![]() |
Re: Roman
arata bine masina ....:)...dar vorba lui morph: cam naspa cu volanul pe dreapta :(
|
Re: Roman
Romascani pasionati de tuning :) iesiti la interval sa va vad si eu la fata :) pentru ultima data inainte de plecarea la facultate si veniti la 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta
Acum se discuta o intampinare a celor din Piatra Neamt, Bacau, onesti in parcare la Kaufland!!! Cei care doresc sa vina sa se inscrie aici... https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1221520274 |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Tu man ce masina conduci??? Eu sunt aici de atata timp...prezintate :D k sa te stiu :)
|
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
https://forum.4tuning.ro/member.php?u=20433 |
Re: Roman
baiatul cu kawasaki ninja verde de la elite... a murit:(:cry: intr\'un accident groaznic intre roman si bacau.... https://forum.4tuning.ro/showthread.p...85#post1772285
Dumnezeu sa'l odihneasca in pace...:cry: |
Re: Roman
Quote:
Dumnezeu sa`l ierte! |
Re: Roman
Daaaaaaaaaaaaaaaamn!!! Am ramas socat...desi nu il cunosc, desi nu il stiu decat din vedere...am ramas socat...zilele trecute eram in Elite dupa niste prajituri si a trecut pe langa mine sa suit pe motorul lui verde (pacat si de motor) si a plecat...intotdeauna in oras lam vazut linistit...nu ca altii pe o roata sau alea alea...ce pot sa spun, DUMNEZUL SA IL ODIHNEASCA!!!
Is satul...mam saturat sa vad pe forumul asta numai moarte...is satul sa vad accidente mortale intre fanatici...is satul...is momente cand nici nu imi vine sa mai trec de 80 (vb. cat se poate de serios)...calc pedala si imi vin in cap toate imaginile cu cei care sau stins dintre noi sau imagini de pe 4lol.ru... VIATA ARE PRIORITATE!!! AMIN!!! |
Re: Roman
Quote:
VIATA ARE PRIORITATE!!! AMIN!!! Si Dumnezeu sa il ierte pe cel decedat DAR tipul nu este ROMASCANUL CU MOTO VERDE!!! INFORMATIILE CARE LEAM AVUT CAND AM SCRIS ACEST POST SUNT SI AU FOST TOTAL ERONATE!!! NUMA BINE |
Re: Roman
este un baiat din luizi calugara, din judetul bacau, la 5 km de municipiul bacau.
un baiat simplu, calm, avea ca pasiune cantatul la nai, nu era genul agresiv, sau alceva... asta i-a fost sa fie, din pacate... soferii nu tin cont de motociclisti si rezultatele... lasa familii plangand... |
Re: Roman
in romania ..motociclistii nu sunt respectati deloc de catre soferi :(....
|
Re: Roman
sorry pt dezinformare dar motocicleta respectiva era identica cu a lui si nu m'am gandit ca poate fi una la fel in zona....
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Da, Dumnezeu sa il odihneasca n pace pe cel mort si sa il pazeasca pe cel viu!!!
|
Re: Roman
La multi ani 26 WRC !!:-) Sa te vedem cu plasticu ala in mana cat mai repede :D
|
Re: Roman
La Multi Ani !!! WRC:)....sa fii sanatos !!!!
|
Re: Roman
Quote:
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
MULTI ANI COLEGA SI PETRECERE FRUMOASA IN SEARA ASTA :)) Vezi maine dim sa nu mirosi prea tare a boutura ca te pasez la altu' in masina :)) Numa bine
|
Re: Roman
mersi mult baieti, sa vina plasticu:D:D:D
|
Re: Roman
Nu ne cunoastem noi prea bine.. dar la multi ani WRC-ule :lol: sa ai parte de plastic si de toate celelalte urari de bine... ;)...
|
Re: Roman
Quote:
maine am exu' la oras:-)pff ce stres:???: azi am avut sala si m'am descurcat bine 24:Dsper sa termin maine o data ca nu ai pot:oops: ceva sfaturi pt oras?:rolleyes2 |
Re: Roman
ochii in 4 la trecerile de pietoni....si tupeu :D
|
Re: Roman
m'au tradat emotiile...tremuram tot, nu m'am putut concentra...asta e,tre' sa mai astept doua saptamani:(:|
|
Re: Roman
Lasa man ca nu moare nimeni ;) (examenul de permis e o loterie ;) asta e spusa de 1 politist...unii trec...dar trebuie si unii sa fie picati ca deh'...nu'i pot trece pe toti din 1 ;) ) asa ca stai relax si da in 2 sapt ;) Succes
|
Re: Roman
stai linistit ...a 2a oara il ei ;) ..... am incredere in tine ;) ....multa bafta wrc :)
|
Re: Roman
merci baieti;) il iau:D urata e asteptarea:|
|
Re: Roman
stiu cum e ;)
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
ce stiti despre acel dodge ram care a aparut prin oras?
este cumva a lui anania? are numere de zoll. |
Re: Roman
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...62#post1919562 Bagati mare aici ;)
|
Re: Roman
Facem si noi o treaba iarna asta??? Ne vedem si noi intro seara sa le punem dea latu?
|
Re: Roman
cum merge treaba cu comunitatea de la voi ? :) ...se strange lume ?:)
|
Re: Roman
DAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....in fiecare searaaaa......la gura sobei :))
|
Re: Roman
1) LA MULTI ANI ROMASCANI!!! Tot ce va doriti pe 2009!!! Ce doresc eu: 2009 masini tunate in oras sa apara si sa aparem pe harta ca comunitate...momentan nu suntem...desi in seara asta (ultima care o petrec acasa)...hoinarind prin oras (in scaunul din dreapta) :) ca consumasem putin...am observat mai multe masini noi ca in toata vacanta :)...un fiat rosu (jante frumusele...frumoasa masina)...am mai obs. in Anton Pann un golf albastru (si ala frumusel)...stiam de cand am venit ca jos langa Smirodava este un golf verde (frumos si el) si o calibra putin modificata (a disparut intre timp...poate era in vizita)...oricum...multisoare si frumoase! Inca odata spun pacat ca la noi nu se poate!!!
Ce imi doresc de la sectiunea "Roman" pe 2009: SA FIE ACTIVITATE, SA FACEM O COMUNITATE!!! |
Re: Roman
Pai incercati sa luati legatura cu proprietarii;) si sa va strangeti intr-un cadru cat de cat organizat!
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:55. |
- Copyright 2026 4Tuning