![]() |
Re: intalnirea de week end !
Un local unde sa incapem daca se anunta ca vom fi multi.. vedem pe moment.Numai bine ;)
|
Re: intalnirea de week end !
helou lume ce faceti??? ... tocmai mo combinat un neam deal meu sa intru si eu pe ici sper sa nu va deranjez am si eu un straf mai modificat si nus gabor ( politai sub acoperire) :)) :)) :)) ...
|
Re: intalnirea de week end !
la ora 21:00 esti asteptat sub pod la intalnire, k vin si baimarenii!!!;););)
|
Re: intalnirea de week end !
cica te-am combinat...:lol::lol::lol:,hai sub pod la inatlnire, mai ales k vin baimarenii!!!!!
|
Re: intalnirea de week end !
la 9 sa fie mai oameni bunii dar calibra albastru cu gri va lipsi :( ii plecat in cursa ... asta este si cu celelate ne mandrim noi :))
|
Re: intalnirea de week end !
Dupa o pauza cam lunga, pe la noua o sa apar si eu pe acolo;)
|
Re: intalnirea de week end !
buna seara baieti!!! Sper ca si BMW-urile sunt cu bine asteptati!!!!!
|
Re: intalnirea de week end !
Saut baieti astazi seara maduc si eu dar fara masina:-)
|
Re: intalnirea de week end !
a fost frumos aseara :-P
|
Re: intalnirea de week end !
frumos ...sa speram ca mai ninge si saptamna viitoare...sal...
|
Re: intalnirea de week end !
am o masina de fitze, trag la ea multe fetitze am o masina belea si plimb fetele cu ea ... :)) :)) :)) stiti piesa nu???
|
Re: intalnirea de week end !
mireltheone ... da u unde ai fost aseara ca numi aduc aminte sa te fi vazut pe acolo...
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Fratilor...pe maine...oare avem parte de zapada?:-P ...daca nu eu tare m-as intinde pana in BM...ce ziceti...s-ar putea?un grup organizat ceva?
|
Re: intalnirea de week end !
mai ce sa zic..ne intalnim la 9 sub pod si dupa aia vedem noi;),nu?:);)
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:21. |
- Copyright 2026 4Tuning