Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

NONE 12-03-09 22:26

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Cs.PGLzone.Net [47+48] :lol:
Non-Stop,eu din Germania am lag de 25 ;)
!!! HF & GL !!!

DTH 13-03-09 07:17

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by mosky (Post 2142998)
Am steam.....asta e problema :sad:


instaleazati si valve si gata ca nu e greu ...:-)

kiry 13-03-09 09:01

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
connect badbv.sytes.net (steam and non-steam)


have fun!

MM11AJJ 01-04-09 21:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Connect DM.eXtreamCS.com(86.122.4.115) REspawn scrieti /servers in chat si va da toata linia de servere extream,o intrebare ce inseamna hl&gl?

keemo 02-04-09 00:14

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MM11AJJ (Post 2203937)
Connect DM.eXtreamCS.com(86.122.4.115) REspawn scrieti /servers in chat si va da toata linia de servere extream,o intrebare ce inseamna hl&gl?

e hf & gl
have fun and good luck

zGb 02-04-09 04:10

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
se zice de fapt gl hf...mult mai uzual decat hf gl ;)

keemo 02-04-09 11:27

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 2204775)
se zice de fapt gl hf...mult mai uzual decat hf gl ;)

bine punctat :lol:

NONE 02-04-09 13:21

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Jucati pe seara un cs ? :-)
cine se baga sä posteze :-)

Cozmescu-Alin 02-04-09 14:13

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Ala io ala io :lol: i am in

DTH 02-04-09 22:35

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
New Things : pcp.gemenii.ro (server normal )

pcp.gemenii.ro:27016 ( Server Hns aka hide & seek , Kz si BunnyHop ) ;

addicted2trance 02-04-09 23:53

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cs.ibaneasa.ro server de calitate, cu oameni de nota 10 mai tot timpul, bunul simt e necesar, fara suferinte :)

DTH 10-04-09 14:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pcp.gemenii.ro

MM11AJJ 10-04-09 16:15

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
claudia am intrat si io pe server da nu stiu cum sa sar cu "strafe" dak ai putea sa imi explici as fi recunoscator

DTH 10-04-09 17:41

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MM11AJJ (Post 2227459)
claudia am intrat si io pe server da nu stiu cum sa sar cu "strafe" dak ai putea sa imi explici as fi recunoscator


- Daca stai la noapte pe server , daca intrii , dau lectii de sarituri :) pe server , pe la 11 -12 ma gasesti , si vorbim acolo :-P

MM11AJJ 10-04-09 17:42

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pe 12 o sa intru ca pana atunci sunt la servici (discoteca:P:)

ESPinoza 05-06-09 19:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
care ma ajuta si pe mine cu o problema. am intrat aseara sa joc niste cs, si am o problema cu suntetu, se aude aiurea asa infundat. aud numai cum cad gloantele pe jos si niste chestii asa de fundal. stie careva cum pot rezolva problema?

NONE 05-06-09 20:04

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Scrie in consolä exec config.cfg sau bagä cs-ul iar, mi s-a īntāmplat si mie, dar am iesit si am intrat iar in cs si nu se mai aude :-)

Spookie 06-06-09 12:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Daca nu ai rezolvat, vezi sa nu ai activat "Enable EAX/A3D hardware support" la optiuni.

TFK 12-06-09 06:17

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Huh, am jucat un an HNS, da m-am lăsat cānd a picat serverul pe care intram... (Iepuraşu-HNS)
P.S. : LJ Rec Personal : 247

dragsteraudioart 13-06-09 20:57

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Salutare.
Urmaresc de ceva vreme acest topic si vad ca va place si voua ca multi altora CS
va propun si eu un server merita incarcat 89.44.246.36:27015
si forumul: http://cskills.forumz.ro/index.htm?s...bf52c6fa546cdf
sper sa va placa...

sm01tomi 13-06-09 21:04

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Hai ma cv servere si pe steam :lol: ?

dragsteraudioart 13-06-09 21:09

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
dar e de steam:D

DTH 28-06-09 16:29

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
CS NORMAL + HNS & KZ !!!


1.HNS : Esti Terro : Stai cat mai mult in viata pana se termina runda , fara sa te omoare CT , ai 3 FBuri si 2 IceFrozenuri , nu ai voie Hide si Run .
Esti CT : Ai la dispozitie un cutit , trebuie sa omori echipa adversa .

P.S: FARA BLOCK PE SCARI !

2.KZ : De sarit , se aduna o comunitate mai mare pe server , se alege harta , si castiga ala care are timpul cel mai scurt , pe serverul de KZ se pot aplica harti cu bunnyhop , strafeuri , cjuri , ljuri ce vreti voi .

3.Pe public ma gasiti cu numele de : EviL*CLaudia
Pe Hns / Kz : MDBaby , CLaudia sau polon3zZa

Enjoy si Hf !





FORUM :
: pcp.gemenii.ro



Public : pcp.gemenii.ro
HNS & KZ : pcp.gemenii.ro:27016

bai3TzaSh.2006 18-07-09 09:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Va propun acest srv in caz ca aveti STEAM.=>cs.pgl.ro
Si pentru cei ce au NON-STEAM.=>corabia.laleagane.ro

ZuzuTm 25-07-09 16:32

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Care ai un clan si pentru mine?
Am Steam (ID:Cedry2k_007)
Joc de vreo 3-4 ani da cu pauze
Specialitatea casei: HS-urile (headshot-urile) :P

zGb 27-07-09 17:36

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hai ne facem clan noi doi mane...la tinere sperante...ma inveti si pe mine specialitatea asta turbata a casei? capshoturile astea neb00000ne...ca nu prea ma descurc dar am contacte multe facem treaba ca si clan...tu ma inveti sa dau la cap si eu fac treaba, okay?

MM11AJJ 27-07-09 18:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
CAre e de acord sa facem clan si server 4tuning?:D eu l-as putea tine part -time

DTH 01-08-09 13:42

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MM11AJJ (Post 2516312)
CAre e de acord sa facem clan si server 4tuning?:D eu l-as putea tine part -time

Daca e putem face un 5 v 5 ...de server nu e problema , daca ne strangem 10 si stabilim totul frumos pe un mess sau un pm aici ...apelati la mine cu srvu ca il hostez eu ;)

Gabi# 04-08-09 00:21

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eu unul ma bag ... pt un clan sau 5 vs 5

DTH 04-08-09 01:35

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Gabi# (Post 2532768)
eu unul ma bag ... pt un clan sau 5 vs 5

Ok , cel mai bine e sa facem o lista cu cine vrea sa joace frumos , ma pot ocupa eu de organizare si de hostat serverul daca nu aveti astia care doriti sa jucati unde sa faceti chestiile astea ...eu le pot face in 5 min :lol: am nevoie doar de o lista cu 10 useri care sunt disponibili sa joace 100% sigur !

Nu sa ma trezesc cu cineva care sa zica ...stii eu numai pot juca ca am treaba la ansamblat "lego" ...in rest nimic nu cer foarte strict :D

Deci facem sau nu facem ? :D

dragsteraudioart 04-08-09 02:01

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eu zic sa nu va mai chinuiti:D e serverul meu si inca catorva baieti care au habar de CS
http://cskills.forumz.ro/
si ip serv: 89.44.246.36:27015 >:) nu veti regreta

DTH 04-08-09 02:04

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dragsteraudioart (Post 2532881)
eu zic sa nu va mai chinuiti:D e serverul meu si inca catorva baieti care au habar de CS
http://cskills.forumz.ro/
si ip serv: 89.44.246.36:27015 >:) nu veti regreta

Daca ai fii fost mai atent , defapt daca ai fii citit macar ce am postat mai sus nu trebuia sa spui ca ne "chinuim" nu se chinuie nimeni , am si eu server de cs / hns / war si pot sa mai fac inca 10 sa se joace pe ele toata lumea , noi vorbeam aici de cu totul si cu totul altceva ...echipe pentru meci ;)

dragsteraudioart 04-08-09 02:32

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
am inteles:D
atunci vreau sa fiu si eu pe lista celor candidati..

DTH 04-08-09 02:44

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dragsteraudioart (Post 2532900)
am inteles:D
atunci vreau sa fiu si eu pe lista celor candidati..

Asta e problema ...ca vreau sa vorbesc cu fiecare in parte adica ma refer la faptul ca as vrea sa posteze mai multi daca ar fii de acord sa organizez eu , ca daca e asa , fac eu frumos lista ca nu e problema ...si jucam ...dar in primul rand am nevoie de niste "voturi" :D daca sa fac sau nu :-P

Cozmescu-Alin 04-08-09 21:14

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Ai votu meu,bagama pe lista:lol:

DTH 04-08-09 22:09

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Emin3m (Post 2534823)
Ai votu meu,bagama pe lista:lol:

Pana acum sunteti 2 ...eu astept...sa facem un 5 v 5 :lol:

Bogdan2fsc 04-08-09 23:36

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
i`m in :D

DTH 05-08-09 02:10

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan2fsc (Post 2535212)
i`m in :D

Eu am echipa ...mai trebuiesc 2 ...:D

Bogdan2fsc 05-08-09 02:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
un prieten e si el in .. sper ca se joaca pe server cu steam..

DTH 05-08-09 03:18

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan2fsc (Post 2535408)
un prieten e si el in .. sper ca se joaca pe server cu steam..

Non-steam


All times are GMT +2. The time now is 01:05.

- Copyright 2026 4Tuning