![]() |
Re: E36 - 318IS - Playstation
Sa ii dea Dumnezeu lu ala care a incercat sa imi fure toba chitara in burta sa cante canceru` la ea
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Se fura in draci in toate cartierele din CTA , multumesc lui Dumnezeu ca am garaj si pana acum am fost ferit de hoti ...
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
am sudat evacuarea pe unde rasufla de cand au tras taranii de ea , desfacut debitmetru si reglat , 2 senile pe spate de 245 :D , urmeaza sapt viitoare un oil catch can si sper cat mai curand injectoare
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
mie mi`au luat o fusta de mtech plastic de la un e30 ;)pacat sa ne miram,traim in romania..
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Momentan Romania , pt ca in curand o sa se numeasca Rromania
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Daca auziti de un o bara fata de vanzare va rog sa imi spuneti! mi`au furat bara din fata cu tot cu nr de inmatriculare! are cineva o bara M? sa ii dea Dzeu lu ala care a luato 3 masini la poarta ambulanta pompierii si militia
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
se pare ca ai devenit tinta unor hoti , ai grija sa nu iti mai ia si alceva dupa ea ... fi atent , si multa bft
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
dar, alarma exista pe masina?? presupun ca si cea mai ieftina alarma care doar urla i-ar descuraja pe potentialii "clienti"
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
E criza ce credeti..fura ashtia tot ce prind...
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Dau bara de rieger pe o bara m daca e cineva interesat
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
3 Attachment(s)
Deci sa mai intamplat asa ... scos catalizator , pus header wrap , facut un capac la capota (o sa pun poze dupa ce pun capota pe masina), alt cot siliconic la turbina, urmeza sa pun bov-u` , sa trag bateria in spate , rescris softu , catch tank, alt fpr si injectoare
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Intra in limp mode cine poa` sa ma ajute ?
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
salut... am si eu o intrebare la tine, am fost la constanta acum o saptamana si din cate am auzit am inteles ca tie masina nu-ti trage... ma poti lamuri si pe mine?
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Tocmai ce am scris masina este in limp mode si nu stiu cauza, si ca o curiozitate de a mea cam ce ai auzit pt ca yo ma minunez de ce poa sa debiteze lumea
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:06. |
- Copyright 2026 4Tuning