Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

florin_bilutza 22-02-08 16:23

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by turbo_crys (Post 1369922)
vb cu bnz....sau daca vrei iti dau nr unor baieti care fac asa ceva super bine;)

nar fi rau lasa-l....dar am alta prbl acum am nevoie de o pedala de ambreiaj...ma poate ajuta cineva???:o

turbo_crys 22-02-08 17:11

Re: Intalnirea renault 5
 
vezi la dezmembrari.....sau ....noua .....

florin_bilutza 23-02-08 20:40

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by turbo_crys (Post 1376362)
vezi la dezmembrari.....sau ....noua .....

dap...atunci unde pot gasi si eu un centru de dezmembrari renault???

valir5gts 24-02-08 12:50

Re: Intalnirea renault 5
 
vezi ca are dan,am vazut ieri la el doua pedale de ambreiaj complete.e pe sos.giurgiului,nr.30

miliady 24-02-08 17:30

Re: Intalnirea renault 5
 
Am Eu!!! :p

valir5gts 24-02-08 21:52

Re: Intalnirea renault 5
 
sau asa...s-ar putea sa iesi mai ieftin.

florin_bilutza 24-02-08 22:24

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 1380379)
Am Eu!!! :p

zi un pretz....si unde ne intalnim:D:D:d

mistreku 24-02-08 23:28

Re: Intalnirea renault 5
 
week-endu' asta care vine sper sa va fac shi eu o vizita! poate reushesc shi sa ma intalnesc cu catziva dintre voi..vorbim, oricum! :)

valir5gts 25-02-08 12:18

Re: Intalnirea renault 5
 
eu zic sa mai facem o incercare si wknd asta.eu sper sa termin cu problema mea la radiator si vin.ce ziceti?

florin_bilutza 25-02-08 19:12

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by valir5gts (Post 1379962)
vezi ca are dan,am vazut ieri la el doua pedale de ambreiaj complete.e pe sos.giurgiului,nr.30

ms frumos am luat azi pedala de la el....si mai am ceva de facut la buburuza...prbl mecanice..f.rane si directie articulatie etc..mersi mult oricum:P

valir5gts 26-02-08 15:00

Re: Intalnirea renault 5
 
no problem.la frane-racord flexibil si conducte universale gasesti la unix si tot acolo bucse si capete de bara

browser 26-02-08 15:03

Re: Intalnirea renault 5
 
off topic :anger::anger::anger:

valir5gts 26-02-08 19:47

Re: Intalnirea renault 5
 
imi cer scuze.atunci on topic...ramane sambata de ziua femeii? :)

CoolM 27-02-08 13:04

Re: Intalnirea renault 5
 
sambata 1 martie?? sper ca am inteles eu gresit :(( ca nu pot sa ajung. Eh si daca asta e ghinionul meu , astept data viitoare:(

Ferny 04-03-08 11:29

Re: Intalnirea renault 5
 
o intilnire cand??au facut aia cu skoda misto rau si noi nu putem.....haideti ca a venit primavara ,scoateti piticii din garaje ,de sub prelate si haideti...


All times are GMT +2. The time now is 04:13.

- Copyright 2026 4Tuning