Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

Cosmin* 12-06-08 00:12

Re: Evl*Skillz
 
super tare ideea.. dar totusi umbra la subaru nu arata excelent..si se vede ca imaginea este dintr-un joc ceva..:) in rest super tare... felicitari evl*skillz ptr toate pozele

Gabi 12-06-08 00:13

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1585494)
Cam ciudatica dar ce parere aveti?

This is not EvL*Skillz style ! Maşinile stau bine în fundal, da' reflexiile de pe ele :rolleyes2 iar RRMu' e deformat rău !

leonard 12-06-08 00:28

Re: Evl*Skillz
 
nu e rrm-u:)

Gabi 12-06-08 00:29

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by leonard (Post 1585890)
nu e rrm-u:)

Acum am văzut că e în 4 uşi ! My fault !

tea_radu 14-06-08 13:37

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by leonard (Post 1585890)
nu e rrm-u:)

e o super pisica, dar cam scumpa la vedere:P

leonard 14-06-08 16:51

Re: Evl*Skillz
 
asta asa e:)

Skillzu 14-06-08 17:14

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by tea_radu (Post 1590796)
e o super pisica, dar cam scumpa la vedere:P

moama frate,e tea peste tot.... :lol:

o sa-i transmit propietarului si sunt sigur ca pisica iti este recunoascatoare :oops: 8)

Gabi 16-06-08 23:06

Re: Evl*Skillz
 
Băi, dă-mă dracu' ! Parcă n-aţi fost la Călăraşi, la cursă, ci în Arizona ! :lol:

shantzu 17-06-08 10:53

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 1595501)
Băi, dă-mă dracu' ! Parcă n-aţi fost la Călăraşi, la cursă, ci în Arizona ! :lol:

Pai asta e membru din state :lol:

leonard 17-06-08 21:27

Re: Evl*Skillz
 
prima nu prea imi place. a doua e ok;)

Most_Wanted 18-06-08 21:49

Re: Evl*Skillz
 
stiul in care lucrezi acum e mult diferit de ce faceai inainte .....era mai frumos cel dinainte

Oxide 18-06-08 23:34

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Most_Wanted (Post 1599484)
stiul in care lucrezi acum e mult diferit de ce faceai inainte .....era mai frumos cel dinainte

Se sustine. :rolleyes2

EvLSant0S 18-06-08 23:35

Re: Evl*Skillz
 
exemplu va rog ...

Trickz 18-06-08 23:40

Re: Evl*Skillz
 
poza cu aia spanzurata de lustra in fundal:lol:
Eu zic ca este foarte bine asa...mai spre natura, mai spre o cromatica normala, pozele sunt din ce in ce mai putin incarcate de detalii...infime...

Most_Wanted 18-06-08 23:42

Re: Evl*Skillz
 
->una din pozele frumoase<- si multe altele

fata de ultimele 2 poze puse cu civicul

metal-militia 18-06-08 23:51

Re: Evl*Skillz
 
1, 2, 3 niste poze superbe de la inceputuri, editate dar simplu, dup'aia ati dat-o in SF-uri 4, 5, care au devenit un fel de trademark pt ca ati fost primii cu genu asta de editare, si acum astea cu peisaje, natura etc.
personal imi placeau alea mai din tinerete;)
spor la pozat Evl*Skillz!

ps: tare de tot asta cu civicul

Cosmin* 19-06-08 00:02

Re: Evl*Skillz
 
se sustine...era mult mai frumos cu putin edit..nu cu background-uri schimbate si atlele..nu prea mai e stilul acela evl*skillz de la inceput:)

leonard 19-06-08 01:46

Re: Evl*Skillz
 
stilul vechi parca era mai underground asa...adica locatii calumea parcari...strazi etc. astea cu peisaje din natura au frumusetea lor..da parca tot alea underground sunt mai belea.

Insanerzw 19-06-08 01:55

Re: Evl*Skillz
 
Mie imi plac ambele stiluri...aman2 sunt frumoase in felul lor...dar acela vechi este mai real adica mai din viata de zi cu zi...celelalte sunt prea PERFECTE nu stiu ...::dance:

Skillzu 19-06-08 03:05

Re: Evl*Skillz
 
o sa dezvoltam si partea foto,din nou.nu o sa ramana asa.sper...

noi tot ce am facut,am incercat ceva nou.am cautat locatii nopti intregi si sute de km....dupa ce foloseam noi o locatie...o mai folosea si x si y...si deja devenea aiurea.s-au terminat locatiile,s-au terminat efectele subtile,au aparut si alea la x si y, s-au terminat si detaliile.... am trecut la altceva.mai greu de egalat...

dar partea foto cat mai "curat" va reveni!

TOBA^ 19-06-08 10:02

Re: Evl*Skillz
 
cum poate bine stiti EVL*SKILZZ sunt parteneri cu ANONYMOUS MOTORSPORT ... am auzit ca echipa a fost marita...poate veniti cu ei sa ii vadem si noi ...sa stim cine lucreaza la noi ... sa vedem cine lucreaza si la proiectul cel nou ...:D

Strainger 20-06-08 19:34

Re: Evl*Skillz
 
Sunteti bestiali in materie de foto!

EvLSant0S 20-06-08 21:58

Re: Evl*Skillz
 
Multumim frumos, in ultima vreme, ultima vreme insemanand tot ce a fost 2008 pana acum,chiar si sfarsitul lui 2007 ...
"masina" asta a mers fara 2 cai ... din .. plm , 3 ...
si normal ca, a fost greu ..

insa dupa nebunia cu bacu si alea (motivul pentru care baietii au fost lasati in pace) dupa ce trec si ei frumos de hop`ul asta din viata...
incepe nebunia ..
prea ne-am cumintit in ultima vreme..
prea am facut numai sf`uri ..
Acuma e si altceva.. avem toti carnete/masini ..
Inainte eram niste prapaditi si cautam locatiile mergand pe jos,acum o sa mearga mai usor treaba,si mai frumos ..
Sper din tot sufletul sa se termine cat mai repede nebunia asta cu bacul baietilor ... sa putem sa dam drumu` la treaba ..
Pe de alta parte sunt(em) super fericit ca l-am castigat pe Eagle(fabi) care face super treaba si e baiat muncitor care nu da inapoi ...
Si ii asteptam pe baietii in teste sa ne demonstreze ca sunt baieti seriosi,care vor sa faca treaba...
In momentul in care ajungem la un nr de 10 , 7 insi .. vedem .. ce-o fii .. eh atunci iesim in fatza c-o prezentare frumoasa cu un site cu alea alea, pana atunci vreau sa facem "masina" asta sa mearga la potential maxim :) tre doar sa gasim combinatia perfecta .. si nu e tocmai usor de gasit.

Multumim din suflet pentru sfaturi,reprosuri,si altele, conteaza pentru noi si chiar tinem seama de ele.

Insanerzw 20-06-08 22:09

Re: Evl*Skillz
 
Mie unul imi place clubu Anonymous....si "unii" baieti din club au dat dovada in unele situatii ca au obraz...si ca orice problema sa poate rezolva...bafta baietii...va asteptam dupa bac-ul ala nnenorocit :cry:

GolfuletzS 20-06-08 22:15

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1603589)
Multumim frumos, in ultima vreme, ultima vreme insemanand tot ce a fost 2008 pana acum,chiar si sfarsitul lui 2007 ...
"masina" asta a mers fara 2 cai ... din .. plm , 3 ...
si normal ca, a fost greu ..

insa dupa nebunia cu bacu si alea (motivul pentru care baietii au fost lasati in pace) dupa ce trec si ei frumos de hop`ul asta din viata...
incepe nebunia ..
prea ne-am cumintit in ultima vreme..
prea am facut numai sf`uri ..
Acuma e si altceva.. avem toti carnete/masini ..
Inainte eram niste prapaditi si cautam locatiile mergand pe jos,acum o sa mearga mai usor treaba,si mai frumos ..
Sper din tot sufletul sa se termine cat mai repede nebunia asta cu bacul baietilor ... sa putem sa dam drumu` la treaba ..
Pe de alta parte sunt(em) super fericit ca l-am castigat pe Eagle(fabi) care face super treaba si e baiat muncitor care nu da inapoi ...
Si ii asteptam pe baietii in teste sa ne demonstreze ca sunt baieti seriosi,care vor sa faca treaba...
In momentul in care ajungem la un nr de 10 , 7 insi .. vedem .. ce-o fii .. eh atunci iesim in fatza c-o prezentare frumoasa cu un site cu alea alea, pana atunci vreau sa facem "masina" asta sa mearga la potential maxim :) tre doar sa gasim combinatia perfecta .. si nu e tocmai usor de gasit.

