Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Dacia Logan (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/87272-dacia-logan.html)

chiru_sorin 05-08-11 19:23

Re: Dacia Logan
 
meriti respectul meu! stiu multa lume care isi supraevalueaza masinile si de obicei nici nu reusesc sa le vanda ! asa k bft in continuare cu vanzarea si stiu si eu cum e preturile pietei scad de la an la an:D eu am fiat albea 2005 1.2 16v Star si am dat in 2007 7700 euro sh :D si acum dak o mai dau cu 3500-4000 e bn :D dar sper sa nu fie cazu sa o dau k e masina super tio recomand dak vrei sa-ti iei alta masina;) bft

eugeninho 07-08-11 16:59

Re: Dacia Logan
 
ms frumos ... oricum prima data sa vand masina mea si apoi ma gandesc daca imi cumpar alta!

eugeninho 28-10-11 20:33

Re: Dacia Logan
 
upppp anunt valabil!

eugeninho 06-01-12 11:30

Re: Dacia Logan
 
3000 Euro Urgent!!!


All times are GMT +2. The time now is 17:24.

- Copyright 2026 4Tuning