Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/58163-tuning-machete.html)

andrey2003 06-12-07 21:06

Re: Tuning pe machete
 
e 1/24.. nu mai stiu ce firma.. :)

Trickz 06-12-07 21:13

Re: Tuning pe machete
 
kentoys, daca nu ma insel:)

2fast4u_DK 06-12-07 21:43

Re: Tuning pe machete
 
Thanks :D am sa caut poa o sa gasesc si io

expres 07-12-07 16:42

Re: Tuning pe machete
 
10 Attachment(s)
Vw toaureg , scala 1/24 maisto .... plafon si capota motorului mov perlat , jante perlate in mov , ii da un aspect mai agrersiv , nu prea se vede la camera da observati si voi in stadiu in care era vopsit ...interior mov si alb ... e frumos ?:D 8) :oops:

razak 07-12-07 18:15

Re: Tuning pe machete
 
Nu-mi prea pot da seama din pozele astea :) incearca cu macro ceva :)

Mi-am gasit un kit de airbrush pentru machete, e vro 400 ron , sa-i scriu mosului?:D

Magos 11-12-07 17:39

Re: Tuning pe machete
 
3 Attachment(s)
GTS'ul meu a intrat la chirurgie...
Azi am achizitionat altul , pentru piese, si incepem sa rezolvam problemele legate de directie si luneta crapata...

Apoi GTS'ul meu va intra la vopsitorie... Nuanta inca nu este stabilita, iar legat de interior...:twisted:

EaGle 11-12-07 17:43

Re: Tuning pe machete
 
O reconditionezi sau schimbi jante ceva ?:D

Magos 11-12-07 17:48

Jantele nu...
Insa restul... :>

Ideea este ca nu am luneta de schimb.. :(
Ma gandeam sa aplic o folie, pentru ca vezi in ce stare degradanta se afla a mea.. :(

eddycdk 11-12-07 19:47

Re: Tuning pe machete
 
luneta noua poti face custom ;)
sfat: din plastic transparent (poate fi folosit si cel de la cutiile in care vin jucariile..doar sa nu fie zgariat, asta daca n-ai altceva mai bun calitativ):lol:
succes!

2fast4u_DK 11-12-07 20:54

Re: Tuning pe machete
 
7 Attachment(s)
:oops: am incercat sa imbrac scaunele in piele si sa le vopsec portocalii cu oja dar dupa cum vedeti nu mi-a iesit prea bn :( NIMIC NUMI IESE BBBNNNNN :((((((

Magos 11-12-07 21:06

Re: Tuning pe machete
 
2 Attachment(s)
Uite aaaacum am venit din oras, de unde am fost sa imi iau Viper-ul de piese, un Rt10, complet... Tot 1/24, tot Bburago... Si am mai primit bonus, pe langa el, inca un F50... :P Tot Bburago

EaGle 11-12-07 21:38

Re: Tuning pe machete
 
Hai hai...Tzutzu a zis ca vrea Ferrari la schimb pt Mk4 http://torrent.net13.ro/images/smilies/hooray.gif...de ce nu pui piesele dupa GTS pe RT-10? Faci un mix :D ...sau chiar ti foarte foarte mult la ea? :-P

Magos 11-12-07 22:18

Re: Tuning pe machete
 
pai este exact INVERS...
De pe rt10 pe GTS hi hi hi

EaGle 11-12-07 22:22

Re: Tuning pe machete
 
Pai da, dar ca sa nu mai faci toata lucrarea cu luneta, nu iti convine s-o lasi cabrio ? :-P Asta vroiam sa zic:D

Magos 11-12-07 22:28

Re: Tuning pe machete
 
:(
Are valoare entimentala pentru mine... Ufff....
Oricum... Trebuie vopsit... :( In orice caz :))


All times are GMT +2. The time now is 07:16.

- Copyright 2026 4Tuning