Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - andrew 46 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/89719-machete-lucru-andrew-46-a.html)

andrew 46 20-11-08 14:54

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
multumesc
ca sa va spun ce am facut la ea...in momentul de fata
am pus jantele pe fata si spate
am refacut in proportie de 80% stalpii care sustin plafonul
si am mai indreptat pe ici colo...
poze in curand..

andrew 46 21-11-08 07:59

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
2 Attachment(s)
uitati si niste poze
asa arata acum
aproape am terminat stalpul..:???:
i-am lipit plafonul
si i-am montat jantele8)

eddycdk 26-11-08 08:49

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
aham...fain!
sa-ti trim poze cu bordul...

andrew 46 26-11-08 10:28

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
ok
pe mail te rog
ca vad ca nu prea te prin pe mess....:lol:

MR.STILO 26-11-08 21:56

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
vad ca lucrezi bine cu chit,sa matuiesti bine totul,sa dai cu spritchit,apoi cu smilgher 600 si vopseaua.ar prinde bine niste lac:rolleyes2

andrew 46 27-11-08 09:03

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
salut
ma bucur ca-ti place
ai vazut ferrari 456 tunat de mine
e pe la pagina 7 sau 6
sa-mi spui ce parere ai
cu lac nu pre dau...doar daca s-ar gasi la spray
si sa-mi spui si mie te rog cum faci carbonul la 1/18
multumesc anticipat

eddycdk 28-11-08 06:17

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
carbonul e facut un pattern pe calculator si apoi tras la imprimanta pe hartie autocolant! ;)

andrew 46 28-11-08 08:50

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
deci la imprimanta poti baga hartie de autocolant?
orice culoare?
imi trimiti si mie o bucata de carbon 1/18 s-o fac la imprimanta?

MR.STILO 30-11-08 10:34

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by andrew 46 (Post 1888995)
salut
ma bucur ca-ti place
ai vazut ferrari 456 tunat de mine
e pe la pagina 7 sau 6
sa-mi spui ce parere ai
cu lac nu pre dau...doar daca s-ar gasi la spray
si sa-mi spui si mie te rog cum faci carbonul la 1/18
multumesc anticipat

salut!am vazut ferrari de la pag 6,a iesit super,am si eu
culoarea aia,daca dai cu lac pe ea iese perlata:shock::shock:
merg niste esapamente "real"

andrew 46 04-12-08 09:19

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
5 Attachment(s)
am mai facut ceva modificari la gto
niste bari..
insa mai trebuie finisate
insa cam asta ar fi forma
in spate mai am mult de lucrat..:???:
primele 2 poze sunt cum era inainte...:-P

L4uR 05-12-08 09:01

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
foarte placut:)...bravo...astept sa il vad intreg :)

alynex 05-12-08 11:29

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Foarte frumos!
Oare cum ar arata cu o buza in fata?Nu i-ar sta bine:D?Ce crezi?
Succes!!

andrew 46 05-12-08 18:00

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
multumesc
mas bucur ca va place
mai am de lucru la ea..
in curand nite pozitze

mitza mtb 09-12-08 22:01

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Arata suuper......bv man..esti tare....bafta in continuare....app ce culoare vrei sa-i dai?

andrew 46 10-12-08 09:13

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
merci
nu stiu inca
mai am de lucrat:???:
poate va fi o surpriza:lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

- Copyright 2026 4Tuning