![]() |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
e ok.... nu e cn stie ce......totusi lateralul si bara din spate fale cumva sa intre in liniile cu bara din fata.....................
C&O am fost ieri in sv si am vazut Duba ...... foarte frumoasa...... |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
O sa i schimb si bara din spate putin mai incolo.
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
deci e prea tare masina acuma am si yo o speranta ca sv o sa rupa stilu cu nij rachetele din alea care vibreaza tot in tine cand pleaca de la semafor
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
deci nuj dc o pus ala cu dacia poze crec o inebunit ala ce vrea sa arate ca are cu ce cara marfa in bazar
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
apropo de bazar.... am trecut sambata p la cel din sv..... adik frate....melteanu d acum isi poate lua ,,volan sport" .... din dacie isi scrie bmw..... lipeste 2 becuri de bricheta pe undeva pe dacie .... si nu mai stiu eu ce alte porcarii...... am vazut pana acum vreo 2 dacii care erau prinse cu shuruburi sau banda de izoler si pe ele scria fritz....... si mai pe alta parte semnu la nike.......... asta e bataie de joc..... ar trb sa eradicam pe astia cumva :D
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Fara off topic ...pt kitsch tuning ...este topic ...;) ...Bafta si respect...:)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
... lasati discutiile... eu ajt nijte poze... cu bestia lu andrei(golf2).. pot zice ca arata super super tare majina aja tunata ;)
FELICITARI ANDREI |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
6 Attachment(s)
Quote:
meritul e celor de la firma Special Car Center.... ;)))))) |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
foarte frumoasa.....pozele cam blurry......dc ai nr de cluj ? :D
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Am vazuto si eu pe viu ... arata bine cu kitu asta masina ... sincer ... dar eu daca is fi fost in locul tau sincer i-as face paint job cu scc .... daca tot si-o bagat nasu ...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
4 Attachment(s)
.......................... si ala verde ii fain :)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
mie mai mult imi place aia neagra.... :))
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Mijto Golfu lu Andrei, chiar a iesit parfum ;) lam vazut intro seara pe la policlinik
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
frumoasa duba Ovidiu ;) ;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
ceva poze cu interioru d la duba nu ai???? k stiu k e mai mult dekt periculoasa ;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
nu stii sa pui mai multe mesaje in unu ? :)) ...............
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
se crede p messenger:)
eu nu comentez d masina :D adik...n-am cuvinte ..:"> imi place...mult mult masina.. |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
6 Attachment(s)
Azi am dat nas in nas cu ea in spatele blocului. O cunoasteti?
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
e tunata cam ideal :) ...... nu prea mult nici prea putin... perfecta...... mei mergeau pleoape si niste stopuri mai frumoase..... ...in leg cu intrebarea, yo unu nu o stiu :)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Insomnia cumva ..??? sau mi se pare mie .>??
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
e a lu ala din buc care are si interviu in primu nr din COX ... cu masina lui toxic love cik lol :) Oricum e facuta fain masina porbagaju` e incinta facuta din fibra fain fain .. :P
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
majina e a unuia Shaggy din Insomnia racing team... de vre-o saptamana o tot vad pe o strada din obcini... sincer nush c treaba are pe aici ...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
d kn cautam poze cu 307-le ala verde,e pe viatza lui. nij stopuri iar mai trebui, si anulat manerul d la portbagaj. iar sta mai bine asa, zik io ;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
3 Attachment(s)
MADE BY C&O TUNING uitati nij poze cu interiorul de la Transporter SV 08 AZS dativa cu parerea!!! ;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Salutare fratilor! tin sa va spun ca faceti treaba buna.....cu ocazia asta mai schimbati imaginea orasului(in frumos ma refer). As vrea sa-l salut pe Ovidiu,fost vecin cu mine.Eu scriu din SUA acum......Sunt din suceava de loc(din T33) si as vrea sa intreb si eu daca dati voie la poze cu masini ale sucevenilor(dar care nu mai sunt in Suceava).
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
e loc si ptr pozele tale...esti binevenit printre noi |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
@C&O... super majinutza... te-am vazut si prin trafic...
@svt_cobra... poti posta poze cu majina ta chiar dak nu ejti in tara ;) |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
3 Attachment(s)
uitati si voi ce'am vazut pe zamca. stie cineva al cui e? si cine la modoficat?????
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
dragutz, in spate in loc de sigra scrie over :) ..... nr din fata cred ca se poate pune in alta pozitie fara ca sa strice designul :P
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
11 Attachment(s)
Mustang SVT COBRA ....Nu e in SV dar ma rog....sunt eu de acolo.Are un motor de 4,6 V8 32 de supape. In momentul de fata are 448 de cai,dar o sa aiba mai mult dupa ca o sa mai fac ceva modificari la compresor si injectoare.
pozele nu sunt chiar recente dar nu e mare schimbare decat pe sub capota si lampile pe spate le-am facut negre.cealalta masina e un mustang din 1969 la care lucrez acum la restaurare. sper sa va placa o sa revin cu poze mai recente...... Apropo Ovidiu eu sunt Dorin.am stat in T33 la et 9 si aveam o dacie gri cand eram in tara. BAFTA |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
uite romanu :) ce trecere....de la dacie la 2 mustanguri ........clar..... plec si yo din tara :))
frumoasa masina ;) ...... |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
bafta |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
frumoase majinutzele ;)) felicitari.. si ajt poze cu mustangu din 1969... dupa restaurare ;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
@JeLuKu: majina e a lui over... cel care are (sau dak a reusit sa il vanda... l-a avut) golfu 4 care are capota neagra.. sigur l-ai vazut.. sau i-ai auzit muzica...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
>KAmikazee< kre golf 4? ala alb SV ... AMO ??? dak e asta lam vazut
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
:) dak e ala api vad k pastreaza tonurile la culoare si pe masina asta ;))
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
deci golfu ala 4 amo are acelasi proprietar cu golfu 5 postat de tine.. acu nush dak a reusit sau nu sa dea golfu 4..
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
am uitat sa pun o intrebare ......cam cat ar costa un motor de VW VR6 in romania .???..uzat dar bun.
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
mai bn cumperi din germania cv cu motor de asta ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:19. |
- Copyright 2026 4Tuning