Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Peugeot (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot.html)
-   -   Peugeot 206 (COX) (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot/68993-peugeot-206-cox.html)

D3m0N 27-01-09 08:13

Re: 206
 
da invata-ma si pe mine :(( crimaaaaa....... felicitari :X

sezione91_blue 27-01-09 23:14

Re: 206
 
Eh..din pacate numai amintiri urate avem impreuna...:D
Eu zic ca merge de un Tuning Show...macar local...dar stiu ca esti foarte modest si n-o sa o expui niciodata....

YoMihai90 29-01-09 21:56

Re: 206
 
misto masina!! nu am vazuto prin craiova!! pe cea portocalie am vazuto!!

cox 30-01-09 08:28

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 2014117)
da invata-ma si pe mine :(( crimaaaaa....... felicitari :X

Ma bucur mult ca iti place cum au iesit
Din pacate, nu prea am ce sa te invat... am gasit pe cineva care se ocupa de schimbarea becurilor, l-am sunat si am facut o programare. El s-a ocupat de toate operatiile, inclusiv demontare/montare. I le-am dus sambata seara si le-am luat duminica dupa pranz.

Quote:

Originally Posted by sezione91_blue (Post 2016361)
Eh..din pacate numai amintiri urate avem impreuna...:D
Eu zic ca merge de un Tuning Show...macar local...dar stiu ca esti foarte modest si n-o sa o expui niciodata....

Sezi, esti la fel de politicos, ca intotdeauna! Dar daca ai fi vazut ce masini "zaceau" in parcarea de la show-ul 4tuning, ti-ai fi dat seama ca nici pe acolo nu era loc de asta micu' al meu

Quote:

Originally Posted by YoMihai90 (Post 2021843)
misto masina!! nu am vazuto prin craiova!! pe cea portocalie am vazuto!!

Merci! Mai mult in week-end circul cu masina, probabil de asta n-ai vazut-o pana acum.

Gabi 30-01-09 08:29

Re: 206
 
Never say never ! :wink:

cox 31-01-09 09:26

Re: 206
 
Multumesc pentru incurajari, Gabi!

Gabi 31-01-09 09:37

Re: 206
 
N-ai pentru ce ! :wink:

Ştii ce vreau eu de la tine ? Să-i faci nişte poze calumea, să se vadă toată maşina, că din pozele puse de tine, nu se vede cāt de bine arată.

cox 31-01-09 17:30

Re: 206
 
Merci inca o data pentru aprecieri si uite niste poze facute asta toamna prin imprejurimile Craiovei. Mi-am incercat si pe ele noul meu skill de photoshop-er :D

https://img517.imageshack.us/img517/6224/a6gx5.th.jpg https://img404.imageshack.us/img404/9927/a7ol0.th.jpg
https://img517.imageshack.us/img517/7091/a3wf4.th.jpg https://img404.imageshack.us/img404/8871/a9it5.th.jpg
https://img404.imageshack.us/img404/2138/a4ob8.th.jpg https://img514.imageshack.us/img514/1152/a5ld3.th.jpg
https://img514.imageshack.us/img514/4670/a2mj8.th.jpg https://img517.imageshack.us/img517/7254/a1mr2.th.jpg
https://img514.imageshack.us/img514/4702/a09hy7.th.jpg https://img517.imageshack.us/img517/9013/a8bh4.th.jpg

sezione91_blue 04-02-09 17:57

Re: 206
 
E superba. :shock: .

tzunny 05-02-09 11:01

Re: 206
 
Cox, baga bancheta sa moara lumea! :D

cox 14-02-09 14:46

Re: 206
 
Gata, tzunny, se rezolva ;)

https://img258.imageshack.us/img258/2...1015pr1.th.jpg

https://img522.imageshack.us/img522/6...1017yd5.th.jpg

https://img7.imageshack.us/img7/8945/dscf1034ob5.th.jpg

sezione91_blue 14-02-09 15:02

Re: 206
 
pfuuu...foarte tare frate... :shock::shock::shock: Prima data cand vad asa ceva..:shock::shock:

cox 14-02-09 15:10

Re: 206
 
Pai sunt conceptie proprie, de aia n-ai mai vazut ;) Merci pentru aprecieri

morpheusmaster 14-02-09 20:02

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by cox (Post 2066637)
Pai sunt conceptie proprie, de aia n-ai mai vazut ;) Merci pentru aprecieri

Frate, imi plac si nu imi plac...adica...eu personal nu mias fi facut asta (caci pur si simplu nu doresc sa scriu mare pe bancheta spate 206) :)...dar ideea e faina ;)...realizate frumos sunt...daca tie iti plac e tot ce conteaza! Succes in continuare cu 206

cox 15-02-09 11:45

Re: 206
 
Iti dai seama ca mie imi place foarte mult bancheta, altfel n-as fi pus ideea si in practica. Initial am vrut sa copiez modelul scaunelor din fata, respectiv sa pastrez aceeasi proportie de piele rosie si piele neagra si acelasi mod de dispunere, ceea ce am si facut doar la partea de sezut. Pentru spatar am hotarat sa fie ceva custom. Din pacate custom-ul este adesea asimilat cu kitsch-ul, motiv pentru care parerile sunt impartite...
Bafta la Seicento evolution ;) !


All times are GMT +2. The time now is 18:20.

- Copyright 2026 4Tuning