![]() |
Re: Cielo TL 33 CTL
bravo, bravo... :) abea astept sa o vad terminata, chiar sunt curios cum va arata.
|
Re: Cielo TL