Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

SeRee 17-06-11 14:42

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
92 grg..pe la horpaz.. am dat flesh .. nus sigur ca era el la volan (pe la ora 15:twisted:) sau era taiksu..salut

grg_92 17-06-11 15:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4404180)
92 grg..pe la horpaz.. am dat flesh .. nus sigur ca era el la volan (pe la ora 15:twisted:) sau era taiksu..salut

eram in dreapta :)) am observat intrun final :)) daca is prost si am ramas fara permis stau in dreapta

SeRee 17-06-11 15:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4404277)
eram in dreapta :)) am observat intrun final :)) daca is prost si am ramas fara permis stau in dreapta

dar cumde de ai ramas fara :rolleyes2? ..nu am observat ca erai in dreapta ...

grg_92 17-06-11 16:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4404331)
dar cumde de ai ramas fara :rolleyes2? ..nu am observat ca erai in dreapta ...

pai am mai povestit pe la cafenea....am dat peste un pieton..si am fugit :D:D SCURT SI LA OBIECT :)))))))

MihaiCsl 17-06-11 17:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi masina lui DMX in parcare in Dacia si pe Nemes in ogrlinda retrovizare pe la moara de foc, salutari amandorura :D

2slow4u 18-06-11 20:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
astazi...MRG-ul in rond agronomie, salutari...

IS19CIP 18-06-11 22:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi MRG Podu ROs salut !

MihaiCsl 19-06-11 21:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut astazi Hyperyon si pe DDD, cel cu peugeout 407, salutari aici ca eu eram prea preocupat sa mor de caldura. :)
Era sa uit, Hyp prin Tudor si DDD in intersectia aia mare din Bularga, s-a uitat cam ciudat la mine =))

Hyperyon 20-06-11 09:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut ;) eu daca nu prea va cunosc...decat de pe forum nu stiu de unde sa va iau :))) decat daca dati flashuri banuiesc ca e cineva de pe aici [sau e radar in fata :))))]

RazvanMRG 20-06-11 12:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
va salut baieti! CIP vrei sa ma bati la scor de cate ori ma vezi si nu te vad?:))

MihaiCsl 20-06-11 15:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4409443)
salut ;) eu daca nu prea va cunosc...decat de pe forum nu stiu de unde sa va iau :))) decat daca dati flashuri banuiesc ca e cineva de pe aici [sau e radar in fata :))))]

Pe tine te-am vazut tarziu, abia dupa ce am vazut numarul mi-am dat seama ca esti tu, mai ales ca mai este una ca a ta parca, tot mat dar cu rosu :D

MihaiCsl 20-06-11 22:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi pe Alex, cel cu Astra H, salutari si aici ca ma cam grabeam :D

Hyperyon 21-06-11 01:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4410339)
Pe tine te-am vazut tarziu, abia dupa ce am vazut numarul mi-am dat seama ca esti tu, mai ales ca mai este una ca a ta parca, tot mat dar cu rosu :D

pai a mea e mat cu rosu :) si e singura mazda 2 cu folie negru mat din iasi

MihaiCsl 21-06-11 13:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4411516)
pai a mea e mat cu rosu :) si e singura mazda 2 cu folie negru mat din iasi

Mai este una cu verde, cred, sper sa nu ma insel. :)

Hyperyon 21-06-11 13:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
aia e mazda3

Bogdan.IS 21-06-11 13:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
hyperion , are dreptate mihai , omuletu cu mazda verde e vecin de-al meu

Hyperyon 21-06-11 16:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
pai nu am zis ca nu este...am zis ca mazda 2 negru mat cu rosu = eu
mazda 3 cu verde = vecinul tau ;)

mihayyy2000 21-06-11 20:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi am vazut 2 masini frumoase: de dimineata (7.00) - IS 88 MRG - in fata la magazinul economic vis a vis de magazinul indigo din nicolina, masina era parcata. Mult mai faina in realitate decat in poze...
Bmw negru frumos - LCO in Podu' Ros pe la 12.40.
Nu aveati cum sa ma recunoasteti ca eram cu masina de firma (o duba ford transit) [cel putin proprietarul skodei sigur dormea la ora aia :P, asta fac oamenii normali, nu ca mine]. Frumoase masini si imi place ca au personalitate... Abia astept sa o scot si pe a mea din "anonimat" si sa ne putem saluta in trafic...

