Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Starea curselor auto (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto.html)
-   -   O pistă de drag: idei şi propuneri (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto/59077-pista-drag-idei-propuneri.html)

peter 06-12-07 20:36

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1233599)
inscrierile xteam mr ;)


ma faci sa rad :lol:

plus ca tot cei din LR au distribuit legitimatiile de organizator.


Eu nu inteleg o chestie...de ce am ajuns la discutiile astea...ce legatura au asta cu pista...


Eu zic sa venim cu ceva constructiv.

NSL_KiwY 06-12-07 20:39

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Legitimatii :lol: noi eram in jur de 40 de insi numai de la NSL pt. a ajuta si voi a.ti avut maxim 20 si ceva de legitimatii + ca se dadeau legitimatii prietenilor,etc etc care nu aveau nici o treaba cu organizarea....

peter 06-12-07 20:44

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
au fost mult mai multe...dar a fost multa lume MR X-team LR NSL...asta e..oricum atuncia am inteles ca s-a rezolvat.



Hai sa terminam cu subiectul asta ca suntem pe langa.....pe mine ma intereseaza PISTA !

Si vad ca Florica a inchis contul....deci se mai face ceva ?

metal_militia 06-12-07 20:46

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
ba nu...s-au dat doar cui trebuia, ca au vrut la fata locului sa ajute mai multi membrii decat se anuntasera de aia nu s-au dat la toti ;)

aici vorbiti degeaba...toti se amentinta cu ceva ce stiu doar ei...dati totul pe fata: ce zic membrii nsl de florica, ce zice lumea de sebastian si gata cu tiganeala

ne vedem pe pista de 1 mai la venus cum e traditia...sau nu :twisted:

NSL_KiwY 06-12-07 20:48

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Nu au fsot mai multe eram de fata.. knd au disparut toate legitimatiile.. in fine nu asta e problema cea mare.

DA SE FACE acea Pista de Drag... nu s-a abandonat proiectul....doar ka momentan este confidential totul, repet MOMENTAN...

Razvan-CT 06-12-07 21:57

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
terminati cu prostiile astea... ce a fost la cursa de 1 mai a fost.. si cred ca mai toata lumea a fost multumita..
dupa cum spune si peter.. mai bine am reveni la ce ne intereseaza si anume PISTA..

toata lumea e impotriva lui Sebastian.. toata lumea ii sare in cap.. dar nimeni nu face nimic.. pe cand el pe face.. si asta ii da dreptul de a spune ceea ce spune..

metal_militia 06-12-07 22:07

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by NSL_KiwY (Post 1233624)
DA SE FACE acea Pista de Drag

atunci ma bucur...indiferent de apartenenta la vreu grup sau altul ;)

andrei_ctin 06-12-07 22:58

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by NSL_KiwY (Post 1233624)
Nu au fsot mai multe eram de fata.. knd au disparut toate legitimatiile.. in fine nu asta e problema cea mare.

DA SE FACE acea Pista de Drag... nu s-a abandonat proiectul....doar ka momentan este confidential totul, repet MOMENTAN...

Legitimatiile s'au dat MR,NSL,X-TEAM si la voluntari kre au fost 4-5.Nu s-au dat la prieteni sau nush cine asa ca nu mai vorbiti daca nu stiti

SEBASTIAN 06-12-07 23:16

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Pacat ca se fac asfel de discutii si cel pe care l-am tras dupa si langa mine conenteaza asa de vehement si fara acoperire.
Am sa evit in mare parte polemicile de aici pentru ca voi incerca sa-mi canalizez energia ntr-o directie corecta buna sa demonstram ca putem si sa aratam cine suntem ce face si ce putem prin fapte nu vorbe.
Am inceput deja schita de proiect si se fac studile la teren.
Foarte multe amanunte nu am sa dau pentru ca nu ajuta la nimic cine are muschi si poate sa vina cu bani sau propuneri concrete si discutam.
Ce pot sa zic mai mult?
Multumesc celor ce imi dau credit si nu pun botul la jocuri meschine si intoxicari de tip bolsevic.

SEBASTIAN 06-12-07 23:21

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Consider o victorie meritata intr-un razboi corect, faptul ca :
nu mai este cap de lista pe acest forum, acel cont, cersela, care ne punea intr-o lumina total obscura.
Apreciez intentia, insa am alergie la prostie si chiar daca unora nu sunt pe plac voi dovedi ca si pana acum ca stiu si sunt responsabil de ce fac.
Inca nu e momentul sa dam cu berbecul e prematur.

YZF-PWR 06-12-07 23:24

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Nu vreau sa ma bag in discutia voastra prea tare pentru ca sincer mi se pare absurda legata de cursa de la saturn , dar legat de X-Team Racing Club Constanta , de la noi toate legitimatiile au fost predate ( prin absurd o fi uitat vre-un om maxim eu zic ca ar fi de inteles dar nici atat ) , iar de ajutor , cand a fost vorba de cursele de la saturn , am fost mereu prezenti , cu f multi oameni fiind datorat si locatiei in judetul nostru .
Ca sa nu fie dispute , nu vreau sa dau vreo lovitura de genu ca X-Team ar fi facut cele mai multe pe acolo , dar an de an noi eram la 5 dimineata acolo inaintea tuturor amenajand , garduri de siguranta , benzi de delimitare masura terenului , in anumiti ani chiar sponsori , oameni la inscrieri , la finish , la start , si in multe alte puncte unde era necesar , asa ca va rog sa nu se mai intrebe ce a facut X-Team la acea cursa .. indiferent de an , din partea mea , sa ia faima cine o vrea pt ca nu asta cautam , dar macar sa nu fim contestati asa cum am vazut aici , noi tacem si ne facem treaba pt ca tronsonu saturn-venus pt noi intotdeauna a fost o cursa cu traditie si va ramane asa , respect tuturor cluburilor care au ajutat si care vor mai ajuta , dar parerea mea e ca va mancatzi prea mult intre voi , NU CONTEAZA CINE A FACUT CE , conteaza ca s-a facut si ca ne-am simtit bine toti , asa ca mai bine inchidetzi subiectu asta cu cine a facut ce , si continuati subiectul acestui topic , va urez succes!

SEBASTIAN 06-12-07 23:26

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by CT-06-YZF***X-Team (Post 1233921)
Nu vreau sa ma bag in discutia voastra prea tare pentru ca sincer mi se pare absurda legata de cursa de la saturn , dar legat de X-Team Racing Club Constanta , de la noi toate legitimatiile au fost predate ( prin absurd o fi uitat vre-un om maxim eu zic ca ar fi de inteles dar nici atat ) , iar de ajutor , cand a fost vorba de cursele de la saturn , am fost mereu prezenti , cu f multi oameni fiind datorat si locatiei in judetul nostru .
Ca sa nu fie dispute , nu vreau sa dau vreo lovitura de genu ca X-Team ar fi facut cele mai multe pe acolo , dar an de an noi eram la 5 dimineata acolo inaintea tuturor amenajand , garduri de siguranta , benzi de delimitare masura terenului , in anumiti ani chiar sponsori , oameni la inscrieri , la finish , la start , si in multe alte puncte unde era necesar , asa ca va rog sa nu se mai intrebe ce a facut X-Team la acea cursa .. indiferent de an , din partea mea , sa ia faima cine o vrea pt ca nu asta cautam , dar macar sa nu fim contestati asa cum am vazut aici , noi tacem si ne facem treaba pt ca tronsonu saturn-venus pt noi intotdeauna a fost o cursa cu traditie si va ramane asa , respect tuturor cluburilor care au ajutat si care vor mai ajuta , dar parerea mea e ca va mancatzi prea mult intre voi , NU CONTEAZA CINE A FACUT CE , conteaza ca s-a facut si ca ne-am simtit bine toti , asa ca mai bine inchidetzi subiectu asta cu cine a facut ce , si continuati subiectul acestui topic , va urez succes!

X-team asa cum am spus a muncit din greu si a venit cu trupa valabila
Speram meru pe o buna sau f buna colaborare cu ei sunt f buni , duri si cu tupeu.
Multumesc X-team inca o data!

shadow 06-12-07 23:40

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Cand nu o sa va mai uitati in trecut si o sa incepeti sa traiti in prezent si sa ganditi in viitor???

Ce imi place mie cel mai mult este ca toata lumea il injura pe Seastian si cursele organizate in trecut, dar pe atunci debia asteptati cursele. Iar acum tot timpul va plangeti ca numai sunt curse. Normal ca numai sunt daca va injurati si va certati dupa!!!

Sincer, initiativa lui Florica a fost una EXCELENTA si si-a asumat o responsabilitate f mare cand a facut acest pas, dar poate nu a fost pornit chiar cum trebuie. Si eu as fii vrut sa bag niste bani in cont, dar de pe firma, si nu pot sa fac asta in contul unei persoane fizice.
Eu si inca destui oameni pe care ii cunosc sunt dispusi sa investeasca in acest proiect, dar hai sa-l facem cum trebuie.


Eu nu vreau sa ma bag in discutiile voastre pt ca fiecare isi stie mai bine problemele pe care le-a avut, dar daca chiar vreti sa faceti ceva trebuie sa faca cineva primul pas.

Daca va pot ajuta cu ceva in proiectul asta da-ti un PM, si o sa fac tot ce pot si financiar si in alte moduri.

SEBASTIAN 07-12-07 06:28

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by shadow (Post 1233945)
Cand nu o sa va mai uitati in trecut si o sa incepeti sa traiti in prezent si sa ganditi in viitor???

Ce imi place mie cel mai mult este ca toata lumea il injura pe Seastian si cursele organizate in trecut, dar pe atunci debia asteptati cursele. Iar acum tot timpul va plangeti ca numai sunt curse. Normal ca numai sunt daca va injurati si va certati dupa!!!

Sincer, initiativa lui Florica a fost una EXCELENTA si si-a asumat o responsabilitate f mare cand a facut acest pas, dar poate nu a fost pornit chiar cum trebuie. Si eu as fii vrut sa bag niste bani in cont, dar de pe firma, si nu pot sa fac asta in contul unei persoane fizice.
Eu si inca destui oameni pe care ii cunosc sunt dispusi sa investeasca in acest proiect, dar hai sa-l facem cum trebuie.


Eu nu vreau sa ma bag in discutiile voastre pt ca fiecare isi stie mai bine problemele pe care le-a avut, dar daca chiar vreti sa faceti ceva trebuie sa faca cineva primul pas.

Daca va pot ajuta cu ceva in proiectul asta da-ti un PM, si o sa fac tot ce pot si financiar si in alte moduri.

Ai concluzionat excelent!

Lucian 07-12-07 08:25

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Sebastian ... nu esti la curent cu niste lucruri ... si anume motivele pt care nu se mai strang fonduri. Exista o victorie dar nu crd ca e cea de care vorbesti tu ....


All times are GMT +2. The time now is 17:40.

- Copyright 2026 4Tuning