Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Curse de Accelerare - Liniute (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute.html)
-   -   BANEASA LEGAL RACING 29.10 - POZE & IMPRESII (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/9272-baneasa-legal-racing-29-10-poze-and-impresii.html)

CeReS 31-10-05 20:14

care sunt alea?

ono41 31-10-05 20:52

Ceres, Deocamdata nu prea are modificari Tom, dar am auzit ca te-a papat, asa e? tu ce modificari ai?

SpeedeR 31-10-05 21:12

in sfarsit am si eu net :)
vreau sa spun k imi pare rau k nu am ajuns, dar am avut niste treaba cu ai mei si nu am putut sa ajung mai dvreme de 2... chiar vroiam sa vad carei treaba cu 200sx, cu CTRul, si 350z lui soty...
asta e... next time

flipper 31-10-05 22:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B-34-SGM\"
Cu dacia mea are cineva poze? a mers prost, dar nu cred ca m-am facut de ras prea tare.

Felicitari pentru sambata, ai fost la inaltime.

Tine-o tot asa! :twisted:

CZR 31-10-05 22:09

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
in sfarsit am si eu net :)
vreau sa spun k imi pare rau k nu am ajuns, dar am avut niste treaba cu ai mei si nu am putut sa ajung mai dvreme de 2... chiar vroiam sa vad carei treaba cu 200sx, cu CTRul, si 350z lui soty...
asta e... next time

ti-o dadeau toti,chill
crede-ma ,stii k nu mananc ...

flipper 31-10-05 22:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Nu as dori sa dau prea multa importanta celor ce nu au participat, insa e bine sa stie ce au pierdut pe viitor, pentru ei Legal Racing fiind un capitol inchis, demonstandu-ne ca se p[oate face mare spectacol si fara majoritatea membrilor celor doua cluburi mr si nslr.
MULTUMIM CELOR CE AU PARTICIPAT!

Sa nu creada cineva ca le tin partea celor de la NSL si MR, dar hai sa fim seriosi, pana sa apara HAI-ul si celelalte BMW-uri care au facut spectacol, atmosfera chiar era fada, lumea incepuse sa plece si nu cred ca doar din cauza frigului care ne cam intrase in oase. Abia apoi s-a incins atmosfera. Asa ca nu pot sa-ti dau dreptate. Fara ei, aceste curse nu vor mai avea acelasi farmec.
Cu respect.

SpeedeR 31-10-05 22:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 99 CZR\"
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
in sfarsit am si eu net :)
vreau sa spun k imi pare rau k nu am ajuns, dar am avut niste treaba cu ai mei si nu am putut sa ajung mai dvreme de 2... chiar vroiam sa vad carei treaba cu 200sx, cu CTRul, si 350z lui soty...
asta e... next time

ti-o dadeau toti,chill
crede-ma ,stii k nu mananc ...

nui nimic...
vroiam sa si vad cu cat pierd...
nu veneam sa ma dau cu masini cu care castigam 100% :D :D :D

CZR 31-10-05 22:40

t inteleg,sunt in asentimentul tau,numai k lumea a inteles altfel prezenta mea acolo,am auzit k unii ziceau k e veche masina si k nu mai trage,dar vorba lui zgb,cine trebuie sa stie,cunoaste

BabyBlue_EVO 31-10-05 23:07

lumea a venit sa vada Legal Racing nu NSL si MR nush de ce zicetzi atata ca daca erau cluburile respective gata veneau milioane de oameni... s-au distrat si fara ei... nu zic in nume de rau nici pentru unu nici pentru altu dar nu e corect sa zici astfel de afirmatii .... in fine copilarii

tom 31-10-05 23:15

ce tot o frcam atat cu nsl mr lr cert e k a fost frumos pakt d vreme nu a fost aglomerat si cel mai importaant lucru k nu a fost haos datorita organizarii dupa parerea mea impecabila

+k eu unul nu am simtit lipsa nici unei masini din mr si nsl oricum o singura masina a dat recital acolo si asta a fost nissanul 200sx d la 4SpeedSquad.

BabyBlue_EVO 31-10-05 23:17

korekt dar si r5 :P shi ktm-u :P si ono si evo8 etc :D all good when we happy :P white side better i have milk :P :lol: :lol: :lol:

flipper 31-10-05 23:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"micutzu_mrc\"
Vreau sa zic si eu 2 vb despre cursa ,acesta cursa a fost cea mai curata si linistita cursa de pana acuma la care am participat eu.Oraganizarea a fost foarte buna,masini bune dar putine,public cam putin dar frigul si a spus cuvantul,singurul lucru pe care la s depuncta ar fii ca nimenea nu a comentat evenimentul in rest a fost bine ......si apropos IMI PARE RAU ca nu sa ajuns la un consens intre noi pt a putea sa se partici din MR si NSL_Ro.Sa speram ca orgolile nu vor merge ma i departe intre noi si sa ajungem sa facem souw la un asemenea eveniment care a fost destul de bun dar LIGHT!

CU RESPEKT MIKUTZU!!!

Sa fim seriosi, fara voi cursele nu au sare si piper!
RESPEKT!

Catalyn 31-10-05 23:19

pareri
 
...a fost o cursa pe cinste chiar daca am avut masina de imprumut :wink: un mod de a vedea ce inseamna o masina slaba si una tare sau f tare..m-am simtit bine in general....pacat ca mai sunt si orgolii care uneori merg prea departe ..in rest 10X...despre frig ata ete macar a tinut D-zeu sa nu fie altceva!

SEBASTIAN 01-11-05 06:04

Re: pareri
 
Quote:

Originally Posted by \"catalyn\"
...a fost o cursa pe cinste chiar daca am avut masina de imprumut :wink: un mod de a vedea ce inseamna o masina slaba si una tare sau f tare..m-am simtit bine in general....pacat ca mai sunt si orgolii care uneori merg prea departe ..in rest 10X...despre frig ata ete macar a tinut D-zeu sa nu fie altceva!

Dumnezeu e automobilist si iubeste motoarele, le-a dat frig asa cum le place lor in special pe cele turbo.

SEBASTIAN 01-11-05 06:09

Cand vad ca lumea a fost placut impresionata cu toate ca au fost si minusuri, creste inima in mine si ma gandesc la o noua etapa.
In functie de cateva situatii si resursele materiale necesare, ma voi gandi serios cum sa realizam o noua etapa LEGAL RACING la Bucuresti chiar in acest sfarsit de an.


Multumim celor ce au participat si-i asiguram de respectul nostru!


All times are GMT +2. The time now is 10:08.

- Copyright 2024 4Tuning