Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

brummy 13-05-08 16:16

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by MephistoBM (Post 1531647)
timpi spun ca WPP a luat:


Demo EVO 00.601 00.000 13.280 13.882 5/11/2008 6:24:50 PM
Demo WPP 00.763 00.000 13.118 13.882 5/11/2008 6:24:51 PM

oricum, felicitari tuturor! a fost un show grozav! tineti-o tot asa!

felicitari dani, naritza si nu in ultimu rand Angelo :)

putea sa fie evo in fata cu juma de capota pt ca tu nu te-ai uitat la timpul de reactie. e diferenta de 0,162s. asta la o viteza de aprox 200km/h poate insemna juma de capota. intradevar timpul efectiv pe 402m este mai mic pt wpp
Felicitari WPP!

WPP 13-05-08 18:24

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by brummy (Post 1531659)
putea sa fie evo in fata cu juma de capota pt ca tu nu te-ai uitat la timpul de reactie. e diferenta de 0,162s. asta la o viteza de aprox 200km/h poate insemna juma de capota. intradevar timpul efectiv pe 402m este mai mic pt wpp
Felicitari WPP!


tu nu vezi ca timpii (reactie+400m) sunt perfect egali, asta inseamana ca masinile au trecut in acelasi timp la linia de 400m
eu cred ca asta si filmul care o sa apara inchid subiectul asta.

WPP 13-05-08 18:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
P.S. Avand in vedere ca amandoi am scos peste 13sec arata clar ca eu am avut problema care o stie cel cu evo si el a plecat prost

Jeff 13-05-08 20:04

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by WPP (Post 1531588)
...am acceptat cursa pentru show nu pentru a genera dicutii pe forum si aici vorbesc de cei care se baga in seama aiurea...

Exact. Eu am lansat provocarea din acelasi motiv, restul nu conteaza. Ne vom intalni la o data ulterioara ca sa clarificam. Pana atunci n-au decat sa carcoteasca doritorii ;)

bogo4all 14-05-08 00:24

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Cine are ceva poze sau filme cu bmw visiniu de B de la grupa H, mergea f bine masinuta:), are undeva la 5 s pe 60:).

Dany.bilan628 14-05-08 00:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
eu zic , ca cei ce au poze sa le puna aici...daca vor, bineinteles.
Poate fac si niste clipuri cu ele, cu acordul autorilor.

WPP 14-05-08 02:03

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
WPP vs EVO
https://www.youtube.com/watch?v=mixnJEAiFVY

GODLESS 14-05-08 02:54

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
1 Attachment(s)
nu suntem aici la procesul etapei sa analizam daca a fost sau nu 11 m sa comentam aiurea si degeaba , daca oamenii de pe pista s-au inteles nu vad de ce, cei de pe margine se agita atat !

Jeff 14-05-08 13:07

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
La trasul liniei: am fost egali, iar in calificari WPP a scos timp mai bun. End of story :)

Norbertinio 14-05-08 13:28

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
8 Attachment(s)
alte poze :

Villy ATS 14-05-08 13:33

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
nu am fost prezent, dar se vede din filmari si poze k a fost show, normal dacastam sa ne gandim doar a fost "Midnight Racers"
felicitari MR

Norbertinio 14-05-08 13:38

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
4 Attachment(s)
si niste video :

andreizr1 14-05-08 20:18

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
3 Attachment(s)
citeva poze ....

T@m@ngo 14-05-08 21:59

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
danny felicitari pt locul 3 cu subaru, subaru tau a fost cea mai sexy masina parerea mea ;) :D :D

mrkane 14-05-08 23:01

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Norbertinio (Post 1533380)
si niste video :

inca cateva video

danny_bik3ru 14-05-08 23:52

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by T@m@ngo (Post 1534348)
danny felicitari pt locul 3 cu subaru, subaru tau a fost cea mai sexy masina parerea mea ;) :D :D

avand in vedere ca mam dat cu masini de peste 300 cai......eu zic ca a fost ok

GODLESS 15-05-08 04:27

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Filmulete cu calibra neagra de BH nu are nimeni din gresala ?

IonutzMFF 15-05-08 12:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
In principiu a fost bine , normal ca au fost minusuri dar acum stim ce avem de facut si anul viitor va fi un show tot mai exploziv ..Va spun , au fost cele mai obositoare zile din viata mea , dar nu ma pling , a meritat ...Multumesc tuturor participantilor si spectatorilor

dr_coco 15-05-08 15:18

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
io nu am decat cuvinte de lauda:P:P:P:P...a fost un show excelent....masini monstruoase,lume multa....felicitari Ionutz....toti baimarenii care au participat ii felicit:D:D:D:D

barracuda 15-05-08 19:10

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
care are poze sau filmulete cu barracuda ii rog sa le posteze.multumesc anticipat

Calin_UKU 15-05-08 19:23

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Adevarata barracuda aia. Poate cu alta ocazie sa inverseaza rolurile;). Apropo daca nu e confidential cati cai are momentan aprox.

VG30DETT 15-05-08 19:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by GODLESS (Post 1534878)
Filmulete cu calibra neagra de BH nu are nimeni din gresala ?

inca nu am vizionat toate filmele pe care le am dar poate am citeva.:D:D:D

26WRC 15-05-08 19:39

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
filme cu calibra 70SXN are cineva?

mrkane 15-05-08 20:23

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
vreau si eu filmarea ascona vs bmw e30 cu numar cox daca are cineva, multumesc mult!

Calin_UKU 15-05-08 21:02

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by barracuda (Post 1535878)
care are poze sau filmulete cu barracuda ii rog sa le posteze.multumesc anticipat

Barrcuda vs UKU(SuperNova)

VG30DETT 15-05-08 22:59

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
10 Attachment(s)
o sa incerc sa pun mai multe filme dar inca nu le-am vazut pe toate :D:D

Ion snv 15-05-08 23:56

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Buna seara, ceva filmulete mai aveti?

Calin_UKU 16-05-08 00:01

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Stiu ca nu ii o masina interesanta dar va rog care aveti poze sau filmulete cu SuperNova rosie sa le mi le trimite-ti,

jull 16-05-08 00:36

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Dacă mai are cineva poze şi filmuleţe îl rog să le posteze; Mulţumesc mult !!!

andreizr1 16-05-08 06:59

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
4 Attachment(s)
ptr ca se cere filme cu o calibra neagra de BH .... :rolleyes2

naka66vio 16-05-08 07:02

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
parca a fost si un gti pe acolo.e vreun filmuletz ceva?

Soche 16-05-08 07:52

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1536706)
parca a fost si un gti pe acolo.e vreun filmuletz ceva?

daca te referi la VW Golf GTI, da au fost 2-ua. Unul rosu, celalat alb.

B-77-GUZ 16-05-08 12:25

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
super organizare super masini dar cea mai tare a fost portocala aia mecanica:)) audi ala portocaliu:)

Calin_UKU 16-05-08 13:40

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by B-77-GUZ (Post 1536982)
super organizare super masini dar cea mai tare a fost portocala aia mecanica:)) audi ala portocaliu:)

Intradevar frumoasa jucarie, sa ai grija de ea si sa o mai vedem pe la asemenea evenimente cat mai des

MephistoBM 16-05-08 14:15

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by B-77-GUZ (Post 1536982)
super organizare super masini dar cea mai tare a fost portocala aia mecanica:)) audi ala portocaliu:)

date mare :)) mi-a placut oricum timpul tau de reactie :D :D

andreizr1 16-05-08 19:40

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
3 Attachment(s)
inca ceva poze

26WRC 16-05-08 20:49

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
trage binisor calibra neagra, felicitari proprietarului!!

bogo4all 16-05-08 21:07

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
A fost misto evenimentul, regret ca n-am vazut o singura masina, S2 la lucru:D.

adisoruc 16-05-08 21:52

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
s2-ul o sa apara pe strada ff curand!!

jull 17-05-08 01:35

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
cu ford puma negru are cineva ceva poze sau filmulete ?


All times are GMT +2. The time now is 03:46.

- Copyright 2026 4Tuning