Multumim din suflet pentru sfaturi,reprosuri,si altele, conteaza pentru noi si chiar tinem seama de ele.

se face chip tuning trebuie gasit amestecu potrivit :D
gg

EvLSant0S 21-06-08 00:53

Re: Evl*Skillz
 
Orice post de-al tau e luat ca fiind un apropo pe care eu unu il astept mult, daca nu e asa si e invers, o sa ne batem cu tine pana nu mai ai suflare :D la figurat desigur si intr-un sens pe cat se poate de frumos :D

Evl*Skillz 21-06-08 12:30

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
Evo 9 ....

Aaronnel^ 21-06-08 12:33

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Evl*Skillz (Post 1604373)
Evo 9 ....

Decupajul in jurul rotilor dreapta fata si dreapta spate cam lasa de dorit

Insanerzw 22-06-08 00:07

Re: Evl*Skillz
 
Unde vezi tu ...eu nu vad nici un defect :rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2 e foarte reusita poza ....

Insanerzw 22-06-08 00:28

Re: Evl*Skillz
 
:lol:Am monitor Wide screen Eagle :lol:...in fine

Trickz 22-06-08 00:30

Re: Evl*Skillz
 
Eagle, ai o obsesie pentru capre:lol:

Sincer sa fiu, imi place ideea dar parca este prea luminata masina... Stanca, lupul urland la luna si in general peisajul ma fac sa ma gandesc la... seara spre noapte. Masina pare a fi ziua in full soare...:-?

EvLSant0S 22-06-08 00:31

Re: Evl*Skillz
 
e vb de luminozitate fitzosule :-P

EaGle 22-06-08 00:38

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Trickz (Post 1605389)
Eagle, ai o obsesie pentru capre:lol:

Sincer sa fiu, imi place ideea dar parca este prea luminata masina... Stanca, lupul urland la luna si in general peisajul ma fac sa ma gandesc la... seara spre noapte. Masina pare a fi ziua in full soare...:-?

Hmmm..daca nu gresesc, tu esti Capricorn, Santos Capricorn, eu Capricorn :lol:...3 capre :D
PS:Lupu`e pus..fantastic...nah, daca tot putem schimba lumea "la figurat" cu ps-ul, mai facem si schimbari...de fapt scuze..e o greseala a naturii :lol:

shantzu 22-06-08 01:23

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1605406)
de fapt scuze..e o greseala a naturii :lol:

da , trickz-u e 100% o greseala a naturii :lol:

VaLeX 22-06-08 01:42

Re: Evl*Skillz
 
in ultima vreme vad ca ati [evl*skillz] dat'o pe natura , copacei , floricele , "capre" , nu ca nu sunt reusite lucrarile , dar ce s'antamplat ? ...inainte parca erau mai "underground" modificarile (gen preferat si de mine) ..multa bafta in continure !

tea_radu 22-06-08 05:32

Re: Evl*Skillz
 
skillzuuuu, santosssss, va revenitzi?!?!?!????:evil::evil::evil:

EaGle 22-06-08 10:11

Re: Evl*Skillz
 
Cititi si voi pe pagina precedenta sa va gasiti raspunsurile la intrebari ;)

leonard 22-06-08 22:04

Re: Evl*Skillz
 
da! imi place locatia:);) keep up the good work;)

Insanerzw 23-06-08 01:07

Re: Evl*Skillz
 
Este prin poza si DOAMNA CU COASA :lol::lol: ;) voia sa opreasca acel subaru darrr...cam greu ,cam greu :lol:

keemo 23-06-08 01:11

Re: Evl*Skillz
 
good job team EvL*Skillz , thats my kind off style....


All times are GMT +2. The time now is 19:49.

- Copyright 2026 4Tuning