![]() |
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
vezi la dezmembrari.....sau ....noua .....
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
vezi ca are dan,am vazut ieri la el doua pedale de ambreiaj complete.e pe sos.giurgiului,nr.30
|
Re: Intalnirea renault 5
Am Eu!!! :p
|
Re: Intalnirea renault 5
sau asa...s-ar putea sa iesi mai ieftin.
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
week-endu' asta care vine sper sa va fac shi eu o vizita! poate reushesc shi sa ma intalnesc cu catziva dintre voi..vorbim, oricum! :)
|
Re: Intalnirea renault 5
eu zic sa mai facem o incercare si wknd asta.eu sper sa termin cu problema mea la radiator si vin.ce ziceti?
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
no problem.la frane-racord flexibil si conducte universale gasesti la unix si tot acolo bucse si capete de bara
|
Re: Intalnirea renault 5
off topic :anger::anger::anger:
|
Re: Intalnirea renault 5
imi cer scuze.atunci on topic...ramane sambata de ziua femeii? :)
|
Re: Intalnirea renault 5
sambata 1 martie?? sper ca am inteles eu gresit :(( ca nu pot sa ajung. Eh si daca asta e ghinionul meu , astept data viitoare:(
|
Re: Intalnirea renault 5
o intilnire cand??au facut aia cu skoda misto rau si noi nu putem.....haideti ca a venit primavara ,scoateti piticii din garaje ,de sub prelate si haideti...
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:13. |
- Copyright 2026 4Tuning