![]() |
3 Attachment(s)
ce caterinca
|
3 Attachment(s)
:arrow:
|
9 Attachment(s)
:)
|
5 Attachment(s)
:lol:
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
|
asta nu ii din taxi2?
|
habar nu am
|
si eu zic ca e din taxi 2 ;)
|
Re:
Quote:
|
Ca lumea pozele
Da majoritatea sunt trucate parerea mea |
Re:
Quote:
:peace: |
Re:
Quote:
|
Sau poate ca nu :D In taxi 2 masinile erau Mitsu Evo 6. Masina asta arata dar eleronul si gura de pe capota nu bat deloc!
|
ala ii evo 4 din cate il vad eu!
|
9 Attachment(s)
Poze
|
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tari tari ;) :peace: |
:shock: ala din ultima poza mai mult ca sigur e roman :peace:
|
Re:
5 Attachment(s)
Quote:
|
aia cu trabantu e penala ... hahah sa vedem ce zice X ray scoate mai ceva k a lui :) .. hahah si aia cu dacia e tare :) incarcata k vai d mama ei :)
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
|
1 Attachment(s)
nu e funny dar mi s-a parut misto
|
pune`o wallpaper :) hahaah
|
pey il am......sa vezi seara ce beton e.....buhuhuuuuu
|
1 Attachment(s)
:idea: :arrow:
|
am mai fost de cateva ori poza asta :wink:
|
1 Attachment(s)
Pe asta nu am mai vazut-o :lol:
|
yo am vazut`o
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
1 Attachment(s)
:shock:
|
1 Attachment(s)
semnatura mea noua :))
|
1 Attachment(s)
aceasta poza nu este funny....vreau sa uploadez pt semnatura :P ...sper k nu va deranjez.... :D
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
care vrei un telefon cu camera?.......ieftinache
|
hahahah super tare poza :))) ... e bestiala :)
|
1 Attachment(s)
TARE RAU DE TOT !!!
|
2 Attachment(s)
:twisted:
|
2 Attachment(s)
Si din ciclul \"Dacia's around tha' world\" va prezentam ..dacia 1300 cu nr de California si renault 12 din Australia.
Dap..ati citi bine..nu R12 in California..ci DACIA 1300 !!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 05:22. |
- Copyright 2026 4Tuning