Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Intalnire Caraudio Bucuresti!!! (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/76974-intalnire-caraudio-bucuresti.html)

alex_nos 12-07-09 22:04

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
scz d off topic: ideea era sa zic k si eu sper sa fiu prezent si nu prezenta:-P:-P

SKR* 16-07-09 15:29

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Zice-se ca Sambata e super vremea afara, nu mai sunt decat 2 zile, dar poate reusim sa ne strangem, cei care se anuntasera, tot in parcare la Polivalenta, tot Sambata (18 Iulie), tot ora 17.00. Anununtati si voi prietenii, nu e mult timp la dispozitie.

animalutz 16-07-09 16:17

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Hai acolo , hai cu mine , sa te H-auzim mai bine ... :D

SKR , ti-ai luat masina ?!

SKR* 16-07-09 18:14

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Dar ce ma, la ultima intalnire aveam masina? :)) A trecut o sapt abia :D Hai, va astept!

animalutz 16-07-09 18:23

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Intr-o saptamana s-a infaptuit lumea de catre Dumnezeu! Parca asa scrie in Biblie. Deci, ai fi putut foarte usor sa-ti iei masina in timpu asta, nu crezi?! ;)

SKR* 16-07-09 18:37

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Nu cred fiindca nu sunt Dumnezeu :twisted:

aproapeom 16-07-09 21:39

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
da ce-i cu intalnirile astea ?

SKR* 16-07-09 21:41

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Vino si vezi despre ce e vorba :D

pilula20 16-07-09 22:02

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
ne intalnim , ne ascultam masinile unu la altu , ne mai sfatuim , mai glumim si daca se lasa si cu o bere rece cu atat mai bine...

SKR* 16-07-09 22:07

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Sa speram doar ca se va strange toata lumea buna :lol:

Din pacate tibitzu si bigu au treaba cu masinile, nu vor putea veni :(

SKR* 18-07-09 11:53

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Deci iar doar pilula si animalutz? Amanam? Ziceti repede, nu mai e mult pana la 17.00 (din partea mea, ne distram si doar 3) :D

aproapeom 19-07-09 19:46

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
poate next weekend ;;)

SKR* 19-07-09 22:37

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Weekendul viitor e prea aproape de urmatorul weekend, adica EMMA Brasov, apoi la o saptamana dupa asta iar e prea devreme, deci, peste cel putin o luna.

alex_nos 19-07-09 22:51

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
a mai avut loc intalnirea sau se amana pentru alt weekend?

SKR* 19-07-09 22:57

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Nu se poate zice ca a avut loc, fiindca nu a venit nimeni. Urmatoarea data posibila este cel putin 15 August.


All times are GMT +2. The time now is 19:10.

- Copyright 2026 4Tuning