![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
creca si la luat pufleanu k dupe numar asa ar parea |
Re: Masini vazute in Tulcea
opel speedster rosu azi :X cel mai tare din oras :))
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Cel mai tare opel, poate; dar cea mai tare masina ..e departe .
|
Re: Masini vazute in Tulcea
pai care ar fi cea mai tare?:D
nu am vazut prea multe masini de genu,recent :p |
Re: Masini vazute in Tulcea
subaru impreza stock =p~ azi,la pelican
ford ST portocaliu :x |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
N-are rost sa ti le insir, dar m-ai plimba-te, vei descoperi singur masini mai tari. |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
haha =)) cu MOISEI tu?
Din graba frate, crede-ma pe cuvant. corect era "mai plimba-te" "m-ai" se foloseste in " m-ai pisat la faza asta " :)) nu tudor? :)) asta asa sa vada lumea ca stim ceva. |
Re: Masini vazute in Tulcea
grea limba romania :lol:
am vazut eu mai multe,da nu stau dupa ele :p |
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Ce e asa special la ea?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
if you will look closer you'll gone see that he is having the same car on avatar picture, it is not like an aston or a mercedes but it's a godthem red skoda with cromed ornament!:shock:(wached just now Family Guy...)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
:lol:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Mama da tari masini aveti cand am plecat din Tulcea prin 98 cand vedeam un Espero sau un Volvo era mare lucru:shock:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Aseara in fata la Select era parcat un...................GTR
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Fratele mai mare?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Ceva de gen:P
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Fratele from out of space
|
Masini vazute in Tulcea
Pentru ''Necunoscatorul'' De la pagina 8.. acel Ford e stock emblema RS e la misto pusa e 5 euro..... Si Pentru Cel DE la Pagina 9 ... asa pentru cultura lui generala alea is numere de Grecia mai exact de Atena ,,,, nici decum de Spania... Si Mai exact E doar un Skich de vreo 1000 ji ceva de euro nici decum Facelift.... Sorry :D
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Fiat 500 preparat de Abarth ieri pe la 22 pe issacei..
|
Re: Masini vazute in Tulcea
4 Attachment(s)
sambata 10 iulie pe isaccea vizavi de parcul personaliatilor langa clinica un porsche panamera S
|
Re: Masini vazute in Tulcea
L-am vazut si eu in trafic f frumos,pe langa asta am vazut si un dodge ram :shock:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
si eu q boxa am vazut tokmai doua duminik noaptea unu esea de la delta q numere de america si ink unu pe babadag
|
Re: Masini vazute in Tulcea
cred ca la-ai vaz de 2 ori pe acelasi :lol:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Asta va place?
I-am luat deja din mot, am descoperit thread-ul tirliu |
Re: Masini vazute in Tulcea
La multi ani! caut un Ford Mustang 1967 culoare crem inmatriculat pe Tulcea masina o stiu din Babadag mai exact acum 10 ani, am apelat la voi poate aveti idee sau poate cunoasteti pe cineva care e pasionat de masini vechi.Va multumesc!
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Stau de 22 de ani in Tulcea si n-am vazut un asemenea exemplar.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Masina era sigur din Babadag pentru ca m-am plimbat cu ea,acum nu prea cred ca proprietarul nu a trecut niciodata prin Tulcea, ce sa zic poate s-a imbolnavit, poate zace prin vreun garaj sau poate a ajuns la fier vechi dar ma cam indoiesc.poate cunoasteti pe cineva din Babadag pasionat de masini,eu am trecut prin primavara prin Babadag,cand s-a tinut concursul de liniute pe aeroport,am intrebat prin zona si nimeni nu mai stia nimic.stiu sigur ca masina era parcata langa unicul Peco din Babadag unde era si un Service Auto.acum regret ca atunci nu aveam tel.cu camera foto,acum aveam dovezi.proprietarul cerea atunci 2500 de dolari pe masina.poate mai aflati ceva.Va multumesc!
|
Re: Masini vazute in Tulcea
eu sunt din babadag si nu am vazut de cand ma stiu in babadag ford mustang
acel service auto langa peco il cunosc dar nu cunosc pe nimeni din acea zona care sa aiba mustang |
Re: Masini vazute in Tulcea
Imposibil sa nu stie nimeni nimic,deci in final cred ca s-a pierdut urma definitiv,masina a fost acolo,acum nu mai stiu daca proprietarul locuia in Babadag.oricum va multumesc!nici nu stiu pe unde sa mai caut.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
eu te asigur ca din babadag nu era proprietarul acelui mustang
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Ba da e din Babadag proprietarul.E un nene mai in varsta,nu mai stiu exact cum il cheama,dar iti poate da relatii proprietarul service-ului respectiv.Masina o scoate destul de rar din garaj,de-asta nu prea e cunoscuta,mai ales ca cei din Babadag radeau de el cand iesea cu ea,daca poti sa crezi... ;)).Daca nu te descurci...o sa incerc eu sa dau de urma proprietarului daca ma intalnesc cu fostele cunostinte de acolo
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Mustangul era de vanzare acum ceva ani, am vrut eu sa il cumpar doar ca nu aveau unde sa il fac cum trebuie . Masina avea acte de State pe vremea aia , acum are nr de TL ? Din ce imi aduc aminte era motorizarea v6, si 3 trepte de viteza :D ...motorul suna bestial oricum
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Da,numere de Tulcea.Nu stiu sigur dar din cate imi aduc aminte era V8 motorul,parca nu V6...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
era 6 in linie, coupe , alb din 1968. 100%
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Da da ati gasit pana la urma, motorul este 6 in linie cilindree 2.9 sau 3.0 nu mai stiu exact,masina este inmatriculata 100%,cutia are 3 viteze,iar interiorul este original mai exact rosu cu radio original in bord care functiona acum 10 ani.cum sa razi de o asemenea masina?Domnu Laur,ti-as fi profund recunoscator daca ai mai afla ceva de proprietar,o adresa ceva sau macar un nr.de tel.Multam! inca un detaliu ptr cine stie masina,blocul motor era fisurat,dar asta nu e o problema.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
1 Attachment(s)
Asta e masina sigur! acum cine stie in ce stare o fi...
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:22. |
- Copyright 2026 4Tuning