![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
87 E cu totul.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Cu ale mele nu s-a rezolvat nimic , asa-i ?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Astept un raspuns de la asta cu BMW-ul, i-am virat 9e sa vad daca accepta banii.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Aha....in regula , ma anunti ;) Merci oricum !
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP.............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.com/TAXI-CAB-RENAULT...#ht_500wt_1156
http://cgi.ebay.de/DACIA-1300-1985-1...ht_1483wt_1139 http://cgi.ebay.de/IXO-03719-1-43-19...#ht_3165wt_905 Salut, te rog spune-mi cat ar costa transportul pentru cele 3. Ultima expira in seara asta si ma intereseaza foarte mult. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
primi 2 vor cate 5E, al 3-lea e mai smeker, vrea 18E:shock: pe transport.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.de/Schabak-1-24-1-25...item19c3825ab2
http://cgi.ebay.de/BMW-Z1-SCHABAK-1-...item2c5b06c4f2 http://cgi.ebay.de/1-43-VW-Jetta-Sch...item3f07bfa2d9 http://cgi.ebay.de/VW-Polo-2F-Coupe-...item2a0e8c1647 http://cgi.ebay.de/Schabak-1700-Merc...item27b921d2f4 http://cgi.ebay.de/MODELL-SCHABAK-VW...item19c3947cb5 http://cgi.ebay.de/Audi-100-Avant-Sc...item43a56d3bf4 http://cgi.ebay.de/Audi-80-Schabak-1...item43a56da564 http://cgi.ebay.de/Audi-100-A6-Quatt...item41573fcee1 http://cgi.ebay.de/BMW-5er-Limo-Typ-...item41574000f2 http://cgi.ebay.de/Audi-80-Quattro-B...item4cf57dd77c http://cgi.ebay.de/Audi-100-Avant-C3...item4cf57df8c8 http://cgi.ebay.de/Modellauto-Audi-9...item4aa8f79fc1 http://cgi.ebay.de/SCHABAK-Mercedes-...item1c19a7c8f0 http://cgi.ebay.de/Porsche-Carrera-C...item41574029b7 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.de/Citroen-DS-19-196...item230ec12768
http://cgi.ebay.de/Citroen-DS-23-Pal...item3a63b01764 Ai mai reusit sa iei ceva ? |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nimic deocamdata, au urcat mult unele.:shock:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Am inteles......Incearca sa castigi Renault-ul 8 , DS-urile...Schabak-urile mai pot astepta , nu sunt o prioritate , cele trei insa cam da , in special DS-ul de la Solido . Eventual luam ce prindem la pret apropiat de cele 2 ;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP.................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up.............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
8 Attachment(s)
A venit marfa calda pentru colegi;)
UP..........comision negociabil;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
a2a oara cand ma ajuta cu machete de pe Ebay.
Recomand cu caldura ! :D:bunch: |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Mi-au ajuns si mie BMW-ul si Sierra !!! Superbe si super seriozitate ! Si ca sa nu te plictisesti , ia vezi aici :
http://cgi.ebay.de/Schabak-Audi-80-q...item3a6459911f http://cgi.ebay.de/Schabak-BMW-535i-...item3366218221 http://cgi.ebay.de/Audi-V-8-V8-Quatt...item2eb3d6905b http://cgi.ebay.de/Schabak-Ford-Esco...item3cb65a94db http://cgi.ebay.de/1-43-BMW-Z1-1160-...item20b7fe470d http://cgi.ebay.de/VW-Golf-2-GTI-1-4...item20b7fe62da La fel ca inainte Cata...vezi ce putem prinde ;) Merci ! |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Merci!
1 si 2 nu accepta plata prin paypal:cry: 3. Pret fix, ajunge cu totul la 23 E. 4. Pret fix, ajunge la 19 E. 5. Urmarim. 6. Nu accepta paypal |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Hmmmm....cam scumpe cele 2......:( Ies mult mai mult ca la BMW si Sierra.....
http://cgi.ebay.de/Renault-12-Break-...item3cb621953c http://cgi.ebay.de/Renault-12-Gordin...item3a645c320e http://cgi.ebay.de/Renault-12-Limo-b...item3a64283ce7 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Mai cauta...in special sa gasesti mai multe machete la acelasi vanzator, ;) mai ieftin la transport.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.de/Mercedes-W-140-S-...item2eb3e0475c
http://cgi.ebay.de/Audi-V-8-V8-Quatt...item2eb3d6905b Sunt de la acelasi...Estimativ cat vin ? |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Tu poate stii mai multe decat mine asa ca eu iti zic ce imi doresc si tu imi zici daca si la ce pret mi le poti aduce cu toate taxe/comisioane:
1. Mercedes R Class Minichamps ( 210ron ) 2. Mercedes ML Minischamps ( 260ron ) 3. Mercedes E Coupe Norev ( 180ron ) 4. Mercedes CL Autoart ( 220ron ) Cauti unde stii tu mai bine imi zici preturile si daca sunt preturi sub cele pe care le am eu comandam ce e de comandat.....Ms |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1. = 70E
2. = 100E 3. = 65E 4. = 85E Mai jos de atat nu am de unde sa aduc. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Golful rosu cat este?Sau nu este la vanzare?
Apropo,este 1? |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
A fost adus pentru un coleg, pretul a fost de 100E.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:22. |
- Copyright 2026 4Tuning