![]() |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
2 ursi "pasionali" si niciunu intreg... app de chiftele.. chiar nu imi plac.. sincer de aceea n-am o chiftea in stomac.. cat despre jucariile mele... nu ca ma laud DAR un set de jante si anvelope fac mai mult decat ambii tai "ursi" .pofta buna la chiftele!
p.s. am zis ca nu mai postez dar nu m-am putut abtine.. |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Ca sa mai calmez spiritele va invit sa votati AICI, fotografia unui BMW E30 ce-i drept la scara 1:18. Daca va place acordati-i votul si argumentati alegerea pentru ca votul sa fie valabil.
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Sorry, am celalalt model, L.
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
masinile nu arata rau, dar chestia cu M le strica...nu are legatura cu ele deloc. Sa le intretii ca pana acuma, si daca nu ai fi asea orgolios nu s-ar mai lua lumea de tine. Mai ales la faza cu: si daca esti curios si vrei mai mult de de 215cp iti arat si masina de 550cp! Spor!
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Am impresia ca , cu , cat ( bat recoarde la c.a.c.o.f.o.n.i.i ) mai lungeste topicu asta , prostia se ingroasa , caterinca , masinile..mai putin ele..topicu asta - e30 = masina pentru cearta
Ps : Ca tot vorbeati de sala , e o reclama aici in dreapta cateodata , da-ti click pe ea :)) |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
acuma e dedesubt, adica simpatica, in afara de usile spate shaved, acuma sincer, tu nu esti curios sa ii inchizi pe unii cu vreun dyno sau un video, ca doar e secolul XXI, e posibil macar un film sa nu mai rada toti de tine
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
una din masini s-a vandut....si tin sa precizez ca nu e deloc tipla cum zicea el....noroc ca a ajuns pe maine bune....la masina este foarte mult de lucru!..un lucru nu statea bine pe ea...
probabil in cea care a ramas la el a pus mai multa pasiune:???: |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
ursariii:)) care-ti dau pachetu de mt 1 ..haide ..sticle goale cumparaaaamm =
)) . ce mai zici kylere?ne-ai tradat ..ti-ai tras motor |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
vai ce katerinca de topic.... :)
PAG`ul e de 2 zile la mine, e in conditie destul de buna insa motorul trebuie "revergorat" pentru ca se simte cam obosit, cred si eu saracul la cati au tras de el fara sa schimbe alceva decat uleiul (sper ca macar atat :) ) Probleme la a 3-a cu timoneria, o lovitura la fusta pe partea drepta, interiorul abuzat sunt nimicuri pe langa conditia jentilor, nu am mai vazut in viata mea asa suduri ordinare si chit nefinisat pe niste jante... incredibil... Vreau sa il felicit pe propietarul care a pus cap la cap masina, caroseria inca arata extraordinar de bine. Cei care cunoasteti masina v-as fi recunoscator sa ma ajutati cu eventuale sfaturi; ahhh, daca cineva il stie pe ultimul propietar din acte(nu-i dau numele) as fi recunoscator sa-l intrebati de fiscal... Am sa deschid un topic nou masinii dupa ce imi vand actualul Skyline si ma pot pune pe treaba. Numai bine! |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
1 Attachment(s)
asa arata cam un an si ceva...cine stie prin cate maini a trecut...:rolleyes2
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
1 Attachment(s)
Quote:
si cam asa arata acum ... Klubbed sa il folosesti sanatos si fara incidente ! |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
multam jakal si andrei...
stiti cumva ceva clipuri cu masina (99 pag)? ceva liniute ? invarteli ? puneti va rog...sa vad si eu... ca eu am cautat mult si n-am gasit..dar situatia asta o sa se schimbe :D |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
si inca ceva...peste tot ai pronuntat cuvinte de genul...tipla...impecabila...trage de rupe..chiar si acum ai zis ca a plecat perfecta de la tine...samd... sper sa nu ma intelegi gresit...personal..nu am nimic cu tine...nici nu am de gand...doar ca aroganta ta depasea cu mult starea masinii... sunt destui useri modesti aici care au incercat sa i-ti dea un sfat bun in legatura cu masina...sunt multi pe care i-ai provocat ..dar putini au avut ocazia sa se dea cu tine... si eu am cumparat masini in stare proasta...dar cel putin cei care mi-au vandut ceva mi-au zis cu modestie defectele masinii... nu am zis ca masina e rupta sau plina de rugina..fiindca atunci chiar as vorbi in nestiinta....dar pacat ca a stat in maini nepotrivite...cred ca am spus tot! @Klubbed...bafta cu ea si buzunare pline! |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
am testat-o si i-am puscat radiatoru si paleta de la bimetal (a dat motoru in radiator cand eram de-a latu)
motorul nu mi se pare sa traga de 190 de cai sincer... fac o compresie sa vad daca mai merita investit in asta si daca e ok fac revizia+suporti motor si cutie(poate vindec si timoneria cu chestia asta)+conversie pe termocupla si dupaia il calaresc, nu mai vreau surprize Mersi Calin! :-) |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Masina eu am luat-o de la tn si era vraiste interioru a 3 a caraia la blana cand bagai cauciucurile numai zic plafonu praf scaunele alea din piele alba numai zic in ce stare era jegoase crapate vraiste sa numai zic cum erau trase geamurile electrice numai suferi pe aici de masina aia ca era impecabila ca nu era
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Sa incep asa ca sa nu ne certam pe aici ca nu am chef de certuri masina am luat-o noaptea si nu sa vazut prea multe in loc de butuc la cheie iai pus scoci,cauciucurile erau vraiste,plafonu si interioru stii prea bine cum era nu are rost sa mai vb janta era sparta si ai vopsito neagra ca sa nu se vada ,de fiscal ce pot sa zic poti sa il tii u sau prietenu tau dak ai asa multi bani sa platesti impozit si amenzi masina nu mai e la mn asa ca numai vb aiurea ca masina nu a avut aia si aia masina e veche si a avut defectele ei ca toate masinile.
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
ti-am zis sa pui fiscalu pe fan curier cu ramburs 400ron dak tia fost lene sa mergi pana la fan sa il pui ata e !
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Guys .. chill ca nu e bine, continuati discutia prin P.M. / Yahoo Messenger / telefon
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
4 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:10. |
- Copyright 2026 4Tuning