![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
poi dupa inscriere dar cum am scris si in topicu d la Anarchy chifla este un idiot si nu asculta ce se discuta in juru` lui :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
chifla esti cel mai mare idiot kre l am intalnit in viata mea,era si normal sa o inscrie asa qm e si dupa sa i schimbe motoru` dar capu tau e stricat ai tarate in loc d creier
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
wa papy oricum o dai pe tine n-am cum sa te depasesc la idiotenie, dar n-are rost sa zic ca doar suntem preteni ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
7 Attachment(s)
kteva poze q membrii anarchy
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sustin ideea, Papy cel mai idiot cunoscut al meu!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))))))) si eu aqm
baiat simtit fiind ii iau apararea:)) NOTTTTTT da ffmmm faceai misto d mne...:)))))RECHINULE:))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ahahaha acolo ma pupasera verisoarele tale dupa ce isi dadusera tot ruju kre il aveau prin ksa pe buze bai : " fane- m`am lasat da mai trag sa fiu baiat " }{
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
messi pun o poza q tine din astra knd erai "baiat d cartier" ???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu fane k ne iau astia stai cuminte :D hai sa ne tundem nu mai trai pe forum
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stf urecheatule :> multumesc fanilor mei ... fara voi nu as putea sa mai traiesc :X:X:X
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bahh papy ai nishte pozitzii de dormiit SA IMI BAG Pl dak nu crimaaa =)))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ingerul meu pazitor zacea drogat pe canapea :)) copywright bitza
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ahahah l`a luat madala :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
fmm chifla q poza matiii =))) eram beat nu drogat [-x plm ce sa mai zic m`a luat ....
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:13. |
- Copyright 2026 4Tuning