Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

Keisuke 26-04-08 18:18

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by cipricipri (Post 1504040)
Las ca si alea sunt bune dacat nimic::)::):D:D

Sunt foarte curios cine se baga pentru premii intr-un concurs de genul asta ...o cupa, o medalie, o diploma

cipricipri 26-04-08 21:04

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by Keisuke (Post 1504267)
Sunt foarte curios cine se baga pentru premii intr-un concurs de genul asta ...o cupa, o medalie, o diploma

Ce vrei sa zici prin asta?? Ca nu are rost sa te bagi in cursa daca nu castigi bani? Cuvantul pasiune iti spune ceva ?

Keisuke 26-04-08 23:24

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by cipricipri (Post 1504504)
Ce vrei sa zici prin asta?? Ca nu are rost sa te bagi in cursa daca nu castigi bani? Cuvantul pasiune iti spune ceva ?

Vreau sa zic ca nu sti sa citesti ! Nimeni din cati stiu eu nu se baga pentru premii in asa ceva ! Cat despre cuvantul pasiune, nu ma porni ... ..

3SGE 27-04-08 00:14

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by cipricipri (Post 1504504)
Ce vrei sa zici prin asta?? Ca nu are rost sa te bagi in cursa daca nu castigi bani? Cuvantul pasiune iti spune ceva ?

Chiar pe Dan trebuie sa il intrebi asa ceva! :lol:

M I V E C 28-04-08 21:31

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
da intradevar pe DAN,?? Ca DAN inafara de Masini si Masini nu are numai Masini si ceva Femei in cabina(cap)

Warrior2008 28-04-08 23:29

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Salut IonutzMFF as vrea si eu sa particip la Concurs de accelerare viteza ,pe distanta de400 si 1000m.Astept raspunsul tau``e vorba de o Calibra.pa

IonutzMFF 29-04-08 02:46

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Te astept cu cea mai mare placere , sti data si orele de inscriere banuiesc

Norbertinio 30-04-08 15:55

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Inca 10 zileee \:D/...de abia astept!!!...:D:D

11...scuze..;)))

DOMY_m3 01-05-08 22:37

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by Warrior2008 (Post 1505174)
Salut IonutzMFF as vrea si eu sa particip la Concurs de accelerare viteza ,pe distanta de400 si 1000m.Astept raspunsul tau``e vorba de o Calibra.pa

am vazut ca esti nou in oras si de aia team provocat pe tine miercuri seara cu un seat arosa la semafor...altadata ai grija ca am filtru sport pe ea si trage grav....apropo 2.0l turbo 4x4????

Warrior2008 02-05-08 01:58

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
DOMY_m3 am vazut ca esti nou in oras si de aia team provocat pe tine miercuri seara cu un seat arosa la semafor...altadata ai grija ca am filtru sport pe ea si trage grav....apropo 2.0l turbo 4x4????

M-ai provocat??? :) ..Filtru sport trage grav ??? :) DACA TU SPUI ;) Iar daca e 2.0l turbo 4x4 ramane sa vezi ;) poate cine stie accept provocarea intro zi.Deocamdata e in lucru masina ``motorul +interiorul+ exteriorul+``Pa mai vorbim;)

A DOmy_m3 felicitari pt ceai facut pana acum si bafta in continuare pt ce ai sa faci! Cine stie poate ma ajuti si pe mine cu cate ceva ideile sunt bine venite!;)

Raul_bad 02-05-08 18:00

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Sal...
deci fara motoare... :shock:

De ce?
Sincer pacat...:cry:

Am fi vreo 20-30 numa care ar participa...
pe langa cei care ar veni gura casca...

mrkane 02-05-08 20:25

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
vreau sa ma dau cu calibra ....

:)

IonutzMFF 02-05-08 23:47

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by Raul_bad (Post 1511161)
Sal...
deci fara motoare... :shock:

De ce?
Sincer pacat...:cry:

Am fi vreo 20-30 numa care ar participa...
pe langa cei care ar veni gura casca...


La sedinta care a avut loc marti seara , am decis ca si motoarele au dreptul sa participe .

Raul_bad 02-05-08 23:55

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1511688)
La sedinta care a avut loc marti seara , am decis ca si motoarele au dreptul sa participe .

BETOOON !!!! :lol:

Si cum o sa fie programul pentru motoare?
Ce categorii?:?:

pe capacitate sau pe cai?

lancerX 03-05-08 00:01

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
sper ca o sa fiti prezenti in CLUJ pe 17 mai :D ? dar baia mare ii aproape.


All times are GMT +2. The time now is 13:32.

- Copyright 2026 4Tuning