![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
am vazut masina parcata pe linia lui 9 chiar arata superb...deabia astept sa o vad vopsita
P.S eu eram intr un golf cabrio...mio venit sa trag prelata sa o parchez si sa o iau pe jos cand am vazut cum arata a ta:))) |
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
liviu.. inca nu am trimis'o la vopsit.... saptamana asta la sfarsit sper sa apuc. :D
manu ... e dezastru acuma cum arata... lego m3 :p am rezolvat problema cu gumele .. thx 2 mutzu... HD (high definition) :lol: pt. 215.35 care o sa vina pe 9j si 225.35 ce am acuma o sa vina pe 10j.. cum am si probat unu... la inceput. + distantiere 20mm fata/spate. |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
o curiozitate am jantele astea nu se pot polisa integral:???:..pe negru cred ca ar arata:shock: si am si eu o intrebare intentionez sa imi iau un set de keskin kt1 9j.intrebarea e pot pune 205.45.16 pe ele?cineva mi-a zis ca face "coama"cauciul sau ceva de genul.scuze de off dar voi va pricepeti cu strechul si dimensiunile la j-uri:lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
JusT_SaY_BoBo .. se pot polisa, dar nu-mi place cum arata.
legat de cauciuc.. poti sa-l pui linistit. mutzu .. nu ma, esti sus definit. misca'ti curu cu gumele alea incoace ca sta productia in loc ... :lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
am montat gumele fata...
mai am cele de spate sa le schimb .. si sa pun flasnetele :D pict... |
re: E46 - TM 77 EEE
Ba mister arata grav rau asa si jantele dau bine si cand o sa fie toata masina o culoare o sa rupi norma la gagici:D ca acolo la tm sunt fete frumoasa :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Aprob la partea cu fetele :))
E caterinca masina asa in shpe culori. |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Caius da-mi voie sa-ti spun ca esti nebun, ce frumos arata:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
daca eu sunt nebun... tu ce esti ? :lol:
putin offtopic... lummeee.. cel mai frumos e21 ever!! |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
aoleooo ce joasa e fratica :twisted: si te descurci bine prin tm cu ea asa joasa ??
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Bai da' ce colorata e... :lol::lol::lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
1. cum puii mei umbli cu masina asa joasa?
2. cum puii mei ati pus 225/35 pe 10j... 3.cum puii mei o sa umbli cu masina asa joasa???? si, ca si offtopic, ...ai distantiere de 20? ca am un set de care as vrea sa ma scap... |
re: E46 - TM 77 EEE
E cam inalta :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Este! :twisted: Pe mine nu m-a convins inca! |
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
hai ca CRBL a fost si il cred... dar tu? ai fost si nu declari ? Quote:
Quote:
legat de 225.35 pe 10j.. nu stiu , foarte usor la pus si s'a umflat. Quote:
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
legat de 215 si 225 pe 9 si pe 10. nu ti frica ca o sa ia guma la vale de pe janta?cum stau asa trase.as avea grija in locul tau!!!!!!!!!!!! mai ales cand te arunci pe virajeeeee .:rolleyes2:lol::lol::lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Da, dupa calculele mele iti trebuie 255 pe fata =)))))
|
re: E46 - TM 77 EEE
Gata cu gluma si pune 255 fata si 285 (minim)spate ca esti pericol public :D Ai vazut ce ti'a zis omul ala pe bmwclub .......
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Dar sa fim seriosi ... :lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
dr_pricop ... dai un semn cand mai ajungi in zona asta! :D
kox_24 ... :lol: cand e de aruncat pe viraje pun jantele cu setupul potrivit ... quze .. nu mai calcula frate ca nu da bine :lol: SAX1987 .. daca ar fi sa ne luam dupa parerea fiecaruia... la ce ne mai trebuie masinii? :D P A K E .... mersi de atentie :lol: prefer sa merg cu ce am, dar oricum apreciez gestu.. P.S. sa nu ma uiti maine... si te rog sa-mi faci cateva poze sa'mi dau seama ce ii acolo... am montat si 225.35 pe 10j ... o sa revin maine cu cateva poze .... |
re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
nu se prea intelege...
|
re: E46 - TM 77 EEE
Sta foarte bine !! O sa pun si eu :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
arata prea bine cu gumele alese si cu dimensiunile astea pe 9j si 10j :twisted:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Stii ce parere am despre tot ceea ce faci tu la un bmw!!!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
iulius ceaius.. mox pt mine 11-12j nu ai?:)))) ca tot am flexu in pat:))) |
re: E46 - TM 77 EEE
SAX1987 .. ideal ar fi 245/30 dar se gasesc greu...
iviTe ms! :D FUL VIUS da... cand te hotarasti sa vinzi masina, sa ma anunti :D myky99 .. ar fi .. dar iti trebuie masina pe ce sa le pui.... |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
tine-te bine:))ca vin:)) |
re: E46 - TM 77 EEE
a venit si ziua cea mare... azi duc masina sa se apuce de ea, de aliniat tot .. pregatit.. si dupaia un lavabil bun. abia astept sa fie gata...
pana una alta mi'am comandat si armatura fata de m3 pt ca e alta treaba fata de ce am eu pe masina.. m'am convins ca m3u' e cu totul alta mancare fata de un e46 normal... si nu e deloc ca la e39 sau e36 (ma refer sa obtii un look de M..) asa ca joc hora pana la capat... exclus holsuruburi si alte materiale tipic romanesti pentru a pune o piesa la locul ei.. mi'au venit si distantierele.. o sa revin cu poze pe parcurs... |
re: E46 - TM 77 EEE
soricei, sa nu uitam de soricei :))
Si, tot negresa si asta ? |
re: E46 - TM 77 EEE
99% da, black-beauty :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
nebunie curata :)) ne vedem sapt viitoare pe strazi... unu mic decapotat si unu mare suparat :)) EEE si ADF :)) love 4 ever
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning