![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Cs.PGLzone.Net [47+48] :lol:
Non-Stop,eu din Germania am lag de 25 ;) !!! HF & GL !!! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
instaleazati si valve si gata ca nu e greu ...:-) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
connect badbv.sytes.net (steam and non-steam)
have fun! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Connect DM.eXtreamCS.com(86.122.4.115) REspawn scrieti /servers in chat si va da toata linia de servere extream,o intrebare ce inseamna hl&gl?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
have fun and good luck |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
se zice de fapt gl hf...mult mai uzual decat hf gl ;)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Jucati pe seara un cs ? :-)
cine se baga sä posteze :-) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Ala io ala io :lol: i am in
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
New Things : pcp.gemenii.ro (server normal )
pcp.gemenii.ro:27016 ( Server Hns aka hide & seek , Kz si BunnyHop ) ; |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cs.ibaneasa.ro server de calitate, cu oameni de nota 10 mai tot timpul, bunul simt e necesar, fara suferinte :)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pcp.gemenii.ro
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
claudia am intrat si io pe server da nu stiu cum sa sar cu "strafe" dak ai putea sa imi explici as fi recunoscator
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
- Daca stai la noapte pe server , daca intrii , dau lectii de sarituri :) pe server , pe la 11 -12 ma gasesti , si vorbim acolo :-P |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pe 12 o sa intru ca pana atunci sunt la servici (discoteca:P:)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
care ma ajuta si pe mine cu o problema. am intrat aseara sa joc niste cs, si am o problema cu suntetu, se aude aiurea asa infundat. aud numai cum cad gloantele pe jos si niste chestii asa de fundal. stie careva cum pot rezolva problema?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Scrie in consolä exec config.cfg sau bagä cs-ul iar, mi s-a īntāmplat si mie, dar am iesit si am intrat iar in cs si nu se mai aude :-)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Daca nu ai rezolvat, vezi sa nu ai activat "Enable EAX/A3D hardware support" la optiuni.
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Huh, am jucat un an HNS, da m-am lăsat cānd a picat serverul pe care intram... (Iepuraşu-HNS)
P.S. : LJ Rec Personal : 247 |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Salutare.
Urmaresc de ceva vreme acest topic si vad ca va place si voua ca multi altora CS va propun si eu un server merita incarcat 89.44.246.36:27015 si forumul: http://cskills.forumz.ro/index.htm?s...bf52c6fa546cdf sper sa va placa... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Hai ma cv servere si pe steam :lol: ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
dar e de steam:D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
CS NORMAL + HNS & KZ !!! 1.HNS : Esti Terro : Stai cat mai mult in viata pana se termina runda , fara sa te omoare CT , ai 3 FBuri si 2 IceFrozenuri , nu ai voie Hide si Run . Esti CT : Ai la dispozitie un cutit , trebuie sa omori echipa adversa . P.S: FARA BLOCK PE SCARI ! 2.KZ : De sarit , se aduna o comunitate mai mare pe server , se alege harta , si castiga ala care are timpul cel mai scurt , pe serverul de KZ se pot aplica harti cu bunnyhop , strafeuri , cjuri , ljuri ce vreti voi . 3.Pe public ma gasiti cu numele de : EviL*CLaudia Pe Hns / Kz : MDBaby , CLaudia sau polon3zZa Enjoy si Hf ! FORUM : : pcp.gemenii.ro Public : pcp.gemenii.ro HNS & KZ : pcp.gemenii.ro:27016 |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Va propun acest srv in caz ca aveti STEAM.=>cs.pgl.ro
Si pentru cei ce au NON-STEAM.=>corabia.laleagane.ro |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Care ai un clan si pentru mine?
Am Steam (ID:Cedry2k_007) Joc de vreo 3-4 ani da cu pauze Specialitatea casei: HS-urile (headshot-urile) :P |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
hai ne facem clan noi doi mane...la tinere sperante...ma inveti si pe mine specialitatea asta turbata a casei? capshoturile astea neb00000ne...ca nu prea ma descurc dar am contacte multe facem treaba ca si clan...tu ma inveti sa dau la cap si eu fac treaba, okay?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
CAre e de acord sa facem clan si server 4tuning?:D eu l-as putea tine part -time
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu unul ma bag ... pt un clan sau 5 vs 5
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Nu sa ma trezesc cu cineva care sa zica ...stii eu numai pot juca ca am treaba la ansamblat "lego" ...in rest nimic nu cer foarte strict :D Deci facem sau nu facem ? :D |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu zic sa nu va mai chinuiti:D e serverul meu si inca catorva baieti care au habar de CS
http://cskills.forumz.ro/ si ip serv: 89.44.246.36:27015 >:) nu veti regreta |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
am inteles:D
atunci vreau sa fiu si eu pe lista celor candidati.. |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Ai votu meu,bagama pe lista:lol:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
i`m in :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
un prieten e si el in .. sper ca se joaca pe server cu steam..
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:05. |
- Copyright 2026 4Tuning