Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Poze cu membri si masinile lor (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/642-poze-membri-masinile.html)

Trickz 12-05-06 17:16

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
5 Attachment(s)
astai masina...si o poza cu mine....:D

RaZvY_ 17-05-06 09:28

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
3 Attachment(s)
ma bag si eu in seama...
Masina stock 2003
Masina 2005
Eu 2006

Look nou pt masina 2006...poze in curand..

DAFTEK 18-05-06 06:19

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by Gabi
Se sterg doar mesajele care n-au legatura cu topicurile.

Am inteles, mersi Gabi. ;)

driver 21-05-06 15:08

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
2 Attachment(s)
eu&masina..

EvLSant0S 21-05-06 23:57

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by Trickz
astai masina...si o poza cu mine....:D

data viitoare cand vrei sa ne pacalesti ca ai folie pe geamurile din spate...
chinuie-te mai mult =))

ERY 22-05-06 10:10

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
data viitoare cand vrei sa ne pacalesti ca ai folie pe geamurile din spate...
chinuie-te mai mult =))

prea tare frateee :lol: :lol: :lol:

DAFTEK 22-05-06 14:18

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Observasem si eu dar mam abtinut :poke:

EvLSant0S 24-05-06 19:40

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by DAFTEK
Observasem si eu dar mam abtinut :poke:

si chiar daca are :) desi nu are :) are doar pe geamu stanga spate =))
offff doamneee...
asta se intampla cand ajunge photoshop`u pe mana cui nu trebuie :P

Trickz 24-05-06 21:05

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
nui mah pt folie...e cineva in spate si nu vroiam sa vedeti ca pe bancheta din spate e nico luciu....oups,mam dat de gol.daca vroiam sa fac sa para ca e folie,o faceam mai reusita.

DAFTEK 24-05-06 21:48

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
AHHH Asta explica tot, ne cerem scuze pentru criticari ;)

EvLSant0S 25-05-06 07:06

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by DAFTEK
AHHH Asta explica tot, ne cerem scuze pentru criticari ;)

haha :) cat sarcasm :P nice


sigur tricks, se vede ca.... esti baiat destept :)

anyway , gata? nimeni membru-masina ? poze? :D

B-14-BYE 29-05-06 19:49

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
2 Attachment(s)
je si ea:D

LACETTI 05-06-06 09:59

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
3 Attachment(s)
Poze cu carutza mea si cu mine.. :)

juana_man 05-06-06 11:00

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
mishto capacele :D

DAFTEK 08-06-06 01:04

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by juana_man
mishto capacele :D

Repede te-ai prins :-P


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning