Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Campionat de Pool pe Ym! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/51290-campionat-pool-ym.html)

VaLeX 16-09-07 16:04

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Inscrierile s-au incheiat
Suntem 16 concurenti si anume
Cristi T --> yo_cristi04

sandrin (sandryn89v)

69WRX | sorin_dj1005

boy_wonder --> boy_wonder_ll

VaLeX -->> str82valli

Dagosh88 => dagosh88

bmw_fear - farcau_catalin

b0b0 - bobo_razvy

bmw_e30dak ---- insomnia_squad

26WRC™- totolino90

DACIA-Wrc ==> alecs_rg

Omul_Chilotel => omul_chilotel

Buddy Lexx : budy_lex

MKE -> b_22_mke

c_bodo : bodo_costin

Magos ->Magos_5

VaLeX 16-09-07 16:15

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Sezonul al II'lea presupune si noi REGULI :arrow:
1.Se vor juca pana la 3(3-0 , 3-1 , 3-2)
2.Vom juca la fel cum se joaca si in realitate si anume : neagra in coltz opus (nu k pe mess in orice gaura) ..
3.Daca unul dintre participanti nu se prezinta (nu ma mai intereseaza motivele) ..primul care posteaza (de obicei la ora 16:00) pe forum este declarat castigator !! Nu se accepta scuze !!
4.Daca in timpul unei partide se intrerupe curentu, cade netu , o luat foc calculatorul ..celalat participant DECIDE : ori castiga partida (nu meciul) , ori o reluati , partida (nu meciul)
ps. O partida inseamna 1-0
Un meci inseamna 3-0 , 3-1 , 3-2 (cine ajunge la 3 a castigat meciul)
5.NU SE VOR MAI TOLERA OFFTOPICURILE
6.Probabil ca la sf se vor decerna "Cupe" asta ramane de vazut si vb cu andrey2003


Cred ca am fost destul de clar, cine nu este de acord cu regulile este liber sa paraseasca competitia ! Intrebari ?

VaLeX 16-09-07 16:33

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
boy_wonder m-a ajutat la extrageri si dupa cum urmeaza :arrow:

69WRX vs. bmw_fear

boy_wonder vs. Magos

c_bodo vs. VaLeX

Cristi T vs. MKE

Dagosh88 vs. Buddy Lexx

Omul_Chilotel vs. 26WRC™

bmw_e30dak vs. DACIA-Wrc

b0b0 vs. sandrin

Rezultatele pana maine(Luni) la 18:00

VaLeX 16-09-07 17:26

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1103487)
hmmm...
ce sa cred?:rolleyes2

Omul_Chilotel => omul_chilotel

am incheiat discutia.

bodo 16-09-07 17:56

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
c_bodo - VaLeX 0-3 ...bv VaLeX

MKE 16-09-07 20:19

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by Xel'Naga (Post 1102604)
4 SS se bazeaza pe tine :lol: :rolleyes2 :idea: :arrow:

"sper sa fac o figura frumoasa si sa nu va dezamagesc...":lol::-P:oops:

69WRX 16-09-07 23:34

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
sugestie: ptr ca incepe scoala e f probabil sa nu pot sa pun rezultatul pana la ora 6...ar fii mai bine sa fie termenul limita pana la 8-9 seara...nu stiu nici cand tre sa ma duc la liceu nici la ce ora o sa vin nici cat o sa stau nici daca invat dimineaqta sau dupaaminaza...deci...se poate pana la 8-9 ?

buddy_lexx 16-09-07 23:51

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by 69WRX (Post 1104226)
sugestie: ptr ca incepe scoala e f probabil sa nu pot sa pun rezultatul pana la ora 6...ar fii mai bine sa fie termenul limita pana la 8-9 seara...nu stiu nici cand tre sa ma duc la liceu nici la ce ora o sa vin nici cat o sa stau nici daca invat dimineaqta sau dupaaminaza...deci...se poate pana la 8-9 ?

si eu zic la fel...cel mai indikat ar fi sa se joace dupa 20:00..atunci toata lumea e acas..de la servici..scoala..s.a...

Xel'Naga 17-09-07 00:04

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Faceti multe POSTURI cu OFFTOPIC ... discutati pe MSG in conferinta ca aveti ID ... v-am mai explicat odata ... :idea: :arrow:
Daca va dispar POSTURILE sa nu va intrebati de ce ... :idea: :oops: :arrow:

dagosh88 17-09-07 15:19

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Dagosh88 vs. Buddy Lexx : 3-0

buddy_lexx 17-09-07 15:49

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
!!!!!!!! FELICITARI VaLeX PT OBTINEREA PERMISULUI AUTO!!! BV BRO` !!!!!!
Sry d offtopic....

VaLeX 17-09-07 15:52

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by 69WRX (Post 1104226)
sugestie: ptr ca incepe scoala e f probabil sa nu pot sa pun rezultatul pana la ora 6...ar fii mai bine sa fie termenul limita pana la 8-9 seara...nu stiu nici cand tre sa ma duc la liceu nici la ce ora o sa vin nici cat o sa stau nici daca invat dimineaqta sau dupaaminaza...deci...se poate pana la 8-9 ?

oke..rezultatele se pun pana'n ora 20:00 a fiecarei zile :) sa fie treaba oke

26WRC 17-09-07 20:04

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
26WRC™ vs Omul_Chilotel => 3-1

VaLeX 17-09-07 20:14

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
se pare ca cu'nceputu scolii ..nimeni nu mai are chef ..ce facem ? suspendam ? ..inchidem topic sau continuam asa ? :|

multzam de urari :) in sf am buletin de conducere

andrey2003 17-09-07 20:35

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
eu nu joc.. dar am o mica raspundere (cupele :D ) :P.. eu zic ca merge continuat dar in asa fel incat sa dureze mai mult un campionat.. un meci sa fie lasat 2-3-4 zile.. sa nu mai fie asa graba..

salut


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning