Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

ct11lyv 27-12-08 17:15

Re: Xtreme Club Emotion
 
doar poza tati...poze..distractie...kef si voie buna ...ne simteam bine ;)...paprati astia...mugur era acolo...nu facem nimik....noi ne permintem :P
si gabi ..era bine dispus ...era spuma petreceriii ...ne promis striptis de revelion..asteptam..

JETT 28-12-08 13:28

Re: Xtreme Club Emotion
 
auzi liv am promis si ma tin de promisiune dar cu o mica diferenta ca nu fac eu :))) altcineva ..... stii cine ? r_ _ _ _ a :))))

h0p3r 28-12-08 16:11

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by JETT (Post 1945815)
r_ _ _ _ a :))))

in visele tale cele m-ai frumoase... :))))))))))

ct11lyv 16-01-09 10:49

Re: Xtreme Club Emotion
 
duminica ora 17 intrunire la peny si va rog sa incercati sa fiti prezenti ca sunt baieti intrati in club si trebuie sa facem cunostiinta si sa facem lista cu nr de tel si id de mess ca sa stim unii de altii . incercati sa veniti si sa anuntati care cum va intalniti ca mai sunt mai multe de discutat si stabilit cu evenimentul si evenimentele la care posibil de comun acord sa mergem . nu utati peny ora 17

Bughilas 26-01-09 12:09

Re: Xtreme Club Emotion
 
cum a fost fratilor la intalnire.....pacat ca sunt din inima tarii....Mi-ar placea sa se mai bage si altii din Sb pe acest forum..ca sunt al nimanui....
Bafta in continuare...

Psycho 01-02-09 23:26

Re: Xtreme Club Emotion
 
bai .. am fost aseara la o petrecere XCE si s-a ascultat numai house ... numai trance si minimal .. respekt baieti .. ;)

h0p3r 02-02-09 00:37

Re: Xtreme Club Emotion
 
asa e frate numai house de calitate...la noi asa e tot timpul nu ma liviule??? 8):lol:

Psycho 02-02-09 20:13

Re: Xtreme Club Emotion
 
se anunta un 1 mai la munte furtunos :D

leonard 04-02-09 11:33

Re: Xtreme Club Emotion
 
bahh..unde ati petrecut mah???????? sa nu dati un telefon tu-va-n gura de tradatori:))

Most_Wanted 04-02-09 12:34

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by leonard (Post 2036238)
bahh..unde ati petrecut mah???????? sa nu dati un telefon tu-va-n gura de tradatori:))

nu sti ca minorii nu au voie cu alcool?

:lemon::poke:
:hug:

ILPRESIDENTE_XCE 06-02-09 23:17

Re: Xtreme Club Emotion
 
traiesc

leonard 06-02-09 23:55

Re: Xtreme Club Emotion
 
aahahhaaa:))) onu? sau gresesc?:)) ce id are shaww sa mor.
PS: bai onule da na intrebat nimeni de tine mah:))

ILPRESIDENTE_XCE 07-02-09 00:10

Re: Xtreme Club Emotion
 
pai daca nu ma iubeste nimeni. ce sa fac si eu.

peter 07-02-09 08:45

Re: Xtreme Club Emotion
 
dute ma acasa

:lol::twisted:


pe 2 mai sunt curse 402m la noi.

nu bagam si noi o intalnire mai intai ?

:drunk::pelvic_th:chick:

leonard 07-02-09 11:17

Re: Xtreme Club Emotion
 
unde sunt mah petere curse?....
bagam pana atunci o intalnire fi sigur..sa vedem si cine partiicipa de la noi.

X-Ray-Eyes 07-02-09 14:28

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ILPRESIDENTE_XCE (Post 2044840)
pai daca nu ma iubeste nimeni. ce sa fac si eu.

Ba ... pai daca zici ca vi la o cafea si te asteapta omu 30 minute si tu nu apari ... Trage omu' de tine si tu nexam ... comunistule !

peter 07-02-09 18:02

Re: Xtreme Club Emotion
 
Cred ca locatia este tot pe acolo Venus-Saturn...

Psycho 08-02-09 09:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
@ andrei .. el se lasa asteptat .. invitatie speciala ;) mireasa :)

ct11lyv 08-02-09 11:23

Re: Xtreme Club Emotion
 
auzi la el ilprezindente :)))))) trebuie sa ceri drept de autor la baieti :)

ILPRESIDENTE_XCE 08-02-09 18:18

Re: Xtreme Club Emotion
 
sa imi sugi totosul ba liv

YZF-PWR 08-02-09 19:14

Re: Xtreme Club Emotion
 
Peu nu a venit WRC-ule ca umbla pe la pariuri sportive azi , :)) arunca cu cascavalu ca Becali

X-Ray-Eyes 08-02-09 19:24

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by YZF-PWR (Post 2048978)
Peu nu a venit WRC-ule ca umbla pe la pariuri sportive azi , :)) arunca cu cascavalu ca Becali

I-auzi ILPRESIDENTE ... AI luat kashkaval ?
Si inca 1 intrebare : care e faza cu noul user ? ai uitat parola la ala vechi ?
:D :D :D

ILPRESIDENTE_XCE 13-02-09 18:32

Re: Xtreme Club Emotion
 
nu ma ala vechi este banat

peter 13-02-09 20:55

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ILPRESIDENTE_XCE (Post 2064533)
nu ma ala vechi este banat

ai fost baiat rau...

JETT 19-02-09 18:10

chiar ba onule sa le dai la baieti dreptu ca au numele inregistrat :))) salut adi , tot vb baietii ca esti suparat pe mine si nu prea inteleg de ce ?!!!!! eu cred ca nu ti-am dat motive vreodata sau am dat dovada cumva in fata ta de bulangerism sau nesimtire . si din cate stiu eu ai nr meu de tel , asta in cazul in care nu l-ai sters sau ti-ai schibat tel :)))) bem o cafea cand ai timp si-ti explic eu in amanunt faza cu revelionul ca sa nu mai ai tu suparari pe mine aiurea

aaaaa mia bine ati puneai seful sefilor ba onule :))))) ca-ti si place date dracu :))))

ILPRESIDENTE_XCE 21-02-09 22:21

Re: Xtreme Club Emotion
 
ba cu dreptu nu dau bine daca vor un stang. muhahhaha

ct11lyv 16-03-09 22:14

Re: Xtreme Club Emotion
 
nu e buna ..gaseste altele

agentulsecret3 24-03-09 23:41

Re: Xtreme Club Emotion
 
bai porcare...:) ( ONU ) INVIEM SI NOI? hai o intalnire...sta asa..ma mai dau singur sau..vezi ca ne dam pe sub balcon al tine pe 1 mai ..penny campus:o

si sa vii sa iti dau o shaorma la mine in sat...:)) mincau mic

ct11lyv 25-03-09 10:39

Re: Xtreme Club Emotion
 
la multi ani pt ieri Alex.. cu alfa.. si azi lu Radu cu seatu.. sa ne traiti.. ;)

h0p3r 25-03-09 13:26

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ct11lyv (Post 2181402)
la multi ani pt ieri Alex.. cu alfa.. si azi lu Radu cu seatu.. sa ne traiti.. ;)

la multi ani baietilor sa ne traiasca si etc-ul cuvenit pentru zilele de nastere :lol:

Psycho 26-03-09 00:34

Re: Xtreme Club Emotion
 
Caprele astea doua sa ne fie sanatoase si sa se faca mari ;) .. la multi ani baieti ;)

X-Ray-Eyes 26-03-09 11:02

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ILPRESIDENTE_XCE (Post 2088613)
ba cu dreptu nu dau bine daca vor un stang. muhahhaha

Ba " il rezidente" burtos ... ce ai vb cu mine la telefon ?
Cand strangi "turma" sa le vorbeasca " oierul " ?

peter 27-03-09 12:06

Re: Xtreme Club Emotion
 
mai sunt 2 sapt pana la eveniment...

facem stand ceva ?

ct11lyv 28-03-09 01:05

Re: Xtreme Club Emotion
 
o fi..io nu bag masina am unele probleme la bara fatza..

-=X-Team=-82-MDN 30-03-09 00:54

Re: Xtreme Club Emotion
 
tu ai unele probleme la cap ... nu la bara fatza ;)

ct11lyv 30-03-09 09:46

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by -=X-Team=-82-MDN (Post 2195181)
tu ai unele probleme la cap ... nu la bara fatza ;)

te bagi tu repede..nu te simteai bine daca nu ziceai ceva:)

m2o_stardust 05-04-09 13:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by h0p3r (Post 2181830)
la multi ani baietilor sa ne traiasca si etc-ul cuvenit pentru zilele de nastere :lol:

multam

ILPRESIDENTE_XCE 14-04-09 16:37

Re: Xtreme Club Emotion
 
hai ca sa terminat cu nebunia . cum zice bunul meu prieten wrc oierul vrea sa va vorbeasca zicetzi si voi cand vretzi sa ne intalnim.

quick_5hifter 14-04-09 16:46

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ILPRESIDENTE_XCE (Post 2238007)
hai ca sa terminat cu nebunia . cum zice bunul meu prieten wrc oierul vrea sa va vorbeasca zicetzi si voi cand vretzi sa ne intalnim.

Pai ba... cand ciobanu' vrea sa stranga oile.... le cere lor parerea? :lol:

Zi tu unde-cum-cand :rolleyes2

h0p3r 14-04-09 17:19

Re: Xtreme Club Emotion
 
:)))) aici sunt de acord cu alex, zi unde cand cum ;)


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning