Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   dubmaniacks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/89228-dubmaniacks.html)

Zein 11-03-09 20:33

Re: dubmaniacks
 
cu tine am pus o poza in calendar .. parca aia cu muntele :P

capone 11-03-09 23:20

Re: dubmaniacks
 
la mine te referi? daca da, asa e :), sa inteleg ca tu ai lucrat la calendar, daca da te felicit, sunt misto

dubmaniacks 24-03-09 08:53

Re: dubmaniacks
 
Se lucreaza la masini.

UnderConstruction : Razak , io ...

sco211 24-03-09 10:47

Re: dubmaniacks
 
fa-mi un preview cu usile...

razak 24-03-09 10:52

Re: dubmaniacks
 
1 Attachment(s)
razak e cam de 2 ani in reconstructie :) si mai are nevoie de 4000 eurici ca sa isi termine proiectul [ fara sa pun la socoteala si Airride-ul ]

Cam asa o sa arate a mea masinuta la final, cu mici diferente si anume :

1. Farurile sunt de jetta cu 2 lupe/far , nu de rallye dar nu e timpul pierdut nici pe viitor :)
2. Stergatorul pozitionat pe mijloc si fara croame
3. Trapa din caroserie cum aveti multi
4. Praguri in plus
5. Aripile spate la fel de evazate ca aripile fata

PS : Ii multumesc lui Andrey2003 pt vt !

sco211 24-03-09 10:54

Re: dubmaniacks
 
tipul asta chiar a facut o gresala cu aripile spate.
trebuiau mult mai evazate... :-s

razak 24-03-09 10:57

Re: dubmaniacks
 
ale mele vor fi ok :D in rest nici o parere despre ea?:D

dubmaniacks 24-03-09 11:22

Re: dubmaniacks
 
Hat io incet si sigur.Dar se lucreaza la masina.https://img12.imageshack.us/img12/6293/dsc01946.th.jpg

Razvan e drac mare : nu pune pozele "interesante" ... sa vedeti si voi ce face un nebun si o masina = SENZATIE!

poze: https://img257.imageshack.us/img257/1127/dsc0728.th.jpg https://img9.imageshack.us/img9/9974/dsc0741q.th.jpg https://img9.imageshack.us/img9/558/dsc0740.th.jpg

Sebastian.C 24-03-09 12:01

Re: dubmaniacks
 
Felicitari Razak pentru asa o masina :D

dubmaniacks 30-03-09 13:31

Re: dubmaniacks
 
Parasolar DUBmaniacks

https://img208.imageshack.us/img208/8571/dsc01960.th.jpg https://img208.imageshack.us/img208/6...c01961e.th.jpg

sco211 30-03-09 15:10

Re: dubmaniacks
 
trimiti si in provincie?
:lol:

dubmaniacks 30-03-09 18:04

Re: dubmaniacks
 
Quote:

Originally Posted by sco211 (Post 2196527)
trimiti si in provincie?
:lol:

de ce nu?:twisted:

vdub 30-03-09 20:44

Re: dubmaniacks
 
vreau si io parasolar - il pun pe frunte pana imi iau masina :D

dubmaniacks 30-03-09 21:59

Re: dubmaniacks
 
Quote:

Originally Posted by vdub (Post 2197543)
vreau si io parasolar - il pun pe frunte pana imi iau masina :D

tie nu-ti dau :twisted:

vdub 07-04-09 22:47

Re: dubmaniacks
 
1 Attachment(s)
vreau parasolaaaaarrrrr!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning