![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Felicitari WPP! |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
tu nu vezi ca timpii (reactie+400m) sunt perfect egali, asta inseamana ca masinile au trecut in acelasi timp la linia de 400m eu cred ca asta si filmul care o sa apara inchid subiectul asta. |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
P.S. Avand in vedere ca amandoi am scos peste 13sec arata clar ca eu am avut problema care o stie cel cu evo si el a plecat prost
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Cine are ceva poze sau filme cu bmw visiniu de B de la grupa H, mergea f bine masinuta:), are undeva la 5 s pe 60:).
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
eu zic , ca cei ce au poze sa le puna aici...daca vor, bineinteles.
Poate fac si niste clipuri cu ele, cu acordul autorilor. |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
WPP vs EVO
https://www.youtube.com/watch?v=mixnJEAiFVY |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
1 Attachment(s)
nu suntem aici la procesul etapei sa analizam daca a fost sau nu 11 m sa comentam aiurea si degeaba , daca oamenii de pe pista s-au inteles nu vad de ce, cei de pe margine se agita atat !
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
La trasul liniei: am fost egali, iar in calificari WPP a scos timp mai bun. End of story :)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
8 Attachment(s)
alte poze :
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
nu am fost prezent, dar se vede din filmari si poze k a fost show, normal dacastam sa ne gandim doar a fost "Midnight Racers"
felicitari MR |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
4 Attachment(s)
si niste video :
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
3 Attachment(s)
citeva poze ....
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
danny felicitari pt locul 3 cu subaru, subaru tau a fost cea mai sexy masina parerea mea ;) :D :D
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Filmulete cu calibra neagra de BH nu are nimeni din gresala ?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
In principiu a fost bine , normal ca au fost minusuri dar acum stim ce avem de facut si anul viitor va fi un show tot mai exploziv ..Va spun , au fost cele mai obositoare zile din viata mea , dar nu ma pling , a meritat ...Multumesc tuturor participantilor si spectatorilor
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
io nu am decat cuvinte de lauda:P:P:P:P...a fost un show excelent....masini monstruoase,lume multa....felicitari Ionutz....toti baimarenii care au participat ii felicit:D:D:D:D
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
care are poze sau filmulete cu barracuda ii rog sa le posteze.multumesc anticipat
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Adevarata barracuda aia. Poate cu alta ocazie sa inverseaza rolurile;). Apropo daca nu e confidential cati cai are momentan aprox.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
filme cu calibra 70SXN are cineva?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
vreau si eu filmarea ascona vs bmw e30 cu numar cox daca are cineva, multumesc mult!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
10 Attachment(s)
o sa incerc sa pun mai multe filme dar inca nu le-am vazut pe toate :D:D
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Buna seara, ceva filmulete mai aveti?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Stiu ca nu ii o masina interesanta dar va rog care aveti poze sau filmulete cu SuperNova rosie sa le mi le trimite-ti,
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Dacă mai are cineva poze şi filmuleţe îl rog să le posteze; Mulţumesc mult !!!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
4 Attachment(s)
ptr ca se cere filme cu o calibra neagra de BH .... :rolleyes2
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
parca a fost si un gti pe acolo.e vreun filmuletz ceva?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
super organizare super masini dar cea mai tare a fost portocala aia mecanica:)) audi ala portocaliu:)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
3 Attachment(s)
inca ceva poze
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
trage binisor calibra neagra, felicitari proprietarului!!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
A fost misto evenimentul, regret ca n-am vazut o singura masina, S2 la lucru:D.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
s2-ul o sa apara pe strada ff curand!!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
cu ford puma negru are cineva ceva poze sau filmulete ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:46. |
- Copyright 2026 4Tuning