Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Toyota Celica vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/63361-toyota-celica-vs.html)

b01uxd 03-04-08 17:04

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by tzatzichi (Post 1463160)
eu am un passat 1.9 tdi 131cp.

tdi de care cu cip sau fara sau si cu turbina sau o fi 4motion sau mai zi ca ......mai conteaza si astea , dak esti 130 de cai ma bag si eu dak ai mai mult bafta

tzatzichi 03-04-08 17:16

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
tdi 131,6+1,4motion cu soft la rbn

kidu2006 03-04-08 18:47

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by tzatzichi (Post 1463639)
tdi 131,6+1,4motion cu soft la rbn

Adik vreo 170-180cp 4x4 si adik n`are rost:))))

tzatzichi 03-04-08 19:04

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
eu nu am zis nimic ca nu sunt genul ala care sa zica...domne nu are rost ca asa si pe dincolo :) daca ma dau ma dau de placere fie ca mi-o fur sau nu :)

kidu2006 04-04-08 10:39

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by tzatzichi (Post 1463825)
eu nu am zis nimic ca nu sunt genul ala care sa zica...domne nu are rost ca asa si pe dincolo :) daca ma dau ma dau de placere fie ca mi-o fur sau nu :)

Ma si io tot de placere,chiar de foarte mare placere,si cateodata(mai mereu:lol:)k sa castig:oops:dar in cazul tau VS eu..chiar nu are rost..daca erai stock te incercam cu cea mai mare placere,da asa ai multi cai peste mine,si mai esti si 4x4:rolleyes2
Plm...NEXT:))

b01uxd 05-04-08 00:32

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by tzatzichi (Post 1463825)
eu nu am zis nimic ca nu sunt genul ala care sa zica...domne nu are rost ca asa si pe dincolo :) daca ma dau ma dau de placere fie ca mi-o fur sau nu :)

io incerc dak vrei da doar din mers dintra 2 a la 2000 rpm

tzatzichi 05-04-08 12:59

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
cu ce masina esti tu?

b01uxd 05-04-08 13:34

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
alfa romeo(teas incerca si cu oltcitu da nu cred ca are vreun rost;))

tzatzichi 05-04-08 13:55

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 1467398)
alfa romeo(teas incerca si cu oltcitu da nu cred ca are vreun rost;))

alfa romeo de 1.6 de la semnatura?

Eddie C. 05-04-08 14:07

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Cand va vedeti ma bag si eu ca de mult trebuia sa incerc tedeiul:D.:D

tzatzichi 05-04-08 14:23

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
ti-ai reparat masina?

kidu2006 05-04-08 17:28

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by tzatzichi (Post 1467433)
alfa romeo de 1.6 de la semnatura?

E slaba ma Alfa..UXD-ule fara suparare frate,asta a fost parerea mea cand ne-am dat prima data...sincer nu cred ca are rost sa incerci cu tzatzichi,castigatorul se stie dinainte cu mult timp cine va fi..chiar si de placere tot cred ca nu are rost..cred ca placerea nu vine atunci cand el pleaca si tu stai pe loc:rolleyes2
Oricum..cum vreti voi

tzatzichi 05-04-08 17:30

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
cu eddie vreau sa incerc ca atunci cand ne-am intalnit zicea k masina nu ii trage.sper sa o fi reparat

Eddie C. 05-04-08 20:53

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Am reparat-o.E totul ok.vb si vdm cum ne vdm.As prefera in timpul saptamanii(un joi ceva:D ).Sa vdm cum fac cu plecarea de pe loc:lol:

b01uxd 06-04-08 00:13

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
pai din mers ma kidule io zic ca sunt ceva sanse:D acu e la service sper sa fie gata saptamana care vine....era bolnavioara cand neam dat prima oara si ala cred ca era motivu oricum eram si io mai mititel si cam rupeam facaletzu ala , daia nu prea nimeream vitezele, dar se poate oricand incerca cu oltcitu de la semnatura:D desi vam zis nar avea rost :P


All times are GMT +2. The time now is 03:08.

- Copyright 2026 4Tuning