aalex691 21-06-11 20:47

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salut Mihai, salut :D. Vazusem masina, dar nu stiam daca esti tu, ca nu iti mai retineam numarul, si de asta am incetinit, ca sa ma ajungi si sa ma conving ;))

offtopic - Bogdan, stai pe langa billa ? ca mazda 3 mat+verde e si "vecina mea":lol:

RazvanMRG 22-06-11 00:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4413183)
Azi am vazut 2 masini frumoase: de dimineata (7.00) - IS 88 MRG - in fata la magazinul economic vis a vis de magazinul indigo din nicolina, masina era parcata. Mult mai faina in realitate decat in poze...
Bmw negru frumos - LCO in Podu' Ros pe la 12.40.
Nu aveati cum sa ma recunoasteti ca eram cu masina de firma (o duba ford transit) [cel putin proprietarul skodei sigur dormea la ora aia :P, asta fac oamenii normali, nu ca mine]. Frumoase masini si imi place ca au personalitate... Abia astept sa o scot si pe a mea din "anonimat" si sa ne putem saluta in trafic...

salut. multumesc. era si parcata intr-un loc vizibil si luminat. chiar nu dormeam de data asta. pe la 7 jumatate am luat-o spre casa ca eram cu altcineva cu masina.

Bogdan.IS 22-06-11 03:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 4413258)

offtopic - Bogdan, stai pe langa billa ? ca mazda 3 mat+verde e si "vecina mea":lol:

Salut , mazda 2 verde de care spun eu , e verde lucios , vopsita si sta prin tg cucu , intr-un cartier de blocuri ....

Hyperyon 22-06-11 08:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
stai asa ca nu inteleg..e o mazda 2 negru mat..sau verde? sau negru mat cu verde vopsit? o poza ceva? :)))

aalex691 22-06-11 09:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4413821)
Salut , mazda 2 verde de care spun eu , e verde lucios , vopsita si sta prin tg cucu , intr-un cartier de blocuri ....

Salut. Aaa, era vorba de 'mazde' negru mat + ceva :) :D. De asta am incurcat.
Hyperion, aia negru mat + verde este mazda 3. Iar mazda 2, nu are legatura cu negru mat. E verde.

Hyperyon 22-06-11 10:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
stiu asta...asta ma chinuiam si eu sa spun de ceva topicuri incoace :))
eu..mazda 2 negru mat cu emblema scris rosu
este un tip cu mazda 3 negru mat cu emblema si scrisul verde
este un alt tip cu mazda cx7 - carbon
in rest..sunt mazda 2...3..6..cx7..in culorile standard
ps: mihay tu erai azi in fata la piata nicolina? :)

MihaiCsl 22-06-11 10:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4414173)
stiu asta...asta ma chinuiam si eu sa spun de ceva topicuri incoace :))
eu..mazda 2 negru mat cu emblema scris rosu
este un tip cu mazda 3 negru mat cu emblema si scrisul verde
este un alt tip cu mazda cx7 - carbon
in rest..sunt mazda 2...3..6..cx7..in culorile standard
ps: mihay tu erai azi in fata la piata nicolina? :)

2 sau 3, tot pe acolo :D
Eu? :P

Hyperyon 22-06-11 10:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:)) tot pe acolo..mazda 2
nu..sorryy am uitat ca sunteti doi mihai pe aici..mihayyyyyy...dar daca era el..nu poate raspunde ca e la lucru..era cu masina de servici

mihayyy2000 22-06-11 12:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4414217)
:)) tot pe acolo..mazda 2
nu..sorryy am uitat ca sunteti doi mihai pe aici..mihayyyyyy...dar daca era el..nu poate raspunde ca e la lucru..era cu masina de servici

Da eu eram 8). Te-am vazut in retrovizoare si imediat mi-a "cazut fisa": "singura mazda negru mat"... ziceai tu pe aici. Si uite ca te-am vazut si semn ti-am facut. Cred ca ar trebui sa pun si niste poze cu masina de la munca ca e mult mai probabil sa ma vedeti cu aia prin trafic decat cu cea personala :).

Hyperyon 22-06-11 12:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
chiar urmaream ca tot incercai sa saluti...si nu stiam pe cine..in prima faza credeamc a o persoana din statia de tramvai..dar ai trecut de ea..si nici nu se uita nimic..am crezut ca cineva de pe contrasens...si nu intelegeam pana mi-a picat fisa cand ai scos capul pe geam..ca trebe sa fie cineva de pe aici :)
salut si tie ;)

mihayyy2000 22-06-11 12:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4414497)
chiar urmaream ca tot incercai sa saluti...si nu stiam pe cine..in prima faza credeamc a o persoana din statia de tramvai..dar ai trecut de ea..si nici nu se uita nimic..am crezut ca cineva de pe contrasens...si nu intelegeam pana mi-a picat fisa cand ai scos capul pe geam..ca trebe sa fie cineva de pe aici :)
salut si tie ;)

Ma gandeam ca ai sa ma crezi nebun :)) nu stiam cum sa te salut, fiind cu spatele. Am vrut sa pun avarii da ma gandeam ca o sa zica unu' ca-i multumesc. Asa am iesit si in evidenta si m-ai si vazut. Deci scopul a fost atins.

Jockers 23-06-11 01:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
am ajuns prin iasi si eu si am vazut pe MRS pe pod pe la nicolina.pe bobo prin bucium si prin copou si CIP in dacia parcat la colt de bloc :D

GAby645 23-06-11 13:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Aseara pe MRG in podu ros, cheers, n-am mai apucat sa claxonez si eu , aveam mainile ocupate :)

CRyS` 23-06-11 13:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
BMW E36, 4 usi, albastru inchis,2 stickere 4Tuning (unul pe luneta,unul pe portbagaj),sofer kamikaze,se simte cineva? Prin Tomesti,zilele trecute .......

grg_92 23-06-11 14:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4416929)
BMW E36, 4 usi, albastru inchis,2 stickere 4Tuning (unul pe luneta,unul pe portbagaj),sofer kamikaze,se simte cineva? Prin Tomesti,zilele trecute .......

poate nu se simte nimeni....da am impresia ca e la moda acuma sa porti stickerul fara sa ai vreo legatura cu ceea ce reprezinta 4tuning

IS19CIP 23-06-11 19:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4416929)
BMW E36, 4 usi, albastru inchis,2 stickere 4Tuning (unul pe luneta,unul pe portbagaj),sofer kamikaze,se simte cineva? Prin Tomesti,zilele trecute .......

E plin de anonimi stai linistit .:arrow:

mihayyy2000 23-06-11 19:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut Hyperion pe la 17.40 prin Tudor pe straduta Ciurchi aia care duce (mai direct) spre Tatarasi... Nu m-ai vazut (erai captat de d-ra din dreapta) (parca asa am vazut ca erai cu o ea) ne-am intersectat chiar in virajul ala strans care are un drum infundat...

Hyperyon 23-06-11 23:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
te-am vazut..dupa ce am trecut unul de altul..ai dat si claxon
mi-am dat seama ca erai tu iar cu ferrariul de servici :)
eram cu o ea...in general o sa ma vedeti in dreapta cu o ea...si aceeasi ea ;)

mihayyy2000 24-06-11 03:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4418090)
te-am vazut..dupa ce am trecut unul de altul..ai dat si claxon
mi-am dat seama ca erai tu iar cu ferrariul de servici :)
eram cu o ea...in general o sa ma vedeti in dreapta cu o ea...si aceeasi ea ;)

Nu ma asteptam sa ma fi vazut. Care ferrari? nu ai fost tu atent ca era Veyron :))

CRyS` 24-06-11 10:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Serjan ieri pe E583 pe langa Mercedes! Tarziu am reactionat :D

CRyS` 24-06-11 15:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Again azi pe Copou :D Beep Beep! :D Hello!

JusT_SaY_BoBo 24-06-11 18:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ieri seara/noapte pe tex in coupou parcat pe bordura iar apoi la rond sus:lol:.
jokers cu ce masina erai?


All times are GMT +2. The time now is 15:05.

- Copyright 2026 4Tuning