![]() |
Re: Dacia Logan
meriti respectul meu! stiu multa lume care isi supraevalueaza masinile si de obicei nici nu reusesc sa le vanda ! asa k bft in continuare cu vanzarea si stiu si eu cum e preturile pietei scad de la an la an:D eu am fiat albea 2005 1.2 16v Star si am dat in 2007 7700 euro sh :D si acum dak o mai dau cu 3500-4000 e bn :D dar sper sa nu fie cazu sa o dau k e masina super tio recomand dak vrei sa-ti iei alta masina;) bft
|
Re: Dacia Logan
ms frumos ... oricum prima data sa vand masina mea si apoi ma gandesc daca imi cumpar alta!
|
Re: Dacia Logan
upppp anunt valabil!
|
Re: Dacia Logan
3000 Euro Urgent!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:24. |
- Copyright 2026 4Tuning