Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

AXEL_SS 18-02-08 21:23

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 1367086)
Domnul AxelSS..noi nu ne cunoastem...si nush cine te cunoaste inafara de 2 ,3 membrii din aceasta comunitate ...noi ne intalnim destul de des ...iar tu ori nu ai aflat ori nu ai avut timp sa participi ..:) citeste acest topic si vei afla ce si cum trebuie sa faci k sa fii acceptat....
Nush ce si cum a postat Crys k eu nu gasesc ce a scris el acolo ..:-?? oricum ...nu te cunoastem deci nu exista nici un hop si nu iti inchide nimeni usile ...pur si simplu nu jtim cine ejti ???

Ok man I get the point. Voi fi interesat sa te cunosc Low Ridah la intalnire. Ce ride conduci? Sper ca la intalnirea care voi veni sa fie timp si de discutii.... caci de aici vine marele meu of si supararea... am mai scris intr-un topic chestia asta.

Low_Ridah 18-02-08 22:10

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
AxelSS ..momentan imi conduc soarta la o moarte sigura ...si in rest mai nimic ...:)

Intalnirile de Club se fac in ziua de Duminica dupa orele 8 :) depinde ...lasami in PM un numar de tel sau dak vrei sa vb ai idul meu de mess...nu cred k mai e nevoie sa il scriu ...vezi de unde sa il iei :)

CRyS` 19-02-08 07:37

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by AXEL_SS (Post 1366785)
Observ ca sunteti sucariti rau fratilor de faptul ca sunt membru CD.... Oare peste cate hopuri mai trebuie sa trec in aceasta comunitate si cate vorbe cu ironie mai trebuie sa aud ca sa fie totul bine, asa cum ar trebui sa fie:rolleyes2
Poate trebuie sa fac ceva pt unul din voi sau pt comunitate dar macar spune-ti fratilor

As putea zice asa: :rolleyes2

Inainte de a da un joing la un Club de pe aici, ar trebui sa te consulti cu membrii "care este". Eu unu asa am facut. La prima intalnire a aceste comunitati pe care am organizat`o pe 21 Ianurie 2006 (deja au trecut 2 ani...maaaaaaaaamaaaaaaa am avut niste discutii cu Alex (cu Leonu), cu Stefan si La Misto (vad ca nu mai posteaza pe aici) si atunci am fost primit in Club alaturi de Kazimir (KZY-Cielo).Deci...Daca Presedintele si VicePresedintele nu au nimic...8)

Aaaaa..si am primit si 2 stickere pe care le pastram pt viitoarea masina...ca atunci eram pieton ! (da nu au fost gratis :lol:)

Low_Ridah 19-02-08 13:43

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Sa povestesc si eu cum a fost la inceput dak tot ati inceput :) ...in urma cu vreo 3 ani cand am inceput sa postez si eu pe 4tuning ..am postat si eu pe comunitatea Suceava ( eu fiind originar din SV ) ..apoi Domnul Stefan Ciocoiu ma invitat ( prin intermediul forumului ..pt k altfel nu avea cum si nu jtia nimeni de existentza clubului ) la reprezentantza Toyota unde lucra el atunci unde am stat de vorba ...si unde mia zis k pot participa la proaspat inceputele intalniri pe atunci la ora X locul Y ..:) si ..am ajuns si eu .,..am stat de vb cu oamenii de acolo :) nu mia dat nimeni in cap ..a trebuit doar sa intreb si sa vad ce si cum trebuie sa fac ..acu 3 ani ..nici nu se jtia prea multe de clubul CD ..mai mult de atat nici nu era facut vreun topic pe acest forum cum k Crazy Drivers ar fi vreun club ..deci ...AxelSS...sa ma fac inteles ...discuta ...socializeaza .,..nu da nimeni in cap ..:) sa nu crezi k tragem lumea cu fortza :) trebuie sa vrei ;) multa bafta si sper sa ne vedem ;)

KAmikazee2005 19-02-08 16:22

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
lx... c vremuri frumoase au fost pe la sv :(( pakt ca nu mai sunt si sv e in hibernare completa ;))

Low_Ridah 20-02-08 09:19

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Lasa Madaline ... acum ...lumea trece printro perioada grea ...se jtie ..dar ..ne vom intoarce ...tot ce trebuie e sa ramanem unitzi ....eu asta am invatzat de 3 ani incoace ...dak ramai unit si nu iti pierzi increderea totul merge bine :) ...

