Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

tekno 08-03-04 13:38

hmmm
vise:
Skyline
Supra... ce ami... ce viseam ami totzi dintre noi...

indianu 12-03-04 06:52

Ferrari Enzo! cred ca stiti cu totii cum arata.Imi iau la anul sigur!!!!!!!!!!!!!

PS:anul=e vorba de un an lumina............ :( :( sa speram ca nu va fi asa.

tekno 12-03-04 13:58

mmmdeah... e frumos enzo...

catalin rs4 13-03-04 04:12

:lol: :lol: man..daca iti iei un enzo..nu uita..sa ma faci si pe mine o tura cu el.... :) :)

indianu 13-03-04 05:33

Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
:lol: :lol: man..daca iti iei un enzo..nu uita..sa ma faci si pe mine o tura cu el.... :) :)

Da dar cred ca mai repede ma faci tu o tura cu RS4 si apoi la anu cu Porsche sau AMG si mai asteptam pina te dau eu in Enzo....

Sa speram ca o sa ma dau in Ferrari ca dupa aia pot sa mor fericit!!! :D :D :D :D :D :D :D

catalin rs4 13-03-04 05:38

da..man cu ceam ai mare placere..la anul o sami schimb masina sigur..merg mai mult pe porsche dar nu se stie niciodata.... :) man ..fa niste poze la ferrari ..si pune pe forum... 8)

FSF 20-03-04 13:42

3 Attachment(s)
Uitati-va aici la Maybachu asta!! zice ca are motor 6.3L biturbo si face 100 in 4.9 sec si prinde 300 hm/h asta este noul meu visssssss....

OVI 20-03-04 13:51

...de vreme ce e facut de brabus chiar ca rupe asfaltul :lol:

cj82ufo 20-03-04 14:56

la asa masina nu ai ce sa bagi de vina ,poate doar un invidios ar gasi ceva

tekno 20-03-04 17:13

2 Attachment(s)
supreba mashina...
motor Bi-Turbo V12 6300 CC, SOHC 3valve/cilindru. 640hp@5100 rpm, 1025 NM@1750 rpm, 5 viteze automata, 0-100 km/h @ 4.9s, viteza max: 300km/h

PS
uitateziva pe monitoru' din stanga...

FSF 21-03-04 21:27

3 Attachment(s)
Ce ziceti de FRUMUSETILE astea?

tekno 21-03-04 22:12

ce sa zicem decat ca... sun foarte frumoase? :lol:

OVI 28-03-04 12:29

3 Attachment(s)
o masina care m-a impresionat profund...si pe care am avut sansa de a o vedea (bine ceva asemanator) :lol: :lol: :lol:

DVDValy 27-02-05 12:06

5 Attachment(s)
:D

sandrin 25-08-05 10:59

3 Attachment(s)
:)

Yonut21 27-08-05 09:13

Yo nu am vise asa mari, decat la un Ursulet sau o Pisicuta.

cosmineloo 31-08-05 00:29

1 Attachment(s)
sau asta! cred eu ca e cel mai frumos tip de mustang! BOSS

arunescu 31-08-05 07:37

1 Attachment(s)
masina ideala - Lotus Exige

1.8l...189cp...... si vreo 800kg

Skma 31-08-05 10:26

1 Attachment(s)
Masina visurilor :evil:

George_P. 01-09-05 00:32

cred ca visul meu pana acum e sa mah vad cu permisul in mana
si visez la un peugeot gti tuning sau un golf 2 ceva sa merg cu el la liceu
sa-i fak pe fraierii din fatza portii care tot sufera de ei
asta cred ca ar fi
si-asa cred ca sunt cam pretentios,asa ca alte pretentzii nu mai am
:)




R3SP3KT

George_P. 01-09-05 11:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"pimp_lex\"
Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
lool pimp da cam asa arata si un navigator sau?? :) hai bagati o poza cu anvigator.. :)

Asta e Navigator

http://www.lincoln.com/vehicles/vehi...es/image01.jpg


sorry pimp,dar ala pare a fi GMC
nu e lincoln ala mai deloc
:wink:






R3SP3KT

George_P. 01-09-05 11:37

2 Attachment(s)
niste vise pe-aici,poate cand o sa arate dacia aja :lol:

alexmirica 16-09-05 10:06

2 Attachment(s)
Ce-mi doresc? Ahem...
Momentan o Alfa 159 Brera, dar poate peste vreo 2 ani... Dupa ce-o marit pe actuala masina.

Mai incolo, pe la 50 ani... Un Dodge Charger 1968... Visul meu!

Bafta!

TM-84-DMX 17-09-05 04:05

Visul meu:
Seat Leon FR 1.8 T
SuperVisul:
Honda Civic TypeR
:wink: ...Nu imi doresc foarte mult,sunt realizabile,poate unul din ele va deveni odata realitate1 :)

Pitu 24-09-05 00:51

visul meu carrera 4 gt sau un enzo
am pretentii?
-da .

vio[s] 03-11-05 21:11

4 Attachment(s)
PENTRU MINE CEA MAI SMECHERA MASINA ESTE BMW 8)
MASINA VISURILOR MELE ESTE UN BMW, NU CONTEAZA VECHI NOU BMWWW SA FIE :twisted:

DAR VISUL CEL MAI MARE RAMANE PERMISUL

SiloS@1300 09-11-05 21:08

1 Attachment(s)
325i E30 !

Asta vreau sa imi iau si sa ii pun un diferential scurt de 320 :)

Tot ce mai ramane de facut e sa il conving pe taica-miu sa imi dea vreo 4000 E si vreo 200 E pe luna sa ma plimb cu el :D

Iar ca masina de colectie ... de vis ... vreau un renault 12 gordini 1595 cmc ... 160 cp ...

balamuc_al 11-11-05 23:37

2 Attachment(s)
Boala mea de vreo 3 ani e Citroenul C5.
Mi-a placut mult masinuta asta si inca imi place.

Kos_min 17-11-05 02:38

Visul meu...
 
3 Attachment(s)
Am si eu un vis, dar care poate pana voi ajunge pe la 60-70 ani nu se va mai putea implini(cred ca nici atunci): Sa imi iau si eu un Skyline si sa il tunez pana pe la vreo 700-800 cp si sa ii fac si exteriorul si interioru' si sa bag si niste boxe, asa vreo 10 de 100w si un subwoofer de vreo 1000w de la JL si niste statii DLS poate... si sa arate asa, cam ca asta:

ND4SPD 08-12-05 19:41

4 Attachment(s)
Visul meu de mic copil e sa conduc un Porsche 911 2,7 RS 1973 ...raman cu gandul ca visul e realizabil.Imi place totul la masina asta,incepand de la design si pana la motor toate merg intr-o completa armonie,plus ca scoate un sunet motorul de te unge la inima.
Cand o voi avea am sa fiu un gentalman ,ziua cu carpa si noapte cerculete,liniute si getaway-uri :P ...

GabiByte 12-12-05 18:15

1 Attachment(s)
Masina care mi-o doresc cel mai mult e BMW M5 E60.
E rapida, e superba, e comfortabila, e practica si pentru ceea ce e, e chiar ieftina :)

cosminlive 01-01-06 17:24

un BMW
 
un BMW e visu' la multa lume .... si al meu!
Mie-mi place in primul rand forma inconfundabila....

Nu mi-ar displace nici o carutza :lol: ii fac tuning C&C bag eleron in loc de coada la cal. Bag si ABS si AIRBAG natural! Si climatizare direct de la coada calului ... ecologica ... ce Wunder Baum .... totul natural :x

NOS 11-01-06 02:48

1. NISSAN SKYLINE GT-R 34

2. Mercedes S-klasse BRABUS

teddy 11-01-06 07:52

Mercedes S 65 AMG, de departe masina perfecta.

movie 14-01-06 18:58

Toyota Supra si Nissan Skyline

driver 24-01-06 09:08

BMW seria 8,7 si mercedes 600sel :D

Eugen_TL 26-01-06 12:43

visul meu care poate deveni si realitate acum este o tigra iar apoi un 407(acesta vreau sa fie negru,geamuri negre,pachet crom,jenti crom,sistem audio,eleron coara de randunica :P ,interior de piele culoarea nisipului si insertii cromate,si la faruri si stopuri panarame dinalea care se aprins si se sting dar nu din bazar : ) iar ca vis intradevar ar fi un eclipse,mazda rx-7 tunat la maxim la motor,interior superb si exterior la fel de superb== sa fie cel mai FAIN din tara :P ............

Cosmin255 26-01-06 15:56

Visul meu ... care sper sa fie realizabil la sfarsitul anului curent este ori un Hyundai SantaFe 2.0 CRDI ori un BMW 320d ori Mercedes C220 cdi sau o japoneza (Mazda6 / Honda Accord benzinare japonezele :) ) . Acum ce o da Dumnezeu...una din astea va fi prima masina personala spre sfarsitul anului...daca ma ajuta Dumnezeu

xizor 10-02-06 20:11

De cand eram mic miam dorit un Ferrari so....cred ca visul meu este sa am un Ferrari F430cabrio si cand o sami duc nevasta si copii in excursie un Mercedes S65 AMG 8)

einstein1984 14-02-06 11:06

Eu unul asta astept:
http://www.ultimacars.com/images/gallery/threegtrs.jpg
Eventual construit de manutele mele si cu un chevy biturbo.
Respectele mele celor care stiu ce masini sunt exemplarele din poza!


All times are GMT +2. The time now is 16:49.

- Copyright 2026 4Tuning