Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 318IS - Playstation (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/93367-e36-318is-playstation.html)

Urban_Racing 19-02-09 08:38

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Sa ii dea Dumnezeu lu ala care a incercat sa imi fure toba chitara in burta sa cante canceru` la ea

ct22cop 19-02-09 15:17

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Se fura in draci in toate cartierele din CTA , multumesc lui Dumnezeu ca am garaj si pana acum am fost ferit de hoti ...

Urban_Racing 04-03-09 22:50

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
am sudat evacuarea pe unde rasufla de cand au tras taranii de ea , desfacut debitmetru si reglat , 2 senile pe spate de 245 :D , urmeaza sapt viitoare un oil catch can si sper cat mai curand injectoare

kezz 05-03-09 00:24

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
mie mi`au luat o fusta de mtech plastic de la un e30 ;)pacat sa ne miram,traim in romania..

Urban_Racing 05-03-09 01:23

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Momentan Romania , pt ca in curand o sa se numeasca Rromania

Urban_Racing 29-03-09 10:29

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Daca auziti de un o bara fata de vanzare va rog sa imi spuneti! mi`au furat bara din fata cu tot cu nr de inmatriculare! are cineva o bara M? sa ii dea Dzeu lu ala care a luato 3 masini la poarta ambulanta pompierii si militia

alex.p7m 29-03-09 10:37

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
se pare ca ai devenit tinta unor hoti , ai grija sa nu iti mai ia si alceva dupa ea ... fi atent , si multa bft

alexutzu 29-03-09 13:28

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
dar, alarma exista pe masina?? presupun ca si cea mai ieftina alarma care doar urla i-ar descuraja pe potentialii "clienti"

xerex 31-03-09 15:21

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
E criza ce credeti..fura ashtia tot ce prind...

Urban_Racing 31-03-09 18:55

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Dau bara de rieger pe o bara m daca e cineva interesat

Urban_Racing 11-07-09 13:17

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
3 Attachment(s)
Deci sa mai intamplat asa ... scos catalizator , pus header wrap , facut un capac la capota (o sa pun poze dupa ce pun capota pe masina), alt cot siliconic la turbina, urmeza sa pun bov-u` , sa trag bateria in spate , rescris softu , catch tank, alt fpr si injectoare

Urban_Racing 23-08-09 21:39

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Intra in limp mode cine poa` sa ma ajute ?

roGan 24-08-09 19:26

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
salut... am si eu o intrebare la tine, am fost la constanta acum o saptamana si din cate am auzit am inteles ca tie masina nu-ti trage... ma poti lamuri si pe mine?

Urban_Racing 24-08-09 21:54

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Tocmai ce am scris masina este in limp mode si nu stiu cauza, si ca o curiozitate de a mea cam ce ai auzit pt ca yo ma minunez de ce poa sa debiteze lumea

X-Ray-Eyes 26-08-09 14:00

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Quote:

Originally Posted by Urban_Racing (Post 2582937)
Tocmai ce am scris masina este in limp mode si nu stiu cauza, si ca o curiozitate de a mea cam ce ai auzit pt ca yo ma minunez de ce poa sa debiteze lumea

Ai schimbat pompa de benzina ? Ai masurat ce presiune tine regulatorul ? Dupa cat timp sau cand intra masina in Limp Mode ?


All times are GMT +2. The time now is 16:06.

- Copyright 2026 4Tuning