Low_Ridah 20-02-08 10:04

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 1347707)
Crazy Drivers Iasi prezinta W123 Coupe ...Proprietar : Constantin :) ...pt cine e curios :)...sper sa ne vedem cu ea de sapt viitoare incolo ..in fiecare Duminik la ora 9

defapt era :
Crazy Drivers Iasi prezinta W123 Coupe ...Proprietar : Constantin si Cosmin :) ...pt cine e curios :)...sper sa ne vedem cu ea de sapt viitoare incolo ..in fiecare Duminik la ora 9...scuzati greseala :D

CRyS` 20-02-08 15:30

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Haallooo stai asa ca eu sunt strain de o "cestie"!!! Duminica la ora 21.00 P.M. huuundeeeeeeeeeee?

Low_Ridah 20-02-08 19:12

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Suni si afli ..nu avem loc stabil...:) ai numarul nostru ..al meu ...al lui Cristi ...Razvan ..:) ..;))si stii unde ne gasesti

CRyS` 21-02-08 06:51

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Pe tine am sa te urechesc!Ca ai zis ca vii ... si nu ai mai venit! Am sa te tin minte!

cozmin_skill 21-02-08 22:12

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Salut sunt Cozmin unul din proprietarii mercedesului w123 coupe si a unuia din microcar-uri. In sfarsit pot sa postez si eu din nou pt ca am mai fost inregistrat cozmin_designer ,dar e cam rusinos ca am uitat parola. Sper sa reusim sa terminam ultimul proiect pt a ajunge la 4tuningdays, dar ii rog pe cei care ne preseaza cu timpul sa astepte ca nu totul se face cu bataie din palme. :lol: :lol:

mirciu 22-02-08 01:24

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
cum adica unu din proprietarii ?

Low_Ridah 22-02-08 11:52

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
adik ....sunt 2 proprietari la masina ..:P ce e asa de greu de inteles :P

AXEL_SS 22-02-08 12:35

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by cozmin_crazy_driver_skill (Post 1374876)
Salut sunt Cozmin unul din proprietarii mercedesului w123 coupe si a unuia din microcar-uri. In sfarsit pot sa postez si eu din nou pt ca am mai fost inregistrat cozmin_designer ,dar e cam rusinos ca am uitat parola. Sper sa reusim sa terminam ultimul proiect pt a ajunge la 4tuningdays, dar ii rog pe cei care ne preseaza cu timpul sa astepte ca nu totul se face cu bataie din palme. :lol: :lol:

Am si eu o intrebare. Ce toba finala ai?:lol: Ca se aude super fain pt asa o masinutza:D

CRyS` 23-02-08 09:05

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Cosmin nu vreau sa te superi,dar nick-ul tau este E X C E S I V de lung, si deranjeaza. Cred ca vei primi un warning, dar nu de la mine, sa nu fie de la altcineva din "conducere". Asadar ia si citeste acest topic

https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=25937

si alegetzi alt nick, mai scurt,care sa nu deranjeze pagina!


Multumesc!

cozmin_skill 23-02-08 20:16

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
am ales alt nickname . Sper ca cel nou sa nu deranjeze .

cozmin_skill 23-02-08 20:40

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by AXEL_SS (Post 1375878)
Am si eu o intrebare. Ce toba finala ai?:lol: Ca se aude super fain pt asa o masinutza:D

Am toba de kawasaki ninja dar din ultima camera i-am scos filtru si i-am facut capacul final mai conic , si face un fel de ecou si acum am gasit sa ii fac si un sistem ca sa il adaptez si sa se auda normal :-) , ca sa nu mai fac necazuri la ceilalti :sad:

cozmin_skill 23-02-08 20:49

am si eu nevoi de cineva care stie sau care stie pe cineva sa imi puna si mie instalatia electrica la motorul de 2,9 pe ford taunus, ea ar cam trebui facuta de la zero ca a fost de ffoarte multe ori carpita :sad:

CRyS`nu te supara numele meu e Cozmin ;) cu Z . :-P

Low_Ridah 24-02-08 12:35

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Cozmine ...am vb cu cineva de la AFA si a ramas sa merem sa vb mai detaliat in leg cu vopsitu ...in leg cu userul ..nu cred k e o problema :) stai linistit ...nici al meu nuy e asa de scurt si nu ma deranjat nimeni de 3 ani :)

SI ..diseara ..:D dupa ora 9 ne intalnim :) pt cei ce doresc info ...sunatzi la 0746761459 :) sau la altii care ii cunoasteti ;)

AXEL_SS 24-02-08 16:12

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 1379943)
Cozmine ...am vb cu cineva de la AFA si a ramas sa merem sa vb mai detaliat in leg cu vopsitu ...in leg cu userul ..nu cred k e o problema :) stai linistit ...nici al meu nuy e asa de scurt si nu ma deranjat nimeni de 3 ani :)

SI ..diseara ..:D dupa ora 9 ne intalnim :) pt cei ce doresc info ...sunatzi la 0746761459 :) sau la altii care ii cunoasteti ;)

Ala e numaru tau? Low_ridah? thx anyway:D

cozmin_skill 25-02-08 09:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Salut.Nu am putut veni aseara :sad: am fost la meci ;) ne intalnim noi prin oras :twisted: si putem vb si la telefon, trebuie sa gasesc un vopsitor bun si ieftin ca sa vopsesc mercedesul w115 220d :sad: ca sau cam terminat bani :???: si trebuie sa se apuce si de tapitarie (culoarea ei este alba) :-P si anvelopele trebuie sa imi vina deci mai este treaba. Daca puteti ajutati-ma si pe mine cu cv ponturi 8) numarul meu de tel 0740080041

CRyS` 25-02-08 12:44

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Cozmin cand mai treci pe langa Ford,cu MicroCar`ul.....daca tu esti ... intra si putin in showroom sa ne cunoastem si noi! :D

cozmin_skill 25-02-08 13:24

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ok man :-P am sa trec azi pe la tine :-)

cozmin_skill 25-02-08 18:05

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
nu am mai putut trece :sad: sa imi dai un telefon ;) sa imi zice intre ce ore te pot gasi la ford

CRyS` 25-02-08 22:00

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
0740 962 971 patroane! :D cand vrei tu....ma suni cu 15 min inainte!

cozmin_skill 26-02-08 21:01

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Salut.is cam vorbaret cred :sad: dar va rog care dintre voi stie unde pot gasi o motocicleta speed avariata sau macar motorul sau macar carburatoarele contactatima . Respect for all crazy drivers

aleks 27-02-08 11:43

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
motocicleta de viteza pe carburatie?

cozmin_skill 27-02-08 20:00

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
da pe carburatie am nevoie sa fac o modificare ;)

Low_Ridah 29-02-08 13:09

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Sar putea gasi pe la Suceava la Dezmembrarile alea de motoare ...dar nush cine are drum pe acolo ..si nush ce motoare gasesti ...am sa intreb sa vad kre e akasa si poate sa se duka incolo ...ne auzim diseara sa stam de vb neaparat

KAmikazee2005 29-02-08 15:48

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ma ofer eu sa il ajut pe matt.... dak imi zice alex unde e atelieru ala si sa imi zica exact c are nevoie ;)

Low_Ridah 01-03-08 00:05

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
nu jtii unde e ...e in Ipotesti ...unde sunt dezmembrarile de scuter...dak are timp Poto sa iti arate maine k vine in sv...el jtie unde e :)

CRyS` 01-03-08 08:31

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Ne intalnim diseara sau maine? :D

Low_Ridah 01-03-08 23:36

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Maine seara se tine :) ...dai un tel :)

aleks 06-03-08 10:18

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
am sters eu off-topicul, reveniti la sentimente mai bune :)

CRyS` 06-03-08 12:07

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Te iubim Aleks! :*

Low_Ridah 07-03-08 09:39

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Danke Aleks ..:) sentimente bune sunt tot timpul :P ...

aleks 07-03-08 20:18

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
asta e dragoste cu nabadai cum s-ar spune :)
va amintesc principalul lucru care ne deosebeste de restul cluburilor?
suntem in primul rand prieteni, si apoi soferi, tuneri, racri, sau orice altceva :)
hai sa nu abdicam de la principiul asta, ca de aia am si facut crazy pe vremuri, nu? :)
de aia unii am renuntat la mr, la nsl, etc... :)

CRyS` 03-04-08 11:31

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Vreau sa ne intalnim Vineri 04.04.2008 absolut toti cei din Crazy Drivers Iasi ... dar absolut toti ... Nu la o intalnire 4Tuning de la ora 21.00 la Palat, nu la o intalnire OSMS de la ora 21.00 ... ci la o intalnire Crazy Drivers Iasi. (PUNCT). Ora sa fie undeva la 21.30 in Parcarea de la Ford (Tester) sau Praktiker, sau la cea de la Fortus, sau la Mall, sau la Selgros, sau in Bucium... oriunde!

Credeti ca putem face acest lucru ...?

bakal 03-04-08 11:55

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
intalnirea Crazy Drivers Iasi are loc in fiecare dumineca, dupa cum au stabilit de comun acord mambrii care activeaza..... deci daca vrei sa participi la intalnire, poti veni atunci, de obicei in jurul orei 22.00.... asta daca nu esti cumva ocupat cu ......

AXEL_SS 03-04-08 12:01

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 1463024)
intalnirea Crazy Drivers Iasi are loc in fiecare dumineca, dupa cum au stabilit de comun acord mambrii care activeaza..... deci daca vrei sa participi la intalnire, poti veni atunci, de obicei in jurul orei 22.00.... asta daca nu esti cumva ocupat cu ......

Pot veni si eu Razvane?


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2026 4Tuning