Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   POZE CU GAGICI !!! (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7423-poze-gagici.html)

squid 13-02-08 21:34

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
cu respect de sine sau fara, tot as face o tura cu ea ;)

Daci 18-02-08 18:37

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
9 Attachment(s)
uite niste poze facute de mine la Oradea la West Side tuning Event 2 in 2007

absstrakt 18-02-08 22:00

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
ba io nu inteleg cum dracu le lasa aia sa se suie pe capota..mai ales cu tocurile alea.. :|

squid 18-02-08 22:51

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
da nu pun tocurile pe capota :D, numa funduletzele

!41! 18-02-08 23:25

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
femeile s geloase pe masini de aia se urca pe ele sa se simta mai importante ca carutzele :)

TEKIN 19-02-08 08:03

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
ce picioare sexi are domnisoara care a pus funduletu la bmw

Daci 19-02-08 19:10

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Va asigur eu ca domnisoara de pe bmw-uri avea chilotei negri.

oldschool_boy 19-02-08 20:05

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Na,sa fie sanatoasa.
Si ea si izmenele ei.

morghen 19-02-08 21:49

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
da. shi oare daca ii troznesc o gluma despre tz-tz-e..ma incord un pic shi ii urlu sa-mi faca sarmale....se pierde cu firea sau... ?

Evoluti0n 19-02-08 21:54

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
nu! Iti zice: draga esti un ratat daca nu ai bemeveu :lol:

tristan 20-02-08 17:37

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
aia nu e buna numa de amanta mah :lol:

Black Pearl 24-02-08 17:23

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
3 Attachment(s)
Cateva poze si de la mine, cu toate ca eu prefer masinile. :lol:

squid 26-02-08 21:48

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
aia cu tigra tu esti? :)

exit0905 27-02-08 20:33

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
ce diferenta de bust intre prima si a 2-a tipa :D

oldschool_boy 27-02-08 21:19

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
asa ma amuza discutiile astea ...rau ptr doamne e ca 'talentul" nu are nici o legatura cu aspectul...faza e ca o data stinsa lumina,orice faci,oricum,totul se invarte in jurul a 3 gauri....(bleah,suna a film porno deja),asa ca,oricit de frumos ambalajul,pina la urma "continutul' te convinge,daca e sa fie.Si atunci,ce rost are sa belesti ochii la poze?tare ma tem ca seamana cu efectul vopselei pe Loganuri...adica "you pay and you get fuckin' nothing"...


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning