Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

yamyra 20-07-06 20:21

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRy_STy
Scuze....dar ai stat pe mirc cu acelasi nick YAMYRA?Ca daca DA...noi ne stim! :D

Nu mai folosesc mircul de foarte mult timp asa ca nu cred ca ne cunoastem.
Dar va laudati ca organizati ca faceti o intalnire si pana acum nimic. Cine vrea sa ma cunoasca sa vina la fundatie seara ca sunt pe acolo asteptand intalnirea clubului.

yamyra 20-07-06 20:22

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Nitr0
bai ca sa primim fata in club in primul rand "we must check under the hood" si mai vedem :))

Sau nu... se pare ca nu toti sunt atat de "curiosi" ca tine si m-au acceptat in club :)8)

Vladutzzz_sv 20-07-06 20:25

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
weeeeeeeepaaaaaaaaaaaaaa....devine interesant....se mareste si numarul de fete din club.
Pe cand o intalnire in Iasi sa o cunoastem si noi pe Yamyra?

Nitr0 20-07-06 23:19

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by yamyra
Sau nu... se pare ca nu toti sunt atat de "curiosi" ca tine si m-au acceptat in club :)8)

eh ziceam si eu asa.. nu o lua in serios :)

Vladutzzz_sv 21-07-06 00:43

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Mai Nitro ce ai cu fata?? las-o in pace , ar trebui sa fim multumiti ca Crazy Drivers starneste si interesul fetelor....hai sa nu o speriem...chiar de la inceput

Nitr0 22-07-06 10:45

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Vladutzzz_sv
Mai Nitro ce ai cu fata?? las-o in pace , ar trebui sa fim multumiti ca Crazy Drivers starneste si interesul fetelor....hai sa nu o speriem...chiar de la inceput


??? sa o sperii? eu doar glumeam... :) cred ca s-a prins si ea....

CRyS` 25-07-06 11:38

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Amyra dar ai stat pe mirc cu acest nick candva mai demult?

mertan 26-07-06 04:50

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
vladutz.... yamyra e...?

SV-05-YBG 26-07-06 08:07

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Da. Este exact ce crezi tu mertan.

Vladutzzz_sv 26-07-06 20:54

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by mertan
vladutz.... yamyra e...?

e o noua membra in club... dc ma intrebi tocmai pe mine?

8852 27-07-06 00:18

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Vladutzzz_sv
e o noua membra in club... dc ma intrebi tocmai pe mine?

se referea la statutul ei fatza de tine;)

Vladutzzz_sv 27-07-06 06:25

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Pai ce statut sa fie? Membri in club....

Mantus_a 27-07-06 07:43

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
da da si marmota invelea ciocolata in staniol?

yamyra 27-07-06 09:20

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Curiozitatea a omorat pisica....curiosi mai sunt unii pe aici :!:

CRyS` 27-07-06 10:33

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Mai Yamyra ce rea mai esti tu....Da si tu un accept pe HI5!Ca ti`am dat add!
Si zi si tu cand vii prin Fundatzie,sa cunoastem si noi membrii din Iasi!



Stai calma ca nu vin la agatzat!Acus fac nunta!


All times are GMT +2. The time now is 11:10.

- Copyright 2026 4Tuning