![]() |
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
salut ,
neagra o sa fie si trebuie sa imi vina cam pe vineri cred |
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
Quote:
|
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
eleronul nu il am mai vine pt g3 prelungire capota cred
sincer nu mai stiu ce vine mai vin ceva chestii |
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
Quote:
|
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
cam 100 100 si ceva ......ceva de genu asta
|
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
Quote:
|
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
neagra cred nimic nu vine in vreo culoare a masinii
|
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
Quote:
|
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
trebuie sa vina acum cand vin mai multe produse.
Pleoape nu ma am pt g3 si nu cred ca am luat acum dar daca iti pui prelungire capota nu ai nevoie de pleoape |
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
Quote:
|
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
ok no problem
|
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
Grila golf 3 - 110,00 ron
Prelungire capota golf(bad boy) 3 - 110,00 ron Grila golf 2 cu 2 faruri - 170,00 ron Prelungire capota golf 2(bad boy) - 110,00 ron Grila cu plasa fier passat 3B - 220,00 ron |
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
Salut, un parbriz pentru un megane 2 cu senzor de ploaie, la ce bani imi poti aduce(olimpia daca se poate)
|
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
Salut ,
iti dau raspuns maine pe pm |
Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
bad look pt g 4? si ce bani?
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:09. |
- Copyright 2026 4Tuning