Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

Fast_wheels 01-02-10 12:33

Re: Ramnicu Sarat
 
un vopsitor bun iti pot recomanda eu .....daca stii honda civic violet perlat......baiatul despre care iti spun a vopsit-o ....

titigeorge 01-02-10 12:51

Re: Ramnicu Sarat
 
mersi...vorbim atunci daca e...tre sa mai dea putin caldura ca acum mai am nevoie de ea si la vopsit sta ceva timp...pe baiatul cu honda il cun si tata

draky90 01-02-10 12:52

Re: Ramnicu Sarat
 
hm.....mai bine....mai te joci cu ea....si la primavara ii faci vant..sau ..daca tu crezi ca banii investiti se merita...tre` ta;)

titigeorge 01-02-10 12:54

Re: Ramnicu Sarat
 
pai la cat am dat pe ea se merita...dar nu eu vreau mai mult sa o vopsesc ci tata...eu daca plec afara imi iau un mk3

draky90 01-02-10 12:55

Re: Ramnicu Sarat
 
mk3 sa fie GTI??:2gun:

titigeorge 01-02-10 12:57

Re: Ramnicu Sarat
 
eu vreau un 2000 motorina...imi place mult dieselu'....asa mi-ar placea si un 3000 benzinar dar te rupe la consum.

draky90 01-02-10 12:58

Re: Ramnicu Sarat
 
gusturile nu se discuta`....;);)

titigeorge 01-02-10 12:59

Re: Ramnicu Sarat
 
foarte adevarat;)...

Fast_wheels 01-02-10 13:01

Re: Ramnicu Sarat
 
e vorba de VR 6 cu capacitatea cilindrica de 3200......benzina cu 230 cp

titigeorge 01-02-10 13:03

Re: Ramnicu Sarat
 
ceva de genu':http://ford.anunturi-auto.4tuning.ro...p-9273298.html

Sonny™ 08-02-10 12:12

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3038057)
e vorba de VR 6 cu capacitatea cilindrica de 3200......benzina cu 230 cp

nu stiu ce zici tu aici dar vr6 are capacitatea de 2.8 benzina nu 3.2...;)

johnsonxxl 08-02-10 12:30

Re: Ramnicu Sarat
 
oo..a inviat forumu' :D acu' cu zapada stati in casa la pc ;))

Fast_wheels 08-02-10 14:27

Re: Ramnicu Sarat
 
Sa te mai interesezi ma ! e si 3.2 benzinar .......:P
Pana la 3.2 benzina...noi sa ne gandim cum scoatem mainile astea din troiene ca e nasol fratior !!

johnsonxxl 08-02-10 14:30

Re: Ramnicu Sarat
 
ba..eu vreau dacie cu motor hemi de 8 l..v16...garda la sol de un metru..si bineinteles benzina..sa va scot din troiene ma :)))

Fast_wheels 08-02-10 14:34

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai daca nu ma insel am eu o dacie aruncata prin garaj p acolo .........sa dau o fuga sa ma uit de ea.Tu fa rost de un v16 8l si cu benzina se rezolva.....

johnsonxxl 08-02-10 14:41

Re: Ramnicu Sarat
 
:)):)))...mai bine facem invers :)) ma tu ai opel..da esti in daewoo.. :D

Fast_wheels 08-02-10 14:42

Re: Ramnicu Sarat
 
Am trimis cerere deia ma ....dar moderatorul nu mi-a luat cererea in seama....si asa a ramas :(

johnsonxxl 08-02-10 14:46

Re: Ramnicu Sarat
 
pai pune poze cu opelu..pe club opel acolo..apoi trimiti cererea
;)

Sonny™ 08-02-10 15:05

Re: Ramnicu Sarat
 
nu trebuie doar poze la opel trebuie si un link de prezentare a masini...de aia cred ca nu ai primit accept;)

johnsonxxl 08-02-10 15:08

Re: Ramnicu Sarat
 
pai acolo ma refer..pana mea..la masina mea opel..e baiat mare..se descurca el

pompierul atomic 08-02-10 18:18

Re: Ramnicu Sarat
 
ce greata aveti pe voi ,ma....

Fast_wheels 08-02-10 18:21

Re: Ramnicu Sarat
 
Valeauuu.........la o parte toata lumea....a intrat VIP-ul pe la noi!!Ce p.....ielea mea faci ma ?mai traiesti ?
Apropo am pus si linku cu masina mea...moderatorul are sila pe el

Fast_wheels 08-02-10 18:24

Re: Ramnicu Sarat
 
Bai edi.....te mai dai cu barca ?

johnsonxxl 08-02-10 18:28

Re: Ramnicu Sarat
 
care-s aia cu greata?? :|

Fast_wheels 08-02-10 18:31

Re: Ramnicu Sarat
 
=)) =)) =)) stai flex john.....asa e el...mai aparte

johnsonxxl 08-02-10 19:03

Re: Ramnicu Sarat
 
:)) :)) eram curios :)) hai cu vremea buna..luna viitoare :)))

bz51zid 09-02-10 10:12

Re: Ramnicu Sarat
 
Dupa ceva tentative,acum sa trecem si la lucruri serioase
SE DESCHIDE ACTIVITATEA UNUI CLUB IN RAMNICU SARAT
el se va numi "SOUTH'S RACERSMOTORSPORT CLUB

bz51zid 09-02-10 10:12

Re: Ramnicu Sarat
 
Dupa ceva tentative,acum sa trecem si la lucruri serioase
SE DESCHIDE ACTIVITATEA UNUI CLUB IN RAMNICU SARAT
el se va numi "SOUTH'S RACERSMOTORSPORT CLUB

titigeorge 10-02-10 18:16

Re: Ramnicu Sarat
 
si v-ati jucat cu masinile pe zapada iarna asta??...io mi-am facut damblaua...

Fast_wheels 10-02-10 21:55

Re: Ramnicu Sarat
 
Prezent la datorie ! Si pe zapada :D

johnsonxxl 10-02-10 21:56

Re: Ramnicu Sarat
 
si pe zapada ..si prin zapada :)):))
ceapa masii de vreme :)) cand o da si soarele pe strazile noastre :)))

pompierul atomic 11-02-10 19:09

Re: Ramnicu Sarat
 
in club ,primiti si pensionari ?

bz51zid 11-02-10 19:22

Re: Ramnicu Sarat
 
daca sunt trecuti de prima dragoste da!!

johnsonxxl 11-02-10 19:35

Re: Ramnicu Sarat
 
cand se deschide filiala?

bz51zid 11-02-10 19:39

Re: Ramnicu Sarat
 
pe 20 febroarie la ora 18:00 adunare in fata sali de sport Adunare generala pt toti cei care vor sa se incrie

johnsonxxl 11-02-10 19:43

Re: Ramnicu Sarat
 
hmm..pe 20 zici..nu daca ajung..sa vb cu baietii...da inscrieri se fac si dupa...oricum noi ne stim de at cand ati venit la focsani ;)

bz51zid 11-02-10 19:45

Re: Ramnicu Sarat
 
nu e problema iei legatura cu dragos si vorbim

johnsonxxl 11-02-10 19:46

Re: Ramnicu Sarat
 
dap ;)

Sonny™ 11-02-10 19:46

Re: Ramnicu Sarat
 
eu lucrez atunci...am un servici cam aiurea...dar sunt alaturi de voi...si ma primiti apoi...dau un suc;)

johnsonxxl 11-02-10 19:48

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3076001)
eu lucrez atunci...am un servici cam aiurea...dar sunt alaturi de voi...si ma primiti apoi...dau un suc;)

ai aparut repede si tu..bah..ne strangem aici sa vedem cati..si cand e mergem incolo ;)


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning