![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
doar poza tati...poze..distractie...kef si voie buna ...ne simteam bine ;)...paprati astia...mugur era acolo...nu facem nimik....noi ne permintem :P
si gabi ..era bine dispus ...era spuma petreceriii ...ne promis striptis de revelion..asteptam.. |
Re: Xtreme Club Emotion
auzi liv am promis si ma tin de promisiune dar cu o mica diferenta ca nu fac eu :))) altcineva ..... stii cine ? r_ _ _ _ a :))))
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
duminica ora 17 intrunire la peny si va rog sa incercati sa fiti prezenti ca sunt baieti intrati in club si trebuie sa facem cunostiinta si sa facem lista cu nr de tel si id de mess ca sa stim unii de altii . incercati sa veniti si sa anuntati care cum va intalniti ca mai sunt mai multe de discutat si stabilit cu evenimentul si evenimentele la care posibil de comun acord sa mergem . nu utati peny ora 17
|
Re: Xtreme Club Emotion
cum a fost fratilor la intalnire.....pacat ca sunt din inima tarii....Mi-ar placea sa se mai bage si altii din Sb pe acest forum..ca sunt al nimanui....
Bafta in continuare... |
Re: Xtreme Club Emotion
bai .. am fost aseara la o petrecere XCE si s-a ascultat numai house ... numai trance si minimal .. respekt baieti .. ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
asa e frate numai house de calitate...la noi asa e tot timpul nu ma liviule??? 8):lol:
|
Re: Xtreme Club Emotion
se anunta un 1 mai la munte furtunos :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
bahh..unde ati petrecut mah???????? sa nu dati un telefon tu-va-n gura de tradatori:))
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
:lemon::poke: :hug: |
Re: Xtreme Club Emotion
traiesc
|
Re: Xtreme Club Emotion
aahahhaaa:))) onu? sau gresesc?:)) ce id are shaww sa mor.
PS: bai onule da na intrebat nimeni de tine mah:)) |
Re: Xtreme Club Emotion
pai daca nu ma iubeste nimeni. ce sa fac si eu.
|
Re: Xtreme Club Emotion
dute ma acasa
:lol::twisted: pe 2 mai sunt curse 402m la noi. nu bagam si noi o intalnire mai intai ? :drunk::pelvic_th:chick: |
Re: Xtreme Club Emotion
unde sunt mah petere curse?....
bagam pana atunci o intalnire fi sigur..sa vedem si cine partiicipa de la noi. |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Cred ca locatia este tot pe acolo Venus-Saturn...
|
Re: Xtreme Club Emotion
@ andrei .. el se lasa asteptat .. invitatie speciala ;) mireasa :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
auzi la el ilprezindente :)))))) trebuie sa ceri drept de autor la baieti :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
sa imi sugi totosul ba liv
|
Re: Xtreme Club Emotion
Peu nu a venit WRC-ule ca umbla pe la pariuri sportive azi , :)) arunca cu cascavalu ca Becali
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
Si inca 1 intrebare : care e faza cu noul user ? ai uitat parola la ala vechi ? :D :D :D |
Re: Xtreme Club Emotion
nu ma ala vechi este banat
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
chiar ba onule sa le dai la baieti dreptu ca au numele inregistrat :))) salut adi , tot vb baietii ca esti suparat pe mine si nu prea inteleg de ce ?!!!!! eu cred ca nu ti-am dat motive vreodata sau am dat dovada cumva in fata ta de bulangerism sau nesimtire . si din cate stiu eu ai nr meu de tel , asta in cazul in care nu l-ai sters sau ti-ai schibat tel :)))) bem o cafea cand ai timp si-ti explic eu in amanunt faza cu revelionul ca sa nu mai ai tu suparari pe mine aiurea
aaaaa mia bine ati puneai seful sefilor ba onule :))))) ca-ti si place date dracu :)))) |
Re: Xtreme Club Emotion
ba cu dreptu nu dau bine daca vor un stang. muhahhaha
|
Re: Xtreme Club Emotion
nu e buna ..gaseste altele
|
Re: Xtreme Club Emotion
bai porcare...:) ( ONU ) INVIEM SI NOI? hai o intalnire...sta asa..ma mai dau singur sau..vezi ca ne dam pe sub balcon al tine pe 1 mai ..penny campus:o
si sa vii sa iti dau o shaorma la mine in sat...:)) mincau mic |
Re: Xtreme Club Emotion
la multi ani pt ieri Alex.. cu alfa.. si azi lu Radu cu seatu.. sa ne traiti.. ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Caprele astea doua sa ne fie sanatoase si sa se faca mari ;) .. la multi ani baieti ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
Cand strangi "turma" sa le vorbeasca " oierul " ? |
Re: Xtreme Club Emotion
mai sunt 2 sapt pana la eveniment...
facem stand ceva ? |
Re: Xtreme Club Emotion
o fi..io nu bag masina am unele probleme la bara fatza..
|
Re: Xtreme Club Emotion
tu ai unele probleme la cap ... nu la bara fatza ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
hai ca sa terminat cu nebunia . cum zice bunul meu prieten wrc oierul vrea sa va vorbeasca zicetzi si voi cand vretzi sa ne intalnim.
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
Zi tu unde-cum-cand :rolleyes2 |
Re: Xtreme Club Emotion
:)))) aici sunt de acord cu alex, zi unde cand cum ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning