![]() |
Re: B 64 M V P
eu ma uitam aseara la masina ta , ca am venit sa imi iau prietena ca sta la tine in bloc , ca u erai jumate gol si jumate pe geam si te uitai dupa mine , eram cu o skoda albastra :)
|
B 64 M V P
Am inteles Razvaneluu, venisei sa o iei pe Ruxi nu? ? ? Nu cunosteam masina si daia ma uitam asa ciudat 8), nu mai e nici o problema acum, esti de-al casei se aproba :) ! ! ! Ciao....
|
Re: B 64 M V P
da pe Ruxi , oricum man , frumoasa masina ... :) am vzt ca te uitai mai urat :)))) da daca era sa cobori tzipam ca sunt prieten cu KIS`u :)))
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
B 64 M V P
Asa Cosmine :D, asa te vreau 8), nu iti faceam nimik, decat daca patea masina :twisted:ceva Razvaneluu, merci de apreciere si te asteptam si pe tine la intalnirile noastre saptamanale ;) daca tot ti-ai loat logan ! ! !
|
Re: B 64 M V P
o sa incerc , da cand sunt intalnirile :) dami un pm cu id tau
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
Primele pagini din topic sunt cam triste, dupaia ti-a venit mintea la cap, ai trecut de la codita de rechin la jante si suspensie :D Cand ai dus masina la Mihai trebuia sa ii zici sa traga putin de capota, poate sa intindea pana peste faruri :lol: Planuri ceva de viitor? Niste scaune sport d-alea scoica nu te-ar coafa? Si la faruri ce ziceai ca faci? Cumva ce a facut Cosmin (KYS)? :D
|
B 64 M V P
Quote:
La faruri cu un singur angel, cele cu lupa G3 in farurile stock, o sa trec cand ma satur de astea "dual angel" :peace:! ! ! In legatura cu scaunele nu cred ca o sa ajung sa montez altceva, am montat incalzirea in scaunele stock, e foarte comoda si practica, nu as vrea sa renunt la aceasta optiune. Si oricum la interior eu nu prea m-am omorat cu multe modificari, doar cele practice( totusi destul de multe). Si daca tot era vorba de interior zilele acestea am reusit sa fac rost de un suport de ochelari original Renault :). Masina a primit si o noua distributie ca avea 51000 km si un nou filtru de habitaclu ! ! ! Si cu bad boy-ul sigur o sa ajung la mihai la ghetto sa o rezolv :D ! ! ! |
B 64 M V P
6 Attachment(s)
Update :
-Schimbat filtru polen, poze cu cel vechi, dupa aproximativ 1 an jumatate de exploatare -51000 km si distributia schimbata doar curelele si rola intinzatoare -achizitionat suport ochelarii de origine, ramane sa ma hotarasc unde il montez, in clasicul loc la plafoniera sau in locul manerului de pe plafon de la sofer |
Re: B 64 M V P
Sa'ti traiasca :twisted: ...intreb si eu..intr-o poza se vede usa visinie ??
|
Re: B 64 M V P
e o poza dupa net , app mai ai cumva un peugeot sau cv tot cu MVP la nr ?
am vzt intr`o seara cand am venit sa o iau pe ruxi |
Re: B 64 M V P
Inca putin si ma ajungi...am 51.210 chiar in seara asta :D. Parerea mea sa montezi suportul de ochelari la locul original adica la plafoniera.
|
B 64 M V P
5 Attachment(s)
Alex4u in poze se vede usa visinie pentru ca nu este masina mea, e o poza informativa, sa-si dea baieti cu parerea despre locul precizat ! ! !
