![]() |
Re: Poze cu membri si masinile lor
5 Attachment(s)
astai masina...si o poza cu mine....:D
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
3 Attachment(s)
ma bag si eu in seama...
Masina stock 2003 Masina 2005 Eu 2006 Look nou pt masina 2006...poze in curand.. |
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
2 Attachment(s)
eu&masina..
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
chinuie-te mai mult =)) |
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Observasem si eu dar mam abtinut :poke:
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
offff doamneee... asta se intampla cand ajunge photoshop`u pe mana cui nu trebuie :P |
Re: Poze cu membri si masinile lor
nui mah pt folie...e cineva in spate si nu vroiam sa vedeti ca pe bancheta din spate e nico luciu....oups,mam dat de gol.daca vroiam sa fac sa para ca e folie,o faceam mai reusita.
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
AHHH Asta explica tot, ne cerem scuze pentru criticari ;)
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
sigur tricks, se vede ca.... esti baiat destept :) anyway , gata? nimeni membru-masina ? poze? :D |
Re: Poze cu membri si masinile lor
2 Attachment(s)
je si ea:D
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
3 Attachment(s)
Poze cu carutza mea si cu mine.. :)
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
mishto capacele :D
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning