Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Neamtzu_e36 25-11-10 15:39

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3843277)
Sa stapanesti sanatos proiectoarele ... ca nu am apucat sa ti zic. sper ca esti multumit de ele:lol:

sunt multumit domnu de ele chiar arata bine , poate pe saptamana viitoare le montez sa vad cu vremea cum este, si ii multumesc si lui Skilzu ca mi lea adus :D, ms inca odata

sprinter 25-11-10 15:52

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3843283)
sunt multumit domnu de ele chiar arata bine , poate pe saptamana viitoare le montez sa vad cu vremea cum este, si ii multumesc si lui Skilzu ca mi lea adus :D, ms inca odata

Vezi ma .... oferim servicii complete... livrari la domiciliu tot ce trebuie :lol: esti baiat bun si ramasesem dator de la pleoape ca nu ti lasasem nimic la ele

Neamtzu_e36 25-11-10 15:54

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3843314)
Vezi ma .... oferim servicii complete... livrari la domiciliu tot ce trebuie :lol: esti baiat bun si ramasesem dator de la pleoape ca nu ti lasasem nimic la ele

stai linistit ,eu cand vreau ceva ai vazut pun mana pe tel si iau ;) asa servicii mai zic si eu sa tot iau de la voi :lol:

Wilgax 25-11-10 17:28

Re: E36 - M43B18
 
Sef motorul e pe curea:shock:?NO WAY MAN.Deci eo zic macar un 1.8 IS pe viitor.:rolleyes2

Ultimele 2 poze imi plac maxim!8).De curiozitate cat te-a ajuns surubul radiator?

Neamtzu_e36 25-11-10 17:33

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3843607)
Sef motorul e pe curea:shock:?NO WAY MAN.Deci eo zic macar un 1.8 IS pe viitor.:rolleyes2

Ultimele 2 poze imi plac maxim!8).De curiozitate cat te-a ajuns surubul radiator?

da frate este pe curea asta e :sad:sa vad ce si cum stau cu banii la anu si poate ii pun alt motor, in ultimele poze dona matza niste curent :lol::lol:
surubelu de plastic a fost 11.08 ron (12ron)

Wilgax 25-11-10 17:35

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3843628)
da frate este pe curea asta e :sad:sa vad ce si cum stau cu banii la anu si poate ii pun alt motor, in ultimele poze dona matza niste curent :lol::lol:
surubelu de plastic a fost 11.08 ron (12ron)

Ms mult Neamtzule.

Neamtzu_e36 25-11-10 17:41

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3843637)
Ms mult Neamtzule.

cu placere domnu ;)

Alex4u 25-11-10 17:48

Re: E36 - M43B18
 
Frumoasa :D Dar am si eu o intrebare...bateria nu e cam mica pentru motor ?? :rolleyes2

Neamtzu_e36 25-11-10 17:54

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Alex4u (Post 3843677)
Frumoasa :D Dar am si eu o intrebare...bateria nu e cam mica pentru motor ?? :rolleyes2

ms mult, nu prea aveam bani si am vrut o baterie noua si am luat-o pe aia la anu o schimb cu una mai mare :D

Neamtzu_e36 28-11-10 22:59

Re: E36 - M43B18
 
Skillzu sa nu ma uiti cu inchiderea threndului MS

Skillzu 11-12-10 21:29

Re: E36 - M43B18
 
redeschis la cerere si preferinta

Neamtzu_e36 11-12-10 21:31

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Skillzu (Post 3889374)
redeschis la cerere si preferinta

Ms mult Skillzu

Hop si 3 poze asa de inceput :D

alex4you 11-12-10 21:44

Re: E36 - M43B18
 
ooooo...i a venit mintea la cap dlui Neamtzu :P

Neamtzu_e36 11-12-10 21:46

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3889418)
ooooo...i a venit mintea la cap dlui Neamtzu :P

Se pare ca da , am stat bine si m-am gandit si am ajuns la concluzia ca nu o mai dau , o termin de facut :D

alex4you 11-12-10 21:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3889425)
Se pare ca da , am stat bine si m-am gandit si am ajuns la concluzia ca nu o mai dau , o termin de facut :D



asa.....ihiii......la Salon 4tuning ne vdm.....sa nu uiti de tricou meu :-w

liviu tex 11-12-10 21:50

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3889425)
Se pare ca da , am stat bine si m-am gandit si am ajuns la concluzia ca nu o mai dau , o termin de facut :D

ce sa-i faci?:shock: ai planuri marete sau nu? ca sa nu urmaresc topicul

degeaba!:lol:

Neamtzu_e36 11-12-10 21:52

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 3889433)
ce sa-i faci?:shock: ai planuri marete sau nu? ca sa nu urmaresc topicul

degeaba!:lol:

am domnu planuri marete cu ea acum depinde cat de marete sunt si buzunarele mele :lol:

Wilgax 11-12-10 22:45

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3889425)
Se pare ca da , am stat bine si m-am gandit si am ajuns la concluzia ca nu o mai dau , o termin de facut :D


Auzi ce putea sa faca domnu......sa inchida thread si sa vanda masina:shock:.Welcome back sef.Ai revenit in forta cu pozici.Respectele mele.

Neamtzu_e36 11-12-10 23:41

Re: E36 - M43B18
 
9 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3889560)
Auzi ce putea sa faca domnu......sa inchida thread si sa vanda masina:shock:.Welcome back sef.Ai revenit in forta cu pozici.Respectele mele.

bine ca mia trecut cu vandutu :D
un set de poze de la intalnire

D_a_N_i 11-12-10 23:42

Re: E36 - M43B18
 
noroc ca tiam dat eu poze.bine ca nu o mai vinzi.

liviu tex 11-12-10 23:48

Re: E36 - M43B18
 
street spirit of bulgarica! ati inebunit cu bulgaria!!:lol:

Neamtzu_e36 11-12-10 23:51

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 3889684)
street spirit of bulgarica! ati inebunit cu bulgaria!!:lol:

pai daca la noi este taxa mare :lol:

liviu tex 11-12-10 23:55

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3889686)
pai daca la noi este taxa mare :lol:

o sa ajunga'n plm Udrea si Elena Bas..escu sa umble doua zile cu aceeasi

pantofi in baza voastra!! rusine sa va fie.. hai ma sa le ajutam cu bani nu mai

mergeti la bulgari!!:lol:

Neamtzu_e36 12-12-10 00:01

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 3889694)
o sa ajunga'n plm Udrea si Elena Bas..escu sa umble doua zile cu aceeasi

pantofi in baza voastra!! rusine sa va fie.. hai ma sa le ajutam cu bani nu mai

mergeti la bulgari!!:lol:

cand o sa le vad desculte ma jur ca o incriu la noi :lol::lol:pana atunci merg asa :D

app ma oprit militia intr-o seara si se uita ciudat la masina si ma intreaba ce carati cu masina,ii zic nimic dc?,pai este cam cocosata :lol: ,si ii zic are suspensi sport,la care militianu se uita ciudat la mine si zice am mai vazut masini joase dar ca a ta inca nu :lol:,sa uitat la acte si am plecat,si el se uita dupa mine si se mai scarpina si in cap ca bou ,ca l-am vazut in oglinda :lol::lol:

liviu tex 12-12-10 00:23

Re: E36 - M43B18
 
se scarpina'n cap?! eu cand plec de langa ei se scarpina'n cwr!

ca le-o bag si fug!!:lol:

D_a_N_i 12-12-10 02:58

Re: E36 - M43B18
 
trebuia sai spui ca ai un mort in portbagaj.ai dracu inculti,capete de creta ce sa le ceri.

..TheOne.. 12-12-10 21:13

Re: E36 - M43B18
 
:))) tare faza cu militia..cat despre masina ...arata altfel decat starea initial de la inceputul postari pe forum...ai muncit ceva la ea...sincer sunt unele chestii care nu imi plac dar gusturile nu se discuta..oricum arata foarte bine fata de inceput sa ai parte de ea..si cat mai mult tuning vrem:twisted:

Neamtzu_e36 13-12-10 21:07

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by ..TheOne.. (Post 3891987)
:))) tare faza cu militia..cat despre masina ...arata altfel decat starea initial de la inceputul postari pe forum...ai muncit ceva la ea...sincer sunt unele chestii care nu imi plac dar gusturile nu se discuta..oricum arata foarte bine fata de inceput sa ai parte de ea..si cat mai mult tuning vrem:twisted:

am muncit ceva la ea si inca mai lucrez, sincer nici mie nu imi plac unele chesti cum arata la ea acum dar poate la sfarsit cand va fi si vopsita si cu ce mai este de pus pe ea poate arata ma bine, ms oricum pentru parere :D

alex4you 14-12-10 10:30

Re: E36 - M43B18
 
1 Attachment(s)
......

Neamtzu_e36 14-12-10 11:05

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3896366)
......

stiu filmuletul e marfa , ms pentru el ;)

Neamtzu_e36 14-12-10 16:21

Re: E36 - M43B18
 
8 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3889431)
asa.....ihiii......la Salon 4tuning ne vdm.....sa nu uiti de tricou meu :-w

mai este drum lung pana acolo :D legat de tricou vb

Wilgax 14-12-10 18:12

Re: E36 - M43B18
 
Deci prima poze RULEZZ sef.Moara geta cum arata.Abia astept sa vad la primavara probabil de-acu, portbagaju vopsit.CSL style:-):twisted:

alex4you 14-12-10 18:56

Re: E36 - M43B18
 
eu zic sa tii bine grija de asta mica, ca na stii si tu baietii sunt ori golani ori nu mai sunt si o sa cam aiba bucurii la ea :P

Neamtzu_e36 14-12-10 21:23

Re: E36 - M43B18
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3897540)
Deci prima poze RULEZZ sef.Moara geta cum arata.Abia astept sa vad la primavara probabil de-acu, portbagaju vopsit.CSL style:-):twisted:

usor usor o fac eu :D gata m-am apucat din nou sa strang piese la ea proiectoare si folia de carbon pentru capota,sunt puse la pastrare langa evacuare care si aia asteapta sa fie montata :D

PDV_1989 14-12-10 22:59

Re: E36 - M43B18
 
Pana una alta ia dreaq un spray si vopsesti bare fata si portbagajul sa fie o culoare :P
Nu te-ar bate gandu' sa faci "faru" de pe lunga si proiectoare galbene ?

Wilgax 15-12-10 10:54

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3898259)
usor usor o fac eu :D gata m-am apucat din nou sa strang piese la ea proiectoare si folia de carbon pentru capota,sunt puse la pastrare langa evacuare care si aia asteapta sa fie montata :D


Asea sef.Sa fie acolo multe pt primavara.Sa ai atuncea ocupatie.:-)

Neamtzu_e36 15-12-10 11:16

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3899495)
Asea sef.Sa fie acolo multe pt primavara.Sa ai atuncea ocupatie.:-)

adun ca sa nu ma plictisesc la anu ca nu am ce face :D ,aseara am comiso cu masina ,m-am intalnit cu niste prieteni sa ne dam cu ele ca aluneca pe jos si am zis sa o dau si eu putin de spate,si am dat cu ea direct in bordura sa dus sanie sa urcat cu roata fata pe bordura si am crapat bara dupa fata si janta fata sa strambat, bine ca nu am spart baia de ulei si nu sa spart lama :sad: se mai intampla si la case mai mari :D

Neamtzu_e36 15-12-10 11:19

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3898656)
Pana una alta ia dreaq un spray si vopsesti bare fata si portbagajul sa fie o culoare :P
Nu te-ar bate gandu' sa faci "faru" de pe lunga si proiectoare galbene ?

porbagaju degeaba dau cu spray ca nu e gata mai trebuie data o mana de chit si sincer nu are rost sa arunc banii asa pe geam ca porma sa vin iar cu chit si bara fata treb refacuta ca am sparto putin aseara :sad:

proiectoarele le las asa nu le fac galbene iar la faruri nu pot sa fac galben ca nu am geam intermediar sau cum se numeste ala

Wilgax 15-12-10 11:21

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3899536)
adun ca sa nu ma plictisesc la anu ca nu am ce face :D ,aseara am comiso cu masina ,m-am intalnit cu niste prieteni sa ne dam cu ele ca aluneca pe jos si am zis sa o dau si eu putin de spate,si am dat cu ea direct in bordura sa dus sanie sa urcat cu roata fata pe bordura si am crapat bara dupa fata si janta fata sa strambat, bine ca nu am spart baia de ulei si nu sa spart lama :sad: se mai intampla si la case mai mari :D



:sad::sad::cry:

alex4you 15-12-10 11:28

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3899536)
adun ca sa nu ma plictisesc la anu ca nu am ce face :D ,aseara am comiso cu masina ,m-am intalnit cu niste prieteni sa ne dam cu ele ca aluneca pe jos si am zis sa o dau si eu putin de spate,si am dat cu ea direct in bordura sa dus sanie sa urcat cu roata fata pe bordura si am crapat bara dupa fata si janta fata sa strambat, bine ca nu am spart baia de ulei si nu sa spart lama :sad: se mai intampla si la case mai mari :D



eeeee........dracusorii si alunecatu asta ce face :P


All times are GMT +2. The time now is 21:03.

- Copyright 2026 4Tuning