Alex30 da mai am putin si te prind, da nu mai aveam benzina zilele astea :???:, am facut protest la pompa da revin eu in forta 8) ! ! ! Da Razvaneluuu mai am si un 207, mica buburuza diesel :) MVP ! ! ! Si daca tot m-a dat Razvaneluu de gol o sa pun poze si cu buburuza :) ! ! ! E simpla aproape stock :shock:, da e comfortabilaaaa :lol: si consuma putinnnnn :D ! ! ! |
Re: B 64 M V P
cine eu ... nu eu :))) pai stateam si ma uitam pe cer , ca na ... trb sa stai sa astepti pana vine :)) si mi`a sarit in ochi :x
|
B 64 M V P
2 Attachment(s)
Gata si cu suportul de ochelarii :D, l-am montat ieri, in 15 min am fost gata, pana la urma l-am montat in locul specificat de fabrica, langa plafoniera, daca va fii o sa cumpar inca unul si o sa-l montez in locul manerului de pe plafon din dreptul soferului, ca tot am eu 2 scrumiere, 2 brichete, 2 inele de angel pe far :shock:, 2 difuzoare la subwoofer :evil:, cate 2 din fiecare care daca se poate ! ! ! Pozele sunt informative, nu sunt de pe masina mea ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
Merci Choby :lol:! ! ! In legatura cu nuca si eu m-am chinuit sa o dau jos :rolleyes2, pana la urma dupa incercari de extrage doar cu mainile, am recurs la metode drastice :twisted:, am scos bomfaierul si am taiat pe langa tija, de jos in sus. Incearca sa salvezi bucsa interioara de la nuca ca te poate ajuta la cea noua sa o montezi mult mai usor, fara sa ai joc in tija. Sper ca ti-am fost de ajutor :D ! ! !
|
The M V P !!!
5 Attachment(s)
Pe Baneasa la o liniuta cu MIG 21 Lancer :twisted:!!!!
|
Re: B 64 M V P
cum aluneci cu rotile astea? :)))
|
B 64 M V P
merge Fane in bucuresti, ca nu ies afara cu ea, nu e asa grav precum pare :P ! ! !
|
Re: B 64 M V P
nu eee deloc grav frate si eu am cauciucuri de vara si nu eee grav deloc domnule mvp dupa cum am ziceam masina arata foarte bine daca vrei sa vb si despre alte chesti contacteaza-ma
Cu respect ObeLix |
Re: B 64 M V P
Frumoasa rau de tot...ai grija pe zapada cu ea..ca sunt tot felul de ciudati..:sad:
|
Winter Mode ! ! !
5 Attachment(s)
Azi masina a trecut la "Winter Mode" ca nu prea se mai putea cu slick-uri pe 17" :P ! ! ! A primit 4 anvelope dedicate sezonului rece GoodYear UltraGrip 7 8)pe jantele stock Sinaia cu dimensiunie 195/60/15 foarte apropiate de cele standard, putin mai late si cu 4-5mm balonul mai mic ! ! ! Am mai achizitionat pentru vitor 2 lampi pentru fetele de usi de pe Laguna 2, vreau sa le montez pe fetele de usi fata exact ca la o Laguna. Astept pareri si sugesti ! ! ! Merci Obe si Alex4u ! ! ! Lui Fane nu-i mai multumesc ca a "cobit" si m-a facut sa-mi iau anvelope :D ! ! !
|
Re: Winter Mode ! ! !
Ahaaa.....ai scos michelin-urile..:D
Te las fara ele in primavara !!:twisted: |
B 64 M V P
Aaaa da Petrica am mai pastrat doar 2, cele bune special pentru tine, cand vrei ma anunti si ti le dau ;) ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Te anunt....oricum nu le iau curand ca am de facut distributia,tinichigerie pa' asigurare, poate sa schimb si capota..etc..trebuie sa treaca vremea asta..:???::lol:
Pastreaza-le!! Cat au costat lampile ca sunt tare frumoase ! |
B 64 M V P
pai lampile le-am luat de la dezmembrari, de pe o laguna 2, 40 cu transport cu tot, un chilipir :P ! ! !
|
Re: B 64 M V P
foarte frumos ce ai facut pana acum cu masina , bafta in continuare cu ce ti-ai propus !
|
M V P
merci mister Marius ! ! ! Sper sa iasa cat mai bine si mai frumos ! ! !
|
B 64 M V P
5 Attachment(s)
Mai pun si eu cateva poze cu bordul :D, asa ca sa nu moara topicul :paper: ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Cam tare lumineaza ala de la avarii ... sau mi se pare? ... frumos oricum ;)
|
B 64 M V P
pai ala la avarii lumineaza asa tare pentru ca are un led foarte bun in el ! ! ! Da nu e asa de puternic in realitate, e vina telefonului si a pozitiei in care a fost facuta poza ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
B 64 M V P
7 Attachment(s)
Dupa o ninsoare scurta ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Bracoveanu ? :shock:
Frumos si dupa ninsoare :oops: |
Re: B 64 M V P
yep 8)!!! that is the place !!!
|
B 64 M V P
10 Attachment(s)
Poze de la Regionala LC Brasov ! ! !
|
Re: B 64 M V P
ultima poza e faina ca se vede si masina mea
|
Re: B 64 M V P
MVP-ule... dece un stop se vede rosu si unul galben?:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning