![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
da intradevar pe DAN,?? Ca DAN inafara de Masini si Masini nu are numai Masini si ceva Femei in cabina(cap)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Salut IonutzMFF as vrea si eu sa particip la Concurs de accelerare viteza ,pe distanta de400 si 1000m.Astept raspunsul tau``e vorba de o Calibra.pa
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Te astept cu cea mai mare placere , sti data si orele de inscriere banuiesc
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Inca 10 zileee \:D/...de abia astept!!!...:D:D
11...scuze..;))) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
DOMY_m3 am vazut ca esti nou in oras si de aia team provocat pe tine miercuri seara cu un seat arosa la semafor...altadata ai grija ca am filtru sport pe ea si trage grav....apropo 2.0l turbo 4x4????
M-ai provocat??? :) ..Filtru sport trage grav ??? :) DACA TU SPUI ;) Iar daca e 2.0l turbo 4x4 ramane sa vezi ;) poate cine stie accept provocarea intro zi.Deocamdata e in lucru masina ``motorul +interiorul+ exteriorul+``Pa mai vorbim;) A DOmy_m3 felicitari pt ceai facut pana acum si bafta in continuare pt ce ai sa faci! Cine stie poate ma ajuti si pe mine cu cate ceva ideile sunt bine venite!;) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Sal...
deci fara motoare... :shock: De ce? Sincer pacat...:cry: Am fi vreo 20-30 numa care ar participa... pe langa cei care ar veni gura casca... |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
vreau sa ma dau cu calibra ....
:) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
La sedinta care a avut loc marti seara , am decis ca si motoarele au dreptul sa participe . |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Si cum o sa fie programul pentru motoare? Ce categorii?:?: pe capacitate sau pe cai? |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
sper ca o sa fiti prezenti in CLUJ pe 17 mai :D ? dar baia mare ii aproape.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:32. |
- Copyright 2026 4Tuning