Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Poze kit-uri Dacia Logan! (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/58955-poze-kit-uri-dacia-logan.html)

PDV_1989 02-07-10 12:52

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by bandeanradu (Post 3343842)
arata binisor masina , dar totusi oare de ce e de vanzare daca tot a modificato ?:|

O vine pentru ca nu poate sa mearga normal cu ea si ii face barile odata la saptamana.

SpiriduS 03-07-10 23:45

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
1 Attachment(s)
In statele arabe si alte tari dacia logan pick-up e vanduta sub numele de nissan np200. Spoilerul cu care vine masina da bine pe un logan phase2

andi_cimpean 04-07-10 00:32

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by SpiriduS (Post 3491245)
In statele arabe si alte tari dacia logan pick-up e vanduta sub numele de nissan np200. Spoilerul cu care vine masina da bine pe un logan phase2

https://forum.4tuning.ro/307-discutii...00-pickup.html

B-61-KYS 06-08-10 10:47

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Foarte frumos RBG-ul !

stefiPJJ 03-10-10 12:41

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
4 Attachment(s)
DAC & AIN

aureliano 08-10-10 21:05

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
2 Attachment(s)
Unicat, zic eu:arrow:

P.S. Scuzati claritatea.

Thomas Everywhere 08-10-10 21:08

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
bun!!! chiar foarte tare, dar ma intreb cum se capoteaza la loc? i se mai pune acoperis sau e doar pentru sezon senin :):D

B-64-MVP 08-10-10 21:20

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
da e interesanta decapotabila, e facuta de baieti de la service-ul auto k9, in spate la rin grand hotel, au lucrat cam un an la ea, am vazut-o in faza de fabricatie. bravo lor!!!

SpiriduS 09-10-10 10:58

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by aureliano (Post 3712948)
Unicat, zic eu:arrow:

P.S. Scuzati claritatea.

mai ai poze cu ea? pare interesant... o fi un 2 usi... cred ca e hard top plafonu...

ggd_87 09-10-10 16:00

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
masina din ce stiu ca nu e proiectata cu plafon. e doar cabrio si nu se capoteaza.
si e singuru logan cabrio.

aureliano 11-10-10 19:29

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by SpiriduS (Post 3713766)
mai ai poze cu ea? pare interesant... o fi un 2 usi... cred ca e hard top plafonu...

Atat am prins :). Dar vezi ca este pe HomePage`ul 4T prezentata.

B-64-MVP 11-10-10 21:13

Poze kit-uri Dacia Logan!
 
off!!!!!!!! pot sa stiu si eu care este motivul pentru care imi sunt sterse posturie fara a fi anuntat sau avertizat. rog un moderator sa intervina. multumesc anticipat!!!!!!
masina nu deține vreun kit tuning asa cum titlul thredului il cere

Aleks. 12-10-10 22:50

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
1 Attachment(s)
poze cu cea din mijloc ...are cineva?? e superba :X

B-64-MVP 12-10-10 23:10

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
da este HZP-ul nostru scump, al lui Sandu, daca nu uit urc eu maine cateva poze si cu ea!!!!

Goose 10-01-11 13:49

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by Tudor Yo (Post 1288596)
Niste poze cu un logan de cluj kit by someseni:???:

Masina este acum prin Pitesti pe TAXI , a ajuns jalnic , pacat de ea .:cry:


All times are GMT +2. The time now is 12:55.

- Copyright 2026 4Tuning