![]() |
Re:
Quote:
...pai sa`l intrebi knd intra dak ma lasa si te arunci cu o tona de suc.... :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: .... :hug: |
Cata.....ma lasi sa o indop pe nevasta-ta cu o tona de suc de mango ? :lol:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
'simtitilor :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
:))))))))))))))) true,true
|
need brain! faina poza frate! :)))) poza asta spune multe :P
|
Mamă, ce bună e aia din dreapta :yikes:
|
:)
.....cine se baga la un hamburger ? :twisted: :twisted: :twisted: ...........
|
Re: :)
Quote:
|
Re: :)
Quote:
|
Re: :)
Quote:
lasa frate k .. bagatu la ghiozdan e o investitie buna .... investeshti in tine ce draq ... :)) |
Re: :)
Quote:
.......da ce ar fi trebuit sa fac la ora aia ?......sa alerg?!? :twisted: :twisted: :twisted: .....sau poate ai tu vreo sugestie........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: :)
Quote:
|
Re: :)
Quote:
...nu e vina mea k intra sa stii vb serios si transmite`mi SUGEstia prin barbatimiu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ..... |
vedetzi mah .. femeia tot femeie .. se intinde la barfa :)) ... relatiile sunt altele .. dar femeia tot femeie ramana
ayyghhtt ?! Peace Man :peace: |
......pfff barbatzii tot barbatzi vad numa ce vor ei... :punch: :lalala:
|
Re:
Quote:
|
pai e ceva de genu .... femeia tot femeie si barbatu tot barbat nu .... dar pt k vorbim de femei aici ... si totusi intrebarea aia nemuritoare exista vreunu sami spuna si mie cear crede intr-o situatie de genu : knd e intrun grup fata nu se poarta cine stie ce ... chiar distanta... dar knd e numai cu mine in locuri gen my flat ... or something like that .. e cea mai iubitoare fata .. \" eu ce sa mai inteleg :(
|
ca ar trebui sa stai mai mult in \"your flat\" :wink:
|
hmm ... pkt k nu sunt mereu singur ... :( dar lasa k am vazut k no deranjeaza dak sunt si ai mei in casa :twisted: :twisted:
|
Re:
Quote:
Pai ce draq sa insemne...ca e prefacuta nu ? |
chelooo! mie imi trec 2 probleme acum prin cap:
1 ori ii e rusine cu tine fata de grup , ca probabil a auzit ea niste barfe 2 ori se afla un baiat in grup cu care are ea o relatie mai speciala care s-ar putea sa infloreasca peste noapte si ai sa ramai cu ochii in soare :) si nu vrea sa fie vazuta facand anumite lucruri cu tine fata de el |
mah deci prefacuta nu e ... am trecut prin multe si sunt 100% sigur k ma iubeste ...
nu era nici un baiat printre kre sa aiba vro rel secreta... sunt singuru ku kre e pt asta pot baga mana in fok :D si rusine cu mine nu ii este ... k de exemplu dak eu ma dau so sarut sau alte gesturi tandre nu refuza chiar se \"arunca\" asa k eu kred k raman la chestia k e mai rusinoasa in public ... \"are antecedente\" :P |
Chelooo
cel mai bine e sa discuti cu ea ....tre sa existe comunicare intre voi |
comunicare .. doamne fata .. pe ce planeta traieshti :) hahahaha glumeam ...
ciudat .. comunicare :)) ... Connex .. Viitoru suna bine :) |
Psycho
esti rautacios :poke: |
comunicarea e buna numai cand ambii sunt deschisi si sinceri in tot! in rest se comunica degeaba
|
.....mah in general fetele incearca sa comunice si ei se fac k asculta sau k sunt interesati.....da se mai intampla si pe dos :roll:
|
Re:
Quote:
:nosebleed |
\"mah\" - ce urat suna , zi si tu mai :) ! se intampla si invers si chiar f des.... eu unu tot timpul ascult si sunt concentrat asupra discutiei! numai ce spune mama intra pe o ureche si iese pe alta si spun :\" dada bine bine gata\" :D
|
Quote:
|
Re:
Quote:
fetelor ati gasit barbatu perfect .. el chiar shtie sa asculte :) :twisted: |
hmm nu ca ma laud dar sunt mai special! fetele o spun ! :P cine vrea sa se convinga( fata nu barbat ca n-am nevoie de astfel de specimene pe cale de disparitie) sa vb uc mine pe mess 1 sapt si sa spuna apoi parerea :D
|
Re:
Quote:
|
nu sunt barbat k nu mi s`a rupt atza :)
|
Re:
Quote:
|
:lol: :lol: :lol: stick to the topic plz , superi tari discutiile
|
Offtopik @ tuningboy chiar stie sa asculte :D:D:D
Ontopik @ astazi kiar trebuie sa ma intalnesc cu ea sa vorbim despre asta .... si mam gandit eu bine k trebuie so ascult k asta e esentialu ... si sami pastrez calmu ... so las sa zik tot ce are de zis si apoi sa vorbesc si eu :P |
| All times are GMT +2. The time now is 23:18. |
- Copyright 2026 4Tuning