![]() |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
tdi 131,6+1,4motion cu soft la rbn
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
eu nu am zis nimic ca nu sunt genul ala care sa zica...domne nu are rost ca asa si pe dincolo :) daca ma dau ma dau de placere fie ca mi-o fur sau nu :)
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Plm...NEXT:)) |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
cu ce masina esti tu?
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
alfa romeo(teas incerca si cu oltcitu da nu cred ca are vreun rost;))
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Cand va vedeti ma bag si eu ca de mult trebuia sa incerc tedeiul:D.:D
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
ti-ai reparat masina?
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Oricum..cum vreti voi |
Re: Toyota Celica VS .... ?
cu eddie vreau sa incerc ca atunci cand ne-am intalnit zicea k masina nu ii trage.sper sa o fi reparat
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Am reparat-o.E totul ok.vb si vdm cum ne vdm.As prefera in timpul saptamanii(un joi ceva:D ).Sa vdm cum fac cu plecarea de pe loc:lol:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
pai din mers ma kidule io zic ca sunt ceva sanse:D acu e la service sper sa fie gata saptamana care vine....era bolnavioara cand neam dat prima oara si ala cred ca era motivu oricum eram si io mai mititel si cam rupeam facaletzu ala , daia nu prea nimeream vitezele, dar se poate oricand incerca cu oltcitu de la semnatura:D desi vam zis nar avea rost :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:08. |
- Copyright 2026 4Tuning