Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

R-NOS15 12-10-04 20:27

1 Attachment(s)
:arrow: :arrow: :arrow:

amadeus_and 12-10-04 20:27

as avea si eu o rugaminte la voi...ca dupa intrebare si raspuns, sa puneti si poza intreaga cu masina repectiva...

amadeus_and 12-10-04 20:28

Rechin seria 5???

CT-87-ADY 12-10-04 22:07

R-NOS15
Fiat cumva? :?

shadow 12-10-04 23:58

Este sigur un fiat!!!

U R S U 13-10-04 11:22

Alfa lui Romeo!

Bogdan_16v 13-10-04 13:28

Si nu orice Alfa, ci cea mai urata Alfa din istorie, Alfa Romeo Sei(6)...

CataNOS 13-10-04 13:46

binee Bogdan, baga poza!

Bogdan_16v 13-10-04 13:56

1 Attachment(s)
Ash ashtepta confirmarea de la Rnos15...totusi bag poza....

@Nos@ 13-10-04 14:28

e peugeot ceva?

CataNOS 13-10-04 14:35

bogdan, r-nos15 e frate-miu, deci nu cred k se supara :))

th1nk3r 13-10-04 15:57

Ultima cred ca e Suzuki Baleno modelul dinainte de '97... :?:

R-NOS15 13-10-04 16:29

bravo bogdan_16v :D :D :D sorry de intarziere :oops: :oops: :oops:

baga... ai bagat poza

bogdan...daihatsu charade? :oops:

Bogdan_16v 13-10-04 16:31

E japoneza, dar nu ce s-a spus pana acum...

R-NOS15 13-10-04 16:45

toyota starlet?
:oops:

Bogdan_16v 13-10-04 16:50

Nope :D

pimp_lex 13-10-04 21:19

imi cer scuze pt absentza, din pacate am fost plecat cateva zile de acasa si de aia n-am putut sa mai intru, asa cum zicea \"thinker\" cateodata e mai greu cu fusu orar, slujba, scoala si iesirile :lol:

oricum, mersi \"the Mav\" :wink:

Asta rosie a lui Bogdan nu stiu ce e......e facuta de Suzuki?

Bogdan_16v 13-10-04 21:25

Nope...indiciu: a avut un motorash micutz cu turbo... :wink:

pimp_lex 13-10-04 21:32

pai cam toti faceau motorase in 3cyl cu turbo micutze.....

Daihatsu?

EvLSant0S 13-10-04 21:37

suzuki ? :D

Bogdan_16v 13-10-04 21:44

pimp_lex...HOT..ce fel de Daihatsu?

pimp_lex 13-10-04 21:49

charade? sau Cuore?

Bogdan_16v 13-10-04 22:53

ok, Charade...baga poza...

R-NOS15 13-10-04 23:14

bogdan... pai da' ne suparam...
Quote:

bravo bogdan_16v Very Happy Very Happy Very Happy sorry de intarziere Embarassed Embarassed Embarassed

baga... ai bagat poza

bogdan...daihatsu charade? Embarassed
pai se poate?
am zis eu primul...iar u ai zis ca nu este daihatsu charade :( :cry: :( :cry: :( :cry:

Bogdan_16v 13-10-04 23:30

Mai, lasa vrajeala, ca ai editat mesaju...nu scria Charade camd am postat dupa tine, ca am citit toate posturile...Chestii d-astea faceam si eu la 15 ani... :wink: :lol: :lol: :lol:

COObra 14-10-04 09:50

Quote:

Last edited by R-NOS15 on Wed Oct 13, 2004 5:36 pm; edited 1 time in total
ai editat postul dupa ce bogdan a raspuns
continuati si fara cearta.

MMihai 14-10-04 12:51

Suzuki stift... aa pardon Shift :) ?

The_Jackal 15-10-04 02:04

:yikes: :yikes::yikes::yikes: Eu totusi cred ca e un BMW :yikes: :yikes: Parea mea cel putin :D :D :D

Hondarul 15-10-04 02:16

1 Attachment(s)
nu sariti, e o poza facuta de mine... ziceti ce este...

Gabi_323i 15-10-04 02:28

honda .......... :roll:

nu va intrebati unde au disparut unele posturi. sunt sterse :twisted: si asa vor fi toate aberatiile. v-am rugat sa incetati cu raca si cearta. sa facut o greseala....gata. toti gresim. mergem mai departe. daca se simte cineva dator sa dea vrun raspuns sa o faca pe pm - COObra

R-NOS15 19-10-04 21:50

hondarule....
da indicii

U R S U 20-10-04 16:15

Datsun

Speedy 21-10-04 12:35

Honda Civic

g-spott 21-10-04 13:06

mini cooper model vechi

Bytzu 21-10-04 15:21

faza cu miniul e mortala
poate datsun sau honda :wink:

PYT 21-10-04 23:41

renault (sau citroen, nu mai stiu sigur) !!

Calindcm 22-10-04 14:11

Inclin sa cred ca e Renault , dar nu sunt sigur .

[T3m]b3|| 27-10-04 06:15

Majină ! :mrgreen: de fapt...tentativa ! :P
Nujtu exact...da crek e fro ciudatzenie daia... :peace:

BIZ 31-10-04 12:59

s-a mai zis, si eu cred ca e renault :P

CT-87-ADY 31-10-04 13:20

Hai ne lasam batutzi..
sa puna cinva poza k stam degeaba! :x


All times are GMT +2. The time now is 12:09.

- Copyright 2026 4Tuning