![]() |
Re: POZE CU GAGICI !!!
cu respect de sine sau fara, tot as face o tura cu ea ;)
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
9 Attachment(s)
uite niste poze facute de mine la Oradea la West Side tuning Event 2 in 2007
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
ba io nu inteleg cum dracu le lasa aia sa se suie pe capota..mai ales cu tocurile alea.. :|
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
da nu pun tocurile pe capota :D, numa funduletzele
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
femeile s geloase pe masini de aia se urca pe ele sa se simta mai importante ca carutzele :)
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
ce picioare sexi are domnisoara care a pus funduletu la bmw
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
Va asigur eu ca domnisoara de pe bmw-uri avea chilotei negri.
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
Na,sa fie sanatoasa.
Si ea si izmenele ei. |
Re: POZE CU GAGICI !!!
da. shi oare daca ii troznesc o gluma despre tz-tz-e..ma incord un pic shi ii urlu sa-mi faca sarmale....se pierde cu firea sau... ?
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
nu! Iti zice: draga esti un ratat daca nu ai bemeveu :lol:
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
aia nu e buna numa de amanta mah :lol:
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
3 Attachment(s)
Cateva poze si de la mine, cu toate ca eu prefer masinile. :lol:
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
aia cu tigra tu esti? :)
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
ce diferenta de bust intre prima si a 2-a tipa :D
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
asa ma amuza discutiile astea ...rau ptr doamne e ca 'talentul" nu are nici o legatura cu aspectul...faza e ca o data stinsa lumina,orice faci,oricum,totul se invarte in jurul a 3 gauri....(bleah,suna a film porno deja),asa ca,oricit de frumos ambalajul,pina la urma "continutul' te convinge,daca e sa fie.Si atunci,ce rost are sa belesti ochii la poze?tare ma tem ca seamana cu efectul vopselei pe Loganuri...adica "you pay and you get fuckin' nothing"...
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning