Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

z3r0m3CSL 08-03-07 12:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Muad (Post 787014)
Nu am vazut, dar daca e Brabus, inseamna ca Artur minte si masine era la el in curte...hai sa nu o mai lungim ca nu are rost.
Nu trebuie sa dovedesc nimanui nimic, nu e obligatoriu sa ma crezi pe cuvant.

Bine cum zici tu !

bmw_fear 08-03-07 20:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
este un ursulet alb in sm...nu ala cu nr de Bucuresti...tot incerc sa-l prind de cateva zile..are parca jante borbert..si alea pe spate mai late...nu are nimeni poza cu el?

Under VT 08-03-07 20:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
bmw_fear am vazut si eu ursuletul alb azi dimineata...e foarte tare genti late suna fain pacat ca nu am putut sal prind...poze cu un mertan

holdo 09-03-07 17:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ursuletu ala daca vorbim de aceeasi masina, sta tipu in zona spitalului vechi are genti late si is spre interior sau cum sa zic. ii super intretinut!

raul_rebelul2005 09-03-07 19:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
a cui ii ursu ala...eu nu il stiu..:x

bmw_fear 09-03-07 20:02

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by holdo (Post 789610)
ursuletu ala daca vorbim de aceeasi masina, sta tipu in zona spitalului vechi are genti late si is spre interior sau cum sa zic. ii super intretinut!

alai...sper sal prind sai fac poza...mai pun inca un gandacel frumos...din sm

Snoopy 10-03-07 18:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
O roscata ;)

danny19_sm 10-03-07 18:43

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Mistooooo roscata asta ;))......Oare asa o sa ramana sau o personalizeaza???:)

Spark 10-03-07 18:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
la exterior ... foarte multe nu stiu ce ar putea face ...
sub capota .... si stock e bine .... dar se mai poate lucra daca chiar vrea asa ceva

bmw_fear 11-03-07 11:02

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 791059)
la exterior ... foarte multe nu stiu ce ar putea face ...
sub capota .... si stock e bine .... dar se mai poate lucra daca chiar vrea asa ceva

cati cai are stock?

bmw_fear 11-03-07 11:10

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
7 Attachment(s)
............

Snoopy 11-03-07 11:18

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Nu stiu dar ultimele poze nu prea se potrivesc aici.Bmw acela da spre kitch.Parerea mea...

Spark 11-03-07 12:12

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
farurule nici mie nu imi plac ...
dar in rest e ok si bmw-u ala ..

holdo 11-03-07 18:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
bmw... nu neaparat da spre kitch, e destul de ok kit-u pe el. Stopurile is cam nepotrivite si ar merge genti mai faine si o vopsea k-lumea si ar fi tare. S-ar pute sa fie lipsa de buget.

juana_man 12-03-07 08:13

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nu stiti cat csere csabi p golfu ala ?

danny19_sm 12-03-07 08:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Daca nu ma insel acela e unul dintre primele BMW-uri Tuning complet din Satu Mare....Eu zic ca i-ar trebui alte farurui si jante sa arate mai bine :).......Si niste flolii pe geamuri da na........acuma poate proprietarului i place asa.....

japanfan 18-03-07 20:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Salut baieti, dupa cum se arata din nickname, sint un fan al masinilor japoneze, Honda, Mitsubishi, Subaru. Am vazut cateva japoneze frumoase in oras, Subaru albastru de pe Lucian Blaga, Evo-ul rosu (supermishto arata), un Integra Type-R. Ce stiti despre proprietarii masinilor? Sint tineri, sau pensionari ca nu prea de se vad masinile in oras?
(in paranteza, referitor la intrebarea de CP, si Subaru si Evo au 285CP, diferenta fiind motorizarea: Subaru 2,4boxer iar Evo, 2 litri in linie)

szambi77 18-03-07 20:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by japanfan (Post 804888)
Salut baieti, dupa cum se arata din nickname, sint un fan al masinilor japoneze, Honda, Mitsubishi, Subaru. Am vazut cateva japoneze frumoase in oras, Subaru albastru de pe Lucian Blaga, Evo-ul rosu (supermishto arata), un Integra Type-R. Ce stiti despre proprietarii masinilor? Sint tineri, sau pensionari ca nu prea de se vad masinile in oras?
(in paranteza, referitor la intrebarea de CP, si Subaru si Evo au 285CP, diferenta fiind motorizarea: Subaru 2,4boxer iar Evo, 2 litri in linie)

"(in paranteza, referitor la intrebarea de CP, si Subaru si Evo au 285CP, diferenta fiind motorizarea: Subaru 2,4boxer iar Evo, 2 litri in linie)" :lol: ..... facem pariu ?

japanfan 18-03-07 21:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ei bine, reformulez: Subaru si Evo, stock din fabrica au 285CP.... :))

juana_man 19-03-07 08:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
vali,dak tot t lauzi cu masinile tale,fa asta pls la rubrik dedicata acestui lucru.ms
pffffffffff

szambi77 19-03-07 09:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by japanfan (Post 805029)
Ei bine, reformulez: Subaru si Evo, stock din fabrica au 285CP.... :))

Facem pariu ? :lol: :lol: :lol:

Ok, nu vreau sa te bazai la icre.... scuza-ma ! Evo intr-adevar are 285 stock, dar Subarul albastru are peste 300 cp stock (320 daca nu ma insel) ! cel putin acest model de WRX care sunt destul de rare in Ro ... sunt doua modele : cu galerie albastra (285 cp stock) si cu galerie rosie (320 cp stock) - cum e Subaru WRX albastru ;) ......

attilaboot 19-03-07 18:23

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Numi bine, JAPANFAN !!! Si u sunt nebunit de masinile Japneze. Ce zici de Toyota Supra 3.0 Twin Turbo 1994 (?), masina mea preferata. :lol:

juana_man 20-03-07 08:29

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ok ok ,faina masina dar terminati pls cu OT

attilaboot 20-03-07 21:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ok. Sa terminam cu masinile de vis, sa vedem maideparte de : " masinile tari din Satu Mare "
PS: https://www.youtube.com/watch?v=4M0dhmVADg0

attilaboot 20-03-07 22:01

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Masina mea, anul trecut la un EASY DRIFT . hahahah
https://www.youtube.com/watch?v=AW2l9D3Q1zw

attilaboot 24-03-07 21:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Am vazut ceva SEAT tuning cu nr de SM. Facut destul de misto. Pacat ca nu am avut timp la fot. :-(

attilaboot 25-03-07 14:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6670818297.jpg

attilaboot 25-03-07 17:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Cea mai tare din Satu Mare.
"SUBARU WRX STI"
:peace:

juana_man 26-03-07 09:10

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by attilaboot (Post 817123)
Cea mai tare din Satu Mare.
"SUBARU WRX STI"
:peace:

si in acelas timp cel mai bun pilot

szambi77 26-03-07 11:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by juana_man (Post 818055)
si in acelas timp cel mai bun pilot

..............................................

juana_man 26-03-07 12:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 818240)
..............................................

pai da.ma corectez : si in acelas timp un pilot bun

bmw_fear 26-03-07 18:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
...............

bmw_fear 26-03-07 18:06

Re: discutii Satu Mare
 
2 Attachment(s)
o masina veche veche veche.....

Under VT 27-03-07 16:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
Inca un subaru...nu stiu daca proprietarul e din sm,masina am vazuto de 2-3 ori in acelasi loc

danny19_sm 27-03-07 19:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Misto exemplar :)..............Se pare ca satmarenii si-au fcut o pasiune pt Subaru :)...Foarte bine....

bmw_fear 27-03-07 21:30

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
polo lui szambi...:P(scz de calitate..is facute cu tel)

Spark 27-03-07 21:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
polou` lui szambi ii destul de des parcat acolo ...
si eu am cateva poze cu el ...
dar inca nu le pot scoate din tel

szambi77 28-03-07 22:13

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 821061)
polou` lui szambi ii destul de des parcat acolo ...
si eu am cateva poze cu el ...
dar inca nu le pot scoate din tel

.............. la servici :cry: ......................... pana nu ma enervez :twisted:

danny19_sm 29-03-07 00:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Fain Polo ai Szambi :) si eu l-am vazut fugitiv cand am mai fost in SM....:)......Pe viitor i faci ceva modificari sau il lasi asa cum e acuma??Ce ai sub capota?? ;)

szambi77 29-03-07 10:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by danny19_sm (Post 822907)
Fain Polo ai Szambi :) si eu l-am vazut fugitiv cand am mai fost in SM....:)......Pe viitor i faci ceva modificari sau il lasi asa cum e acuma??Ce ai sub capota?? ;)

Mersi de apreciere :) Sub capota am un motor de 1.6 cmc. - 100 cai cu consum relativ f. mic ... Viitorul masinii este deocamdata incert ca nici eu nu stiu inca ce voi face cu ea.... planuri sunt en-gros dar urmeaza sa vad .... in principiu, daca nu o vand in scurt timp, ii pun un sound super performant si totodata redecorez putin masina dar si la motor pun inca vreo 50 - 60 caluti....


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning