Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Tuning Solenza (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/9485-tuning-solenza.html)

nazca 23-01-09 17:17

Re: Tuning Solenza
 
eu zic ca acum iarna e chiar bine pus acolo
la primavara o sa-l pun unde ii e locul

Preparatul 23-01-09 17:20

Re: Tuning solenza
 
Quote:

Originally Posted by pro street remus (Post 1779828)
pro street tuning

faceti litu asta si pt dacia 1310?

tmkrf 03-02-09 01:06

Re: Tuning Solenza
 
frumoasa sa ai parte de ea :D

Jhonnyy 19-02-09 23:05

Re: Tuning Solenza
 
nebunie

Psycho 20-02-09 02:23

Re: Tuning Solenza
 
Quote:

Originally Posted by KillerINC (Post 2003909)
perfect de acord cu brambus . filtrul de aer trebuie sa ia aer cat mai rece si cat mai direct de afara , nu sa fie pus in cel mai incins loc de sub capota .... eu la a mea as vrea sa il scot pe undeva aproape de scut , sa traga direct pe jos

de unde draci ati luat corpul ala pentru clapeta .. ?? eu vreau sa scot unu din proiectoare si sa trag teava de acolo din gaura de la proiector de pe stanga , pana in gura filtrului .. eventual sa iau un filtru conic .. sau mai mic in diametru :D

nazca 21-02-09 03:12

Re: Tuning Solenza
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 2083636)
de unde draci ati luat corpul ala pentru clapeta .. ?? eu vreau sa scot unu din proiectoare si sa trag teava de acolo din gaura de la proiector de pe stanga , pana in gura filtrului .. eventual sa iau un filtru conic .. sau mai mic in diametru :D

daca te referi la chestia aia care prinde debilmetru,vine cu filtru cand il cumperi?

mokanu 13-05-09 15:47

Re: Tuning Solenza
 
mar interesa si p mine bara fata si bara spate la solenza albastra cam cat costa ?

nazca 13-05-09 18:56

Re: Tuning Solenza
 
Quote:

Originally Posted by mokanu (Post 2315236)
mar interesa si p mine bara fata si bara spate la solenza albastra cam cat costa ?

de la care solenza?

mokanu 14-05-09 05:54

Re: Tuning Solenza
 
1 Attachment(s)
solenza albastra de la paginea 2( in cateva zila vin si io cu niste poze noi la solnita mea sa va dati o parere ok )

mokanu 21-05-09 15:38

Re: Tuning Solenza
 
9 Attachment(s)
cam asa arata solnita mea.astept pareri (ieftin si crd io cu gust)

akz0r 12-01-10 15:23

2 Attachment(s)
salut am si eu 2 solentze una q jante(205/40/17) :P simpla fara . si una cameleon . pareri:P

B-19-GBY 17-02-10 18:14

Re: Tuning Solenza
 
Frumusik aia a lu mokanu ai vanduto k o aveai la vanzare

alin_snowman 01-03-10 19:06

Re: Tuning Solenza
 
salutare. a schimbat careva luminile din bord? eu mi-am pus leduri albastre dar degeaba aceasi luumina portocalie se vede. ma puteti ajuta cu pareri?

aUd_SeMNe 01-03-10 19:35

Re: Tuning Solenza
 
Vezi ca in ceasuri e o folie portocalie scapa de ea si o sa se vada culoarea la leduri

alin_snowman 01-03-10 19:56

Re: Tuning Solenza
 
asa am zis si io ca are o folei. dar am incercat sa scot partea albastra cu cifrele si nu pot. nici limbine de la vitezometru si celelalte nu pot sa le scot


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning