![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
92 grg..pe la horpaz.. am dat flesh .. nus sigur ca era el la volan (pe la ora 15:twisted:) sau era taiksu..salut
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut azi masina lui DMX in parcare in Dacia si pe Nemes in ogrlinda retrovizare pe la moara de foc, salutari amandorura :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
astazi...MRG-ul in rond agronomie, salutari...
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Azi MRG Podu ROs salut !
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut astazi Hyperyon si pe DDD, cel cu peugeout 407, salutari aici ca eu eram prea preocupat sa mor de caldura. :)
Era sa uit, Hyp prin Tudor si DDD in intersectia aia mare din Bularga, s-a uitat cam ciudat la mine =)) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
salut ;) eu daca nu prea va cunosc...decat de pe forum nu stiu de unde sa va iau :))) decat daca dati flashuri banuiesc ca e cineva de pe aici [sau e radar in fata :))))]
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
va salut baieti! CIP vrei sa ma bati la scor de cate ori ma vezi si nu te vad?:))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut azi pe Alex, cel cu Astra H, salutari si aici ca ma cam grabeam :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
aia e mazda3
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
hyperion , are dreptate mihai , omuletu cu mazda verde e vecin de-al meu
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
pai nu am zis ca nu este...am zis ca mazda 2 negru mat cu rosu = eu
mazda 3 cu verde = vecinul tau ;) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Azi am vazut 2 masini frumoase: de dimineata (7.00) - IS 88 MRG - in fata la magazinul economic vis a vis de magazinul indigo din nicolina, masina era parcata. Mult mai faina in realitate decat in poze...
Bmw negru frumos - LCO in Podu' Ros pe la 12.40. Nu aveati cum sa ma recunoasteti ca eram cu masina de firma (o duba ford transit) [cel putin proprietarul skodei sigur dormea la ora aia :P, asta fac oamenii normali, nu ca mine]. Frumoase masini si imi place ca au personalitate... Abia astept sa o scot si pe a mea din "anonimat" si sa ne putem saluta in trafic... |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Salut Mihai, salut :D. Vazusem masina, dar nu stiam daca esti tu, ca nu iti mai retineam numarul, si de asta am incetinit, ca sa ma ajungi si sa ma conving ;))
offtopic - Bogdan, stai pe langa billa ? ca mazda 3 mat+verde e si "vecina mea":lol: |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
stai asa ca nu inteleg..e o mazda 2 negru mat..sau verde? sau negru mat cu verde vopsit? o poza ceva? :)))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
Hyperion, aia negru mat + verde este mazda 3. Iar mazda 2, nu are legatura cu negru mat. E verde. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
stiu asta...asta ma chinuiam si eu sa spun de ceva topicuri incoace :))
eu..mazda 2 negru mat cu emblema scris rosu este un tip cu mazda 3 negru mat cu emblema si scrisul verde este un alt tip cu mazda cx7 - carbon in rest..sunt mazda 2...3..6..cx7..in culorile standard ps: mihay tu erai azi in fata la piata nicolina? :) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
Eu? :P |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
:)) tot pe acolo..mazda 2
nu..sorryy am uitat ca sunteti doi mihai pe aici..mihayyyyyy...dar daca era el..nu poate raspunde ca e la lucru..era cu masina de servici |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
chiar urmaream ca tot incercai sa saluti...si nu stiam pe cine..in prima faza credeamc a o persoana din statia de tramvai..dar ai trecut de ea..si nici nu se uita nimic..am crezut ca cineva de pe contrasens...si nu intelegeam pana mi-a picat fisa cand ai scos capul pe geam..ca trebe sa fie cineva de pe aici :)
salut si tie ;) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
am ajuns prin iasi si eu si am vazut pe MRS pe pod pe la nicolina.pe bobo prin bucium si prin copou si CIP in dacia parcat la colt de bloc :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Aseara pe MRG in podu ros, cheers, n-am mai apucat sa claxonez si eu , aveam mainile ocupate :)
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
BMW E36, 4 usi, albastru inchis,2 stickere 4Tuning (unul pe luneta,unul pe portbagaj),sofer kamikaze,se simte cineva? Prin Tomesti,zilele trecute .......
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut Hyperion pe la 17.40 prin Tudor pe straduta Ciurchi aia care duce (mai direct) spre Tatarasi... Nu m-ai vazut (erai captat de d-ra din dreapta) (parca asa am vazut ca erai cu o ea) ne-am intersectat chiar in virajul ala strans care are un drum infundat...
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
te-am vazut..dupa ce am trecut unul de altul..ai dat si claxon
mi-am dat seama ca erai tu iar cu ferrariul de servici :) eram cu o ea...in general o sa ma vedeti in dreapta cu o ea...si aceeasi ea ;) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Serjan ieri pe E583 pe langa Mercedes! Tarziu am reactionat :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Again azi pe Copou :D Beep Beep! :D Hello!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
ieri seara/noapte pe tex in coupou parcat pe bordura iar apoi la rond sus:lol:.
jokers cu ce masina erai? |
| All times are GMT +2. The time now is 15:05. |
- Copyright 2026 4Tuning