![]() |
Re: 206
da invata-ma si pe mine :(( crimaaaaa....... felicitari :X
|
Re: 206
Eh..din pacate numai amintiri urate avem impreuna...:D
Eu zic ca merge de un Tuning Show...macar local...dar stiu ca esti foarte modest si n-o sa o expui niciodata.... |
Re: 206
misto masina!! nu am vazuto prin craiova!! pe cea portocalie am vazuto!!
|
Re: 206
Quote:
Din pacate, nu prea am ce sa te invat... am gasit pe cineva care se ocupa de schimbarea becurilor, l-am sunat si am facut o programare. El s-a ocupat de toate operatiile, inclusiv demontare/montare. I le-am dus sambata seara si le-am luat duminica dupa pranz. Quote:
Quote:
|
Re: 206
Never say never ! :wink:
|
Re: 206
Multumesc pentru incurajari, Gabi!
|
Re: 206
N-ai pentru ce ! :wink:
Ştii ce vreau eu de la tine ? Să-i faci nişte poze calumea, să se vadă toată maşina, că din pozele puse de tine, nu se vede cāt de bine arată. |
Re: 206
Merci inca o data pentru aprecieri si uite niste poze facute asta toamna prin imprejurimile Craiovei. Mi-am incercat si pe ele noul meu skill de photoshop-er :D
https://img517.imageshack.us/img517/6224/a6gx5.th.jpg https://img404.imageshack.us/img404/9927/a7ol0.th.jpg https://img517.imageshack.us/img517/7091/a3wf4.th.jpg https://img404.imageshack.us/img404/8871/a9it5.th.jpg https://img404.imageshack.us/img404/2138/a4ob8.th.jpg https://img514.imageshack.us/img514/1152/a5ld3.th.jpg https://img514.imageshack.us/img514/4670/a2mj8.th.jpg https://img517.imageshack.us/img517/7254/a1mr2.th.jpg https://img514.imageshack.us/img514/4702/a09hy7.th.jpg https://img517.imageshack.us/img517/9013/a8bh4.th.jpg |
Re: 206
E superba. :shock: .
|
Re: 206
Cox, baga bancheta sa moara lumea! :D
|
Re: 206
|
Re: 206
pfuuu...foarte tare frate... :shock::shock::shock: Prima data cand vad asa ceva..:shock::shock:
|
Re: 206
Pai sunt conceptie proprie, de aia n-ai mai vazut ;) Merci pentru aprecieri
|
Re: 206
Quote:
|
Re: 206
Iti dai seama ca mie imi place foarte mult bancheta, altfel n-as fi pus ideea si in practica. Initial am vrut sa copiez modelul scaunelor din fata, respectiv sa pastrez aceeasi proportie de piele rosie si piele neagra si acelasi mod de dispunere, ceea ce am si facut doar la partea de sezut. Pentru spatar am hotarat sa fie ceva custom. Din pacate custom-ul este adesea asimilat cu kitsch-ul, motiv pentru care parerile sunt impartite...
Bafta la Seicento evolution ;) ! |
| All times are GMT +2. The time now is 18:20. |
- Copyright 2026 4Tuning