Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   [Vand] mai multe machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/82632-vand-machete.html)

steaua23 07-12-09 12:57

Re: [Vand] mai multe machete
 
Am vazut poza pe pagina anterioara. Totusi nu-mi dau seama exact ce se deschide la el.

deyan56 16-12-09 20:49

Re: [Vand] mai multe machete
 
-Corvette C5
-Chrysler 300C Custom( nu are rotile originale)
-Lamborghini Countach
-Jaguar XJ 220
-Cadillac Escalade
-Chevy Belair 1962
-Murcielago

La Escalade se deschid usile fata ,capota si haionul

GrAnDe 16-12-09 22:59

Re: [Vand] mai multe machete
 
Cadillac Escalade pret ?

deyan56 16-12-09 23:23

Re: [Vand] mai multe machete
 
120cu transport prin posta romana

deyan56 18-01-10 18:34

Re: [Vand] mai multe machete
 
valabil

THUNDER77 18-01-10 21:05

Re: [Vand] mai multe machete
 
Chevy BelAir 1/18- poze , pret total cu transport ?

Gabriel_175 23-01-10 13:18

Re: [Vand] mai multe machete
 
Cat costa jaguarul e-type ?70 de ron si trasportul pana la Giurgiu cat costa?

iacobob 24-01-10 22:27

Re: [Vand] mai multe machete
 
vreau sa stiu si eu scara 1/24 ce mai aveti dar sa nu fie coupe cabrio (nu convertible) ci hard top. ms!8)

deyan56 10-02-10 18:49

Re: [Vand] mai multe machete
 
up...

deyan56 18-02-10 23:50

Re: [Vand] mai multe machete
 
up.....

inchains0 19-02-10 08:45

Re: [Vand] mai multe machete
 
modelele enumerate putin mai sus, la postul 122 sunt singurele pe care le mai ai?

guny_angelo 01-08-10 02:01

Re: [Vand] mai multe machete
 
ma intereseaza si pe mine un audi a8 .. cat ma ajunge cu transport, si cat e macheta. cumpar sigur. si daca ai si cu un opel astra caravan. astea 2 le cumpar sigur!

deyan56 27-08-10 21:45

Re: [Vand] mai multe machete
 
se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning