![]() |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Super tare locatia. :D
Vezi ca a 2-a poza e prea noisy. ;) In rest sunt frumoase , felicitari ! :mrgreen: |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
8 Attachment(s)
a venit mafia :twisted:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
foarte,foarte tari.. prima.. e.. prea,prea.. :)
bravos :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Primele 3 super tari :-P mai ales a doua.Pac Pac :lol:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
superba prima foto si a 3-a ......
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
bai da urate mai sunt rotile la Z3 :omfg: pacat de ea...kitch mare :???:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
intrebare:este vreo problema daca fac niste tablouri cu pozele astea??:) sper ca nu! (vorbesc serios)
PS: extraordinare! |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
2 Attachment(s)
nu-i problema,
enjoy |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
7 Attachment(s)
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twis ted::twisted:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
frumos frumos bv.. ;)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
sunt cumva facute la faur?
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
In ultima vreme doar masini de mafie in pozele voastre :mrhappy:
Frumoase poze :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 10:06. |
- Copyright 2026 4Tuning