![]() |
Re: E46 - Bagged
am avut nervi pana miam pus sistemul de air ride, binenteles ca acuma frec mai mult decat atunci cand eram static :)) pana invat ce inaltime are masina dupa presiune
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
cu Rabdarea treci si marea!
|
Re: E46 - Bagged
Salutare ...in 2 ore jumate am citit toata povestea la bestyuta ta ...Respect pt ce ai facut si ...Abia ast sa o vedem vopsita .Bft in continuare :lol:
|
Re: E46 - Bagged
nu stiu de ce dar presimt ca dupa vopsirea ei, treaba nu se va opri aici e ca si un drog pentru tine, tot timpu faci cate ceva sau schimb la ea! bafta si respect
|
Re: E46 - Bagged
nebunie masina!!!bafta!!!!
|
Re: E46 - Bagged
nu sa mai intamplat nimic nou pe aici? ajuta-ma cu un numar de contact sa pot vizita masina live cand mai vin prin cluj:shock:
|
Re: E46 - Bagged
4 Attachment(s)
Hai sa spargem gheata :))
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
ARTA!!! Felicitari, s-a meritat munca depusa cu pasiune si rabdare!!! Forza CSR!!! |
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Stas ,,,Felicitari !!!! Jos palaria!!!!
|
Re: E46 - Bagged
nu te-ai putut abtine sa nu pui pozele, 'sai?:lol:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Low is a lifestyle.
Cred ca nimeni nu se mai indoieste de asta... Masina ta este visul multora. felicitarile mele pentru ce ai reusit sa faci. arata perfect. |
Re: E46 - Bagged
SUPERB!!!!!!!!!!!!!
FELICITARI MARIUS!!!!!!:drunk: |
Re: E46 - Bagged
3 Attachment(s)
Mi-a atras atentia cineva asupra pozelor despre lumina... le-a editat si arata mai real...
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
3 Attachment(s)
Îmi miroase a vip car?:lol:
Oricum,arată demenţial,sincere felicitări. |
Re: E46 - Bagged
Superba:shock::shock:,nu mai pot sa imi iau ochii de pe ea:lol::peace::peace:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
arata foarte bine :shock: ... Felicitari! |
Re: E46 - Bagged
1 Attachment(s)
Semnatura :D
Attachment 2206841 |
Re: E46 - Bagged
A iesit meserie!Felicitari!
|
Re: E46 - Bagged
am ramas prost! ce sa mai comentez chiar nu are rost!!! FELICITARIIIIIIII:shock::shock::shock::shock::shoc k::shock::shock:
|
Re: E46 - Bagged
Felicitari e mortala :D
|
Re: E46 - Bagged
O bijuterie. Felicitări pentru munca depusă, rezultatul este pe măsură.
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
1 Attachment(s)
bravo tie cwae...arata intr-un mare fel. nici nu ma mai intereseaza pragurile :lol:
|
Re: E46 - Bagged
Superba !! Felicitari !!!
Nu te zgarci cu pozele :P masina asta merita multe sedinte foto :D eu vreau muuulte cadre pentru desktop-ul meu :D:D:D |
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
https://www.youtube.com/watch?v=pGFgs...eature=mh_lolz
asta era aici ? io nu l am vazut ... 8) Big Like. A iesit :yikes: |
Re: E46 - Bagged
Stau si ma uit de la ce ai plecat si unde ai ajuns ..ai reusit sa facii o masina cu foarte mult bun gust ...felicitarile mele si sa te bucuri de ea ,stau si ma gandesc oare ce modificarii m-ai ai in plan cu masinuta?
Numai de bine! |
Re: E46 - Bagged
deci 2 cuvinte : S U P E R B A !!!
|
Re: E46 - Bagged
poti sa circuli cu ea?(la cat e de low)
|
Re: E46 - Bagged
În sfârșit, frumoasă mașina, felicitări.
Sper să nu fie cu suprare, dar cred că ar da mult mai bine cu alte praguri, stopurile spate arată bine dar cred că ar arăta și mai bine complet roșii! Baftă! |
Re: E46 - Bagged
Mi rusine sa mai ies cu al meu bmw pe strada cand l,am vazut pe al tau !!! N,am cuvinte...
FELICITARI ! |
Re: E46 - Bagged
Felicitari pentru munca. A iesit foarte bine. Am inteles ideea ta cu pragurile de a continua linia aripilor, dar totusi fa ceva in legatura cu dunga aia. E pacat de clean`ul de deasupra. Una peste alta, felicitari si spor la treaba :lol:
|
Re: E46 - Bagged
felicitari..superba masina :)...asteptam continuarea...:d
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
va multumesc ;), o sa fac un teaser si o sa fie postat pe prima pagina pe 4 tuning
am primit si de la baietii de pe stance nation numai laude, asteapta o sedinta foto mai pro pentru a fi pusa pe site, la fel si cei de pe stanceworks nu mai au cuvinte :)) ma bucur sa vad ca si cei din ro le place, la fel si din alte tari care nu stiu de romania ce voi mai face pe ea, am trecut de un pas mare cu vopsitu, acum urmeaza reglaje mai fine, la directie, camber, etc, detalii cum ar fi logo-urile, si la interior mai multe recent am montat pe spate macarale electrice, montate dar nu merg :)), am si rama si butoanele dar cred ca am nevoie de un modul de confort, inca nu stiu. pragurile au fost aduse la o forma care mie imi place foarte mult, eu le vad in combinatie perfecta cu masina, am vrut sa fie mai interesante, tot clean, nu au modele si brizbrizuri :)) asa ca daca nu va plac nu-i nici un bai :) asa e cu gusturile la fel si cu stopurile, pur si simplu asa imi plac si asa vreau sa ramana |
Re: E46 - Bagged
cuvintele nu isi au rostu..
asta e un model de bmw , de urmat de catre altii ! :D :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning