Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/34904-dacia-logan-pro-tuning-exclusive-baia.html)

maf 30-07-07 23:41

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
dacia logan PROSTREET BAIA MARE iti da de banuit unde? :P

din cate am auzit l-a ajuns putin ;)

Xdriver 13-08-07 10:09

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
3 Attachment(s)
Mai postez si eu cateva poze in completare......:))))

DB 64 MIS 13-08-07 10:58

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
frumoasa masina e una din preferatele mele ....apropo care nb a ras de ala :))) (care apare in pozele de mhai sus)

Ovae 13-08-07 23:06

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
hahahahahhaha doamnee ce lumee.....

protuning 14-08-07 03:54

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by Xdriver (Post 1043927)
Mai postez si eu cateva poze in completare......:))))

sal tatic!is tari pozele!!!sa-l vezi in filmare ce total ii!!o facuto pe sorata de haine ha??:P:P:P:P:P

Xdriver 14-08-07 16:55

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 1045693)
sal tatic!is tari pozele!!!sa-l vezi in filmare ce total ii!!o facuto pe sorata de haine ha??:P:P:P:P:P

Trimite-mi si mie filmu pe mail: [email protected]

alexufo 15-08-07 02:10

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
drv ..is tari pozele sper ca animatoare aceea ..animatorul acela sa fie si la baia mare acum in 26 :))

bogo4all 18-08-07 23:08

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Hehe tari pozele de mai sus! Sa va mai tin la curent cu masina, a primit jante noi!!

Norby89 20-08-07 15:28

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by Mihaitza_tdi (Post 928834)
Lasa Robi k toti sunt destepti..ggd tu te-ai gandit k anuntul poate fi facut de cineva la misto??? mai bine te-ai uita in urma cu cateva pag sa vezi schitele!!! vb de protuning k ii praf nush dak barile tale is mai reusite ca si cele pe care le face protuning!;)

VEZI CUM VORBESTI MA pruncule k si eu am Bari din alea...

c i k y 21-08-07 01:28

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Daca nu va suparati...ce versiune este Loganul ?
Poze cu interiorul aveti ?
Ms

Rickie 21-08-07 02:15

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by nutzuXXL (Post 885403)
parca e iesita din nfs .

tare masina!!!

bv , shi bft la tunarit in continuare ;)


in legatura cu jantele( ar mere ceva negru+crom in exterior)

Parca ai presimtit tu ceva mai demult ... acuma are intr-adevar niste roti negru+crom :D Ceva de genu`...

bogddanel 22-08-07 03:56

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
nu am decat cuvinte de lauda la adresa masini
am vazut-o la Fever si mia placut enorm, parerea mea e ca e cel mai tare kitt pt Logan
Sper sa nu te superi pe mine, da iti dau si o sugestie, punei nijte rotzi putzintel mai mari, si dak nu iti plac cromate, vopsestele, parerea mea e ca ar arata super, nu k acu nu ar fi:D

protuning 24-08-07 04:44

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
loganul va fii expus cu noile roti la Pro Street Tuning Event iar dupa showo scurta vacanta si intra in atelier pt interiorul mult asteptat!

Coenen 28-08-07 15:29

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Hi There!.

I have tried to read al the forum, but it's kind impossible to mee. hehehehe.

I'm from Venezuela and I have a renault Logan, but I would like to bumper it!. and well I like the outside of your cars, but I was wondering if you sell those parts.

I'm really interested in that.

Please send me a Private message in order to talk about prices and shipment!.

Thank you very much for all the help!.

DB 64 MIS 28-08-07 15:58

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
e si frumoasa masina

doru_piticu rs 02-09-07 03:33

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
de departe el mai frumos LOGAN bravo baietzi...a meritat munca la ce a iesit...PRO STREET felicitari

bozo 03-09-07 13:37

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
tare masina... dak interioru o sa fie pe masura o sa mai castige multe cupe:P

Aaronnel^ 03-09-07 13:41

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Niste poze cu masina mai noi nu pui si tu Roby? Vrem sai vedem jantele

protuning 03-09-07 18:48

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
4 Attachment(s)
ba da scuze ca nu am avut timp!!

Norby89 03-09-07 18:50

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 1079282)
ba da scuze ca nu am avut timp!!

ce tare e..

Cristi_XP 03-09-07 19:11

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
da etrierii aia nu i`ai mai vopsit ?=))

laur200445 03-09-07 19:17

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
pe cat sunt jantele? si ce dimensiuni au cauciucurile?

c i k y 04-09-07 00:14

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by c i k y (Post 1056887)
Daca nu va suparati...ce versiune este Loganul ?
Poze cu interiorul aveti ?
Ms

up up up :)

alexufo 04-09-07 00:33

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
interiorul intra in lucru in iarna parca deci cu interiorul in afara de ceasurile cu plasma nu e mai nimic

shmen_dj 13-09-07 08:55

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
prea frumos a ieshit...bv...:peace: :peace:

vn-08-nen 13-09-07 09:00

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Frumos Loganul ...

Psycho 16-09-07 21:44

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
felicitari propietarului are cel mai tare logan ... vazut d mine pana acum bravo .. bravo bravo .. si felicitari celor care au muncit la el .. este SUPERB

tuner_cata_05 04-10-07 00:00

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Pe aceasta masina se vede cu adevarat talentul baietilor de la ProStreet...Felicitari...chiar meritati aplauze...

pacpac 07-10-07 01:38

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
da

prea tare masina
detaliile sunt exceptionale. bravo baieti. tineti-o tot asa. e bine ca sunt din ce in ce mai multi oameni talentati care ies la suprafata in industria asta. succes in continuare. sa vad numai masini frumoase iesind din garajul vostru.

Bagheera 07-10-07 18:58

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
asa cu aproximatie, cam cat a costat toata afacerea ? sa stiu daca ma bag sau nu ;)

lcg_48 21-10-07 22:31

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
salut! felicitari baieti ati facut o treaba exceptionala! as vrea sa-mi spuneti si mie cat ma costa un kit ca ma intereseaza

dogy_10 21-10-07 22:36

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
ceva noutati nu se mai stiu??? cum decurge proiectul???

VaLeX 29-10-07 11:28

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
ce tari's jantele..kitu..culoarea..masina..cool :|

cat te`au ajuns jantele + cauciuce :D ?

protuning 11-11-07 10:17

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by dogy_10 (Post 1161056)
ceva noutati nu se mai stiu??? cum decurge proiectul???

peste doua saptamani ne apucam de interiorul masinii si suntem foarte nerabdatori!

dogy_10 15-11-07 22:16

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
si noi suntem nerabdatori sa vedem ce iese......spor la treaba si sa ne tineti si pe noi la curent cu progresele

protuning 16-11-07 22:45

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by dogy_10 (Post 1201261)
si noi suntem nerabdatori sa vedem ce iese......spor la treaba si sa ne tineti si pe noi la curent cu progresele

mersi ca ne sustii!!voi posta poze pe etape ca si la exterior!Poate chiar si mai detailat.cu respect Robert

ovim 17-11-07 08:15

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
desi nu este pe gustul meu masina este super tare, se vede ca s-a pus suflet si foarte nulta munca

marcmarian 18-11-07 14:03

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
sper sa nu decalam termenul prea mult

protuning 18-11-07 14:18

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by marcmarian (Post 1204651)
sper sa nu decalam termenul prea mult

bine ai venit pe forum Marin!pt cei care nu stiu Marin este proprietarul loganului pro street exclusiv.WELCOME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ovim 18-11-07 18:21

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
bine ai venit si felicitari pentru masina este tare


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning