![]() |
Re: dubmaniacks
cu tine am pus o poza in calendar .. parca aia cu muntele :P
|
Re: dubmaniacks
la mine te referi? daca da, asa e :), sa inteleg ca tu ai lucrat la calendar, daca da te felicit, sunt misto
|
Re: dubmaniacks
Se lucreaza la masini.
UnderConstruction : Razak , io ... |
Re: dubmaniacks
fa-mi un preview cu usile...
|
Re: dubmaniacks
1 Attachment(s)
razak e cam de 2 ani in reconstructie :) si mai are nevoie de 4000 eurici ca sa isi termine proiectul [ fara sa pun la socoteala si Airride-ul ]
Cam asa o sa arate a mea masinuta la final, cu mici diferente si anume : 1. Farurile sunt de jetta cu 2 lupe/far , nu de rallye dar nu e timpul pierdut nici pe viitor :) 2. Stergatorul pozitionat pe mijloc si fara croame 3. Trapa din caroserie cum aveti multi 4. Praguri in plus 5. Aripile spate la fel de evazate ca aripile fata PS : Ii multumesc lui Andrey2003 pt vt ! |
Re: dubmaniacks
tipul asta chiar a facut o gresala cu aripile spate.
trebuiau mult mai evazate... :-s |
Re: dubmaniacks
ale mele vor fi ok :D in rest nici o parere despre ea?:D
|
Re: dubmaniacks
Hat io incet si sigur.Dar se lucreaza la masina.https://img12.imageshack.us/img12/6293/dsc01946.th.jpg
Razvan e drac mare : nu pune pozele "interesante" ... sa vedeti si voi ce face un nebun si o masina = SENZATIE! poze: https://img257.imageshack.us/img257/1127/dsc0728.th.jpg https://img9.imageshack.us/img9/9974/dsc0741q.th.jpg https://img9.imageshack.us/img9/558/dsc0740.th.jpg |
Re: dubmaniacks
Felicitari Razak pentru asa o masina :D
|
Re: dubmaniacks
|
Re: dubmaniacks
trimiti si in provincie?
:lol: |
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
vreau si io parasolar - il pun pe frunte pana imi iau masina :D
|
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
1 Attachment(s)
vreau parasolaaaaarrrrr!!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning