3 e46 : http://cgi.ebay.com/ebaymotors/01-02...4506.m20.l1116 in cat timp poti sa o aduci si care este pretul. Multumesc ! |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
as mai include in comanda si astea daca este posibil :
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/6X-BM...1%7C240%3A1318 sau http://cgi.ebay.com/ebaymotors/7X-BM...1%7C240%3A1318 si daca obtii un pret bun pt. aripile astea nu-mi mai trebuie aripa dreapta fata din postul anterior : http://cgi.ebay.com/ebaymotors/01-06...1%7C240%3A1318 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut !
Un pret final te rog pentru : http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Exhau...Q5fAccessories http://cgi.ebay.co.uk/NEW-CAR-ALLOY-...A4%7C294%3A200 http://cgi.ebay.co.uk/Exhaust-Whistl...A1%7C294%3A200 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/PILOT...Q5fAccessories http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-E...Q5fAccessories In functie de cat costa transportul la fiecare si pretul final, ma hotarasc la care raman. Merci ! |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
O iau pe rand si va mai spun o data, daca sunteti interesati de ceva si e mai urgent E-MAIL ME! :)
@B-11-AYG Cred ca se gasesc, din experienta pe undeva pe la 150-200euro, bani la care mai pui 100 si iei fixa sau reglabila :) [ Eu la Swift am o scuza, Reglabila e 800 euro, arcurile m-au dus la 150 euro APEX -45 ] @Armandot 1.Licitatia s-a terminat dar oricum nu le puteam aduce pentru ca nu accepta PayPal. 2.Eu am dat 80 Euro pe ale mele :), cele din licitatie sunt 230 ron cu tot cu adus. @Micutzu_yo 1. Licitatia s-a incheiat. 2. 120 RON @TZN 85 BUB Incearca direct cu dimensiunea respectiva in campul "search" :) @p_vio46 Ai pm :) @andreiwtw 1. S-a terminat licitatia. 2. 245 Ron 3. 300 Ron 4. S-a terminat licitatia. @dal3x 1. 250 Ron 2. 100 Ron 3. 70 Ron 4. Astept o cota de transport. 5. 170 Ron Au venit si pragurile de Golf 4 Editie Aniversara pentru colegul de forum JOCK ! |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
"@andreiwtw
1. S-a terminat licitatia. 2. 245 Ron 3. 300 Ron 4. S-a terminat licitatia." Salut, Comanda-mi te rog pozitia 3 ( adica 7 embleme bmw carbon : 4 capacele roti, 1 volan, 1 capota si una pt. portbagaj ) . Anunta-ma cand au venit sa vin sa le iau . Vezi daca gasesti pe undeva si o aripa dr. fata de bmw m3 e46 te rog ... ( tel. 0723.243.910 ) . Multumesc frumos ! |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
Mersi ;) ...maine vin sa le iau :twisted: ...hmmm,ce repede au venit :shock: |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut... spune-mi si mie te rog ce se poate aduce de aici si pe al ce preturi :
http://cgi.ebay.co.uk/FAB-DAEWOO-CHE...3%3A1|294%3A50 http://cgi.ebay.co.uk/15-Black-4-Lug...3%3A2|294%3A50 multam, |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
3 Attachment(s)
..uite si pragurile....multumesc razak ...recomand ,baiat de nota 20 ;)
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Sal ,sunt interesat de unul dintre aceste 2 produse ,ma poti ajuta? ms anticipat
http://cgi.ebay.de/BMW-E36-GT-ECKEN_...3A1%7C294%3A50 http://cgi.ebay.de/Spoilerlippe-Rieg...3A1%7C294%3A50 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
As mai vrea sa-mi comanzi si grilele astea si semnalele de pe aripi si vin sa le ridic odata cu emblemele comandate ... : http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-E...1%7C240%3A1318 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2002-...1%7C240%3A1318 Multumesc ! Daca ai nevoie de datele mele sau de un avans da-mi un pm te rog ... ... sau tel. 0723.243.910 ! |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut...ma intereseaza balamale pt audi tt de alea de se deschid usile in sus
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut cat m-ar costa sa imi aduc asta in tara? Cat m-ar costa ca asta sa fie la tine acasa in buc?
http://cgi.ebay.com/Apple-iPhone-3G-...3A1%7C294%3A50 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut omule.Un motor 2.0 turbo(z20let)complet oare reusesti sa gasesti?Numai bine!!!
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut
zi`mi si mie te rog la cat ma ajung oglinzile astea cu tot cu transport si comisionu` tau si in cat timp ajung. astept raspuns.ms http://cgi.ebay.com/BMW-E36-2-DOOR-C...C294%3A50#shId |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
1 Attachment(s)
tocmai mi-a sosit suspensia ... multumim razak ;) ne mai auzim cu alte comenzi curand :D
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
se poate ,pret si cat dureaza.........
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2006-...171|240%3A1318 si http://cgi.ebay.com/ebaymotors/TOYOT...171|240%3A1318 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Zein cu placere!
Costi01 am dat mail, cand am raspuns te anunt. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut, 200 ron fac alea :)
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut.Spune-mi si mie cu cat imi aduci astea.
http://cgi.ebay.de/4-17-SUZUKI-SWIFT...3A1%7C294%3A50 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
DA.Cu user Swifter.
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Ma bucur ca esti membru !
Daca vrei jantele sa-mi spui :) Mihai asteapta un telefon de la tine, zicea ca vrei sa probezi ceva jante de la el. Intamplator au fost si cei de pe c4 cu noi la intalnire :) . |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
poti aduce jantele astea? si la ce bani? http://cgi.ebay.co.uk/15-Black-4-Lug...3%3A2|294%3A50
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
da-mi te rog ITEM NUMBER, nu-mi deschide link-ul respectiv.
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Baiat de incredere , il recomand tuturor !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
licitatia respectiva s-a terminat. da-mi te rog o licitatie valabila. Multumesc.
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut,
niste preturi... si daca merge adus vreun set din toate astea : 1. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/New-1...Q5fAccessories 2. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/14-x6...Q5fAccessories multumesc, |
| All times are GMT +2. The time now is 15:53. |
- Copyright 2026 4Tuning