Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

stefan_88 12-09-08 12:55

Re: Roman
 
arata bine masina ....:)...dar vorba lui morph: cam naspa cu volanul pe dreapta :(

morpheusmaster 17-09-08 23:14

Re: Roman
 
Romascani pasionati de tuning :) iesiti la interval sa va vad si eu la fata :) pentru ultima data inainte de plecarea la facultate si veniti la 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta


Acum se discuta o intampinare a celor din Piatra Neamt, Bacau, onesti in parcare la Kaufland!!!

Cei care doresc sa vina sa se inscrie aici...

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1221520274

h3rodot 17-09-08 23:33

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1760401)
Romascani pasionati de tuning :) iesiti la interval sa va vad si eu la fata :) pentru ultima data inainte de plecarea la facultate si veniti la 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta


Acum se discuta o intampinare a celor din Piatra Neamt, Bacau, onesti in parcare la Kaufland!!!

Cei care doresc sa vina sa se inscrie aici...

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1221520274

Probabil ca o sa vin si eu, oricum merg de cateva vineri la Piatra si n-am vazut pe nimeni din Roman acolo, ma asteptam sa fie ceva participare si de la noi avand in vedere ca sunt multe masini. Trist...

morpheusmaster 17-09-08 23:35

Re: Roman
 
Tu man ce masina conduci??? Eu sunt aici de atata timp...prezintate :D k sa te stiu :)

h3rodot 19-09-08 16:44

https://forum.4tuning.ro/member.php?u=42201

26WRC 19-09-08 16:55

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by h3rodot (Post 1763966)

ciudat modul de prezentare:rolleyes2 oricum, bine ai venit!;)

buddy_lexx 19-09-08 22:44

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1763984)
ciudat modul de prezentare:rolleyes2 oricum, bine ai venit!;)

haha ce tare o fost :))))

morpheusmaster 20-09-08 00:17

Re: Roman
 
Quote:

ciudat modul de prezentare oricum, bine ai venit!
Ma subscriu si eu :)) si ma prezint si eu
https://forum.4tuning.ro/member.php?u=20433

26WRC 23-09-08 22:59

Re: Roman
 
baiatul cu kawasaki ninja verde de la elite... a murit:(:cry: intr\'un accident groaznic intre roman si bacau.... https://forum.4tuning.ro/showthread.p...85#post1772285

Dumnezeu sa'l odihneasca in pace...:cry:

buddy_lexx 23-09-08 23:08

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1772321)
baiatul cu kawasaki ninja verde de la elite... a murit:(:cry: intr\'un accident groaznic intre roman si bacau.... https://forum.4tuning.ro/showthread.p...85#post1772285

Dumnezeu sa'l odihneasca in pace...:cry:

o fo vina lui?
Dumnezeu sa`l ierte!

morpheusmaster 24-09-08 00:05

Re: Roman
 
Daaaaaaaaaaaaaaaamn!!! Am ramas socat...desi nu il cunosc, desi nu il stiu decat din vedere...am ramas socat...zilele trecute eram in Elite dupa niste prajituri si a trecut pe langa mine sa suit pe motorul lui verde (pacat si de motor) si a plecat...intotdeauna in oras lam vazut linistit...nu ca altii pe o roata sau alea alea...ce pot sa spun, DUMNEZUL SA IL ODIHNEASCA!!!

Is satul...mam saturat sa vad pe forumul asta numai moarte...is satul sa vad accidente mortale intre fanatici...is satul...is momente cand nici nu imi vine sa mai trec de 80 (vb. cat se poate de serios)...calc pedala si imi vin in cap toate imaginile cu cei care sau stins dintre noi sau imagini de pe 4lol.ru...

VIATA ARE PRIORITATE!!!
AMIN!!!

morpheusmaster 25-09-08 16:51

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1772472)
Daaaaaaaaaaaaaaaamn!!! Am ramas socat...desi nu il cunosc, desi nu il stiu decat din vedere...am ramas socat...zilele trecute eram in Elite dupa niste prajituri si a trecut pe langa mine sa suit pe motorul lui verde (pacat si de motor) si a plecat...intotdeauna in oras lam vazut linistit...nu ca altii pe o roata sau alea alea...ce pot sa spun, DUMNEZUL SA IL ODIHNEASCA!!!

Is satul...mam saturat sa vad pe forumul asta numai moarte...is satul sa vad accidente mortale intre fanatici...is satul...is momente cand nici nu imi vine sa mai trec de 80 (vb. cat se poate de serios)...calc pedala si imi vin in cap toate imaginile cu cei care sau stins dintre noi sau imagini de pe 4lol.ru...

VIATA ARE PRIORITATE!!!
AMIN!!!


VIATA ARE PRIORITATE!!!
AMIN!!! Si Dumnezeu sa il ierte pe cel decedat DAR tipul nu este ROMASCANUL CU MOTO VERDE!!! INFORMATIILE CARE LEAM AVUT CAND AM SCRIS ACEST POST SUNT SI AU FOST TOTAL ERONATE!!! NUMA BINE

aleks 25-09-08 18:06

Re: Roman
 
este un baiat din luizi calugara, din judetul bacau, la 5 km de municipiul bacau.
un baiat simplu, calm, avea ca pasiune cantatul la nai, nu era genul agresiv, sau alceva...
asta i-a fost sa fie, din pacate... soferii nu tin cont de motociclisti si rezultatele... lasa familii plangand...

stefan_88 25-09-08 18:08

Re: Roman
 
in romania ..motociclistii nu sunt respectati deloc de catre soferi :(....

26WRC 25-09-08 20:47

Re: Roman
 
sorry pt dezinformare dar motocicleta respectiva era identica cu a lui si nu m'am gandit ca poate fi una la fel in zona....

buddy_lexx 25-09-08 20:50

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1776283)
sorry pt dezinformare dar motocicleta respectiva era identica cu a lui si nu m'am gandit ca poate fi una la fel in zona....

nu conteaza de unde`i omu...conteaza k ...saracu a murit de tanar... asta`i viata..

morpheusmaster 25-09-08 20:53

Re: Roman
 
Da, Dumnezeu sa il odihneasca n pace pe cel mort si sa il pazeasca pe cel viu!!!

andrei_400 26-09-08 16:37

Re: Roman
 
La multi ani 26 WRC !!:-) Sa te vedem cu plasticu ala in mana cat mai repede :D

stefan_88 26-09-08 18:05

Re: Roman
 
La Multi Ani !!! WRC:)....sa fii sanatos !!!!

26WRC 26-09-08 18:22

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by andrei_400 (Post 1777934)
La multi ani 26 WRC !!:-) Sa te vedem cu plasticu ala in mana cat mai repede :D

Quote:

Originally Posted by stefan_88 (Post 1778103)
La Multi Ani !!! WRC:)....sa fii sanatos !!!!

merci multi baieti!! daca totul merge bine in 2-3 saptamani am si plasticu':D

buddy_lexx 26-09-08 18:26

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1778134)
merci multi baieti!! daca totul mereg bine in 2-3 saptamani am si plasticu':D

hai la multi ani ! si succes cu plasticul :))

stefan_88 26-09-08 18:33

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1778134)
merci multi baieti!! daca totul merge bine in 2-3 saptamani am si plasticu':D

multa bafta :) cu plasticu :)

morpheusmaster 27-09-08 00:55

Re: Roman
 
MULTI ANI COLEGA SI PETRECERE FRUMOASA IN SEARA ASTA :)) Vezi maine dim sa nu mirosi prea tare a boutura ca te pasez la altu' in masina :)) Numa bine

26WRC 27-09-08 01:20

Re: Roman
 
mersi mult baieti, sa vina plasticu:D:D:D

Undying_Renault 01-10-08 09:36

Re: Roman
 
Nu ne cunoastem noi prea bine.. dar la multi ani WRC-ule :lol: sa ai parte de plastic si de toate celelalte urari de bine... ;)...

26WRC 19-11-08 14:55

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Undying_Renault (Post 1786111)
Nu ne cunoastem noi prea bine.. dar la multi ani WRC-ule :lol: sa ai parte de plastic si de toate celelalte urari de bine... ;)...

merci:)

maine am exu' la oras:-)pff ce stres:???: azi am avut sala si m'am descurcat bine 24:Dsper sa termin maine o data ca nu ai pot:oops:

ceva sfaturi pt oras?:rolleyes2

andrei_400 19-11-08 15:20

Re: Roman
 
ochii in 4 la trecerile de pietoni....si tupeu :D

26WRC 20-11-08 09:45

Re: Roman
 
m'au tradat emotiile...tremuram tot, nu m'am putut concentra...asta e,tre' sa mai astept doua saptamani:(:|

morpheusmaster 20-11-08 11:53

Re: Roman
 
Lasa man ca nu moare nimeni ;) (examenul de permis e o loterie ;) asta e spusa de 1 politist...unii trec...dar trebuie si unii sa fie picati ca deh'...nu'i pot trece pe toti din 1 ;) ) asa ca stai relax si da in 2 sapt ;) Succes

stefan_88 20-11-08 20:56

Re: Roman
 
stai linistit ...a 2a oara il ei ;) ..... am incredere in tine ;) ....multa bafta wrc :)

26WRC 20-11-08 21:15

Re: Roman
 
merci baieti;) il iau:D urata e asteptarea:|

stefan_88 20-11-08 21:48

Re: Roman
 
stiu cum e ;)

VaLeX 20-11-08 21:51

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1877067)
merci baieti;) il iau:D urata e asteptarea:|

concentreaza`te si`o sa fie bine :) ca se vede ca tie'ti curge'n vene benzina :)

nck_xx 11-12-08 14:36

Re: Roman
 
ce stiti despre acel dodge ram care a aparut prin oras?
este cumva a lui anania?
are numere de zoll.

morpheusmaster 13-12-08 23:56

Re: Roman
 
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...62#post1919562 Bagati mare aici ;)

morpheusmaster 29-12-08 23:25

Re: Roman
 
Facem si noi o treaba iarna asta??? Ne vedem si noi intro seara sa le punem dea latu?

stefan_88 29-12-08 23:38

Re: Roman
 
cum merge treaba cu comunitatea de la voi ? :) ...se strange lume ?:)

morpheusmaster 29-12-08 23:39

Re: Roman
 
DAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....in fiecare searaaaa......la gura sobei :))

morpheusmaster 04-01-09 00:21

Re: Roman
 
1) LA MULTI ANI ROMASCANI!!! Tot ce va doriti pe 2009!!! Ce doresc eu: 2009 masini tunate in oras sa apara si sa aparem pe harta ca comunitate...momentan nu suntem...desi in seara asta (ultima care o petrec acasa)...hoinarind prin oras (in scaunul din dreapta) :) ca consumasem putin...am observat mai multe masini noi ca in toata vacanta :)...un fiat rosu (jante frumusele...frumoasa masina)...am mai obs. in Anton Pann un golf albastru (si ala frumusel)...stiam de cand am venit ca jos langa Smirodava este un golf verde (frumos si el) si o calibra putin modificata (a disparut intre timp...poate era in vizita)...oricum...multisoare si frumoase! Inca odata spun pacat ca la noi nu se poate!!!

Ce imi doresc de la sectiunea "Roman" pe 2009: SA FIE ACTIVITATE, SA FACEM O COMUNITATE!!!

Ali_ump 05-01-09 08:43

Re: Roman
 
Pai incercati sa luati legatura cu proprietarii;) si sa va strangeti intr-un cadru cat de cat organizat!


All times are GMT +2. The time now is 19:55.

- Copyright 2026 4Tuning