Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

gen.nu`i.panik 24-10-08 16:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poi dupa inscriere dar cum am scris si in topicu d la Anarchy chifla este un idiot si nu asculta ce se discuta in juru` lui :)

b.t.l 24-10-08 18:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
chifla esti cel mai mare idiot kre l am intalnit in viata mea,era si normal sa o inscrie asa qm e si dupa sa i schimbe motoru` dar capu tau e stricat ai tarate in loc d creier

Chifla 24-10-08 19:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
wa papy oricum o dai pe tine n-am cum sa te depasesc la idiotenie, dar n-are rost sa zic ca doar suntem preteni ;)

b.t.l 24-10-08 19:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
7 Attachment(s)
kteva poze q membrii anarchy

Lucian_GXZ 24-10-08 19:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sustin ideea, Papy cel mai idiot cunoscut al meu!

5nap 24-10-08 19:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))))))) si eu aqm
baiat simtit fiind ii iau apararea:)) NOTTTTTT
da ffmmm faceai misto d mne...:)))))RECHINULE:)))

messi[ANR 24-10-08 20:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ahahaha acolo ma pupasera verisoarele tale dupa ce isi dadusera tot ruju kre il aveau prin ksa pe buze bai : " fane- m`am lasat da mai trag sa fiu baiat " }{

b.t.l 25-10-08 02:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
messi pun o poza q tine din astra knd erai "baiat d cartier" ???

messi[ANR 25-10-08 14:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu fane k ne iau astia stai cuminte :D hai sa ne tundem nu mai trai pe forum

gen.nu`i.panik 25-10-08 17:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stf urecheatule :> multumesc fanilor mei ... fara voi nu as putea sa mai traiesc :X:X:X

Chifla 27-10-08 11:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Papy - Vice Presedinte Membru Fondator - - Golf 3 UNDER CONSTRUCTION :twisted:

Attachment 683486

DRK*DeSiGn 27-10-08 11:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bahh papy ai nishte pozitzii de dormiit SA IMI BAG Pl dak nu crimaaa =)))))))

5nap 27-10-08 11:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ingerul meu pazitor zacea drogat pe canapea :)) copywright bitza

messi[ANR 27-10-08 14:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ahahah l`a luat madala :D

gen.nu`i.panik 27-10-08 14:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fmm chifla q poza matiii =))) eram beat nu drogat [-x plm ce sa mai zic m`a luat ....


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning