![]() |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
1 Attachment(s)
In statele arabe si alte tari dacia logan pick-up e vanduta sub numele de nissan np200. Spoilerul cu care vine masina da bine pe un logan phase2
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Foarte frumos RBG-ul !
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
4 Attachment(s)
DAC & AIN
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
2 Attachment(s)
Unicat, zic eu:arrow:
P.S. Scuzati claritatea. |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
bun!!! chiar foarte tare, dar ma intreb cum se capoteaza la loc? i se mai pune acoperis sau e doar pentru sezon senin :):D
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
da e interesanta decapotabila, e facuta de baieti de la service-ul auto k9, in spate la rin grand hotel, au lucrat cam un an la ea, am vazut-o in faza de fabricatie. bravo lor!!!
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
masina din ce stiu ca nu e proiectata cu plafon. e doar cabrio si nu se capoteaza.
si e singuru logan cabrio. |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Poze kit-uri Dacia Logan!
off!!!!!!!! pot sa stiu si eu care este motivul pentru care imi sunt sterse posturie fara a fi anuntat sau avertizat. rog un moderator sa intervina. multumesc anticipat!!!!!!
masina nu deține vreun kit tuning asa cum titlul thredului il cere |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
1 Attachment(s)
poze cu cea din mijloc ...are cineva?? e superba :X
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
da este HZP-ul nostru scump, al lui Sandu, daca nu uit urc eu maine cateva poze si cu ea!!!!
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:55. |
- Copyright 2026 4Tuning