![]() |
Re: Ramnicu Sarat
un vopsitor bun iti pot recomanda eu .....daca stii honda civic violet perlat......baiatul despre care iti spun a vopsit-o ....
|
Re: Ramnicu Sarat
mersi...vorbim atunci daca e...tre sa mai dea putin caldura ca acum mai am nevoie de ea si la vopsit sta ceva timp...pe baiatul cu honda il cun si tata
|
Re: Ramnicu Sarat
hm.....mai bine....mai te joci cu ea....si la primavara ii faci vant..sau ..daca tu crezi ca banii investiti se merita...tre` ta;)
|
Re: Ramnicu Sarat
pai la cat am dat pe ea se merita...dar nu eu vreau mai mult sa o vopsesc ci tata...eu daca plec afara imi iau un mk3
|
Re: Ramnicu Sarat
mk3 sa fie GTI??:2gun:
|
Re: Ramnicu Sarat
eu vreau un 2000 motorina...imi place mult dieselu'....asa mi-ar placea si un 3000 benzinar dar te rupe la consum.
|
Re: Ramnicu Sarat
gusturile nu se discuta`....;);)
|
Re: Ramnicu Sarat
foarte adevarat;)...
|
Re: Ramnicu Sarat
e vorba de VR 6 cu capacitatea cilindrica de 3200......benzina cu 230 cp
|
Re: Ramnicu Sarat
ceva de genu':http://ford.anunturi-auto.4tuning.ro...p-9273298.html
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
oo..a inviat forumu' :D acu' cu zapada stati in casa la pc ;))
|
Re: Ramnicu Sarat
Sa te mai interesezi ma ! e si 3.2 benzinar .......:P
Pana la 3.2 benzina...noi sa ne gandim cum scoatem mainile astea din troiene ca e nasol fratior !! |
Re: Ramnicu Sarat
ba..eu vreau dacie cu motor hemi de 8 l..v16...garda la sol de un metru..si bineinteles benzina..sa va scot din troiene ma :)))
|
Re: Ramnicu Sarat
Pai daca nu ma insel am eu o dacie aruncata prin garaj p acolo .........sa dau o fuga sa ma uit de ea.Tu fa rost de un v16 8l si cu benzina se rezolva.....
|
Re: Ramnicu Sarat
:)):)))...mai bine facem invers :)) ma tu ai opel..da esti in daewoo.. :D
|
Re: Ramnicu Sarat
Am trimis cerere deia ma ....dar moderatorul nu mi-a luat cererea in seama....si asa a ramas :(
|
Re: Ramnicu Sarat
pai pune poze cu opelu..pe club opel acolo..apoi trimiti cererea
;) |
Re: Ramnicu Sarat
nu trebuie doar poze la opel trebuie si un link de prezentare a masini...de aia cred ca nu ai primit accept;)
|
Re: Ramnicu Sarat
pai acolo ma refer..pana mea..la masina mea opel..e baiat mare..se descurca el
|
Re: Ramnicu Sarat
ce greata aveti pe voi ,ma....
|
Re: Ramnicu Sarat
Valeauuu.........la o parte toata lumea....a intrat VIP-ul pe la noi!!Ce p.....ielea mea faci ma ?mai traiesti ?
Apropo am pus si linku cu masina mea...moderatorul are sila pe el |
Re: Ramnicu Sarat
Bai edi.....te mai dai cu barca ?
|
Re: Ramnicu Sarat
care-s aia cu greata?? :|
|
Re: Ramnicu Sarat
=)) =)) =)) stai flex john.....asa e el...mai aparte
|
Re: Ramnicu Sarat
:)) :)) eram curios :)) hai cu vremea buna..luna viitoare :)))
|
Re: Ramnicu Sarat
Dupa ceva tentative,acum sa trecem si la lucruri serioase
SE DESCHIDE ACTIVITATEA UNUI CLUB IN RAMNICU SARAT el se va numi "SOUTH'S RACERSMOTORSPORT CLUB |
Re: Ramnicu Sarat
Dupa ceva tentative,acum sa trecem si la lucruri serioase
SE DESCHIDE ACTIVITATEA UNUI CLUB IN RAMNICU SARAT el se va numi "SOUTH'S RACERSMOTORSPORT CLUB |
Re: Ramnicu Sarat
si v-ati jucat cu masinile pe zapada iarna asta??...io mi-am facut damblaua...
|
Re: Ramnicu Sarat
Prezent la datorie ! Si pe zapada :D
|
Re: Ramnicu Sarat
si pe zapada ..si prin zapada :)):))
ceapa masii de vreme :)) cand o da si soarele pe strazile noastre :))) |
Re: Ramnicu Sarat
in club ,primiti si pensionari ?
|
Re: Ramnicu Sarat
daca sunt trecuti de prima dragoste da!!
|
Re: Ramnicu Sarat
cand se deschide filiala?
|
Re: Ramnicu Sarat
pe 20 febroarie la ora 18:00 adunare in fata sali de sport Adunare generala pt toti cei care vor sa se incrie
|
Re: Ramnicu Sarat
hmm..pe 20 zici..nu daca ajung..sa vb cu baietii...da inscrieri se fac si dupa...oricum noi ne stim de at cand ati venit la focsani ;)
|
Re: Ramnicu Sarat
nu e problema iei legatura cu dragos si vorbim
|
Re: Ramnicu Sarat
dap ;)
|
Re: Ramnicu Sarat
eu lucrez atunci...am un servici cam aiurea...dar sunt alaturi de voi...si ma primiti apoi...dau un suc;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning