Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FUNNY PICTURES (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/632-funny-pictures.html)

DVDValy 12-03-05 12:51

3 Attachment(s)
ce caterinca

Psycho 12-03-05 13:27

3 Attachment(s)
:arrow:

D Y C 13-03-05 19:56

9 Attachment(s)
:)

D Y C 13-03-05 20:03

5 Attachment(s)
:lol:

GolfuletzS 13-03-05 20:53

1 Attachment(s)
:arrow:

Psycho 14-03-05 00:48

1 Attachment(s)
:arrow:

TheSinner2 16-03-05 10:14

la la la
http://fishki.net/pics/tankmashav.jpg

tekno 16-03-05 10:24

asta nu ii din taxi2?

TheSinner2 16-03-05 11:06

habar nu am

BIZ 16-03-05 15:46

si eu zic ca e din taxi 2 ;)

mutzu 16-03-05 16:34

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BIZ\"
si eu zic ca e din taxi 2 ;)

Bineinteles;)

Evo007 16-03-05 18:06

Ca lumea pozele
Da majoritatea sunt trucate parerea mea

LaMishto 16-03-05 18:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
Da majoritatea sunt trucate parerea mea

si a mea ;)
:peace:

Psycho 16-03-05 19:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BIZ\"
si eu zic ca e din taxi 2 ;)

si eu zic k e la fel .. tot din taxi imi amintesk si eu k e ...

xxdadixx 16-03-05 20:04

Sau poate ca nu :D In taxi 2 masinile erau Mitsu Evo 6. Masina asta arata dar eleronul si gura de pe capota nu bat deloc!

lancerEvo 16-03-05 23:08

ala ii evo 4 din cate il vad eu!

Vyruss 20-03-05 12:28

9 Attachment(s)
Poze

BIZ 20-03-05 14:26

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tari tari ;) :peace:

LaMishto 20-03-05 21:07

:shock: ala din ultima poza mai mult ca sigur e roman :peace:

Vyruss 20-03-05 21:13

Re:
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"LaMishto\"
:shock: ala din ultima poza mai mult ca sigur e roman :peace:

Mai am inca unul de-asta+alte poze

Psycho 20-03-05 21:21

aia cu trabantu e penala ... hahah sa vedem ce zice X ray scoate mai ceva k a lui :) .. hahah si aia cu dacia e tare :) incarcata k vai d mama ei :)

Vyruss 20-03-05 21:25

1 Attachment(s)
:arrow:

xxdadixx 20-03-05 22:34

http://www.ca-automotive.co.uk/images/you-bastard.gif

Spot 22-03-05 17:04

1 Attachment(s)
nu e funny dar mi s-a parut misto

Psycho 22-03-05 22:57

pune`o wallpaper :) hahaah

Spot 23-03-05 17:08

pey il am......sa vezi seara ce beton e.....buhuhuuuuu

Vyruss 23-03-05 18:45

1 Attachment(s)
:idea: :arrow:

alexutzu 23-03-05 22:47

am mai fost de cateva ori poza asta :wink:

Vyruss 28-03-05 09:52

1 Attachment(s)
Pe asta nu am mai vazut-o :lol:

GolfuletzS 28-03-05 09:56

yo am vazut`o

Psycho 28-03-05 22:48

1 Attachment(s)
:arrow:

Psycho 28-03-05 22:50

1 Attachment(s)
:shock:

Psycho 28-03-05 22:53

1 Attachment(s)
semnatura mea noua :))

sprandi 29-03-05 00:52

1 Attachment(s)
aceasta poza nu este funny....vreau sa uploadez pt semnatura :P ...sper k nu va deranjez.... :D

alexutzu 29-03-05 10:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Vyruss\"
Pe asta nu am mai vazut-o :lol:

poate nu ai vazut-o aici, dar poza e super veche si cred ca o stie toata lumea :P :P :P

Spot 01-04-05 18:04

1 Attachment(s)
care vrei un telefon cu camera?.......ieftinache

Psycho 01-04-05 21:05

hahahah super tare poza :))) ... e bestiala :)

X-Ray-Eyes 04-04-05 16:40

1 Attachment(s)
TARE RAU DE TOT !!!

bobbyadr 04-04-05 18:45

2 Attachment(s)
:twisted:

Ciro_zel 04-04-05 20:24

2 Attachment(s)
Si din ciclul \"Dacia's around tha' world\" va prezentam ..dacia 1300 cu nr de California si renault 12 din Australia.

Dap..ati citi bine..nu R12 in California..ci DACIA 1300 !!!!


All times are GMT +2. The time now is 05:22.

- Copyright 2026 4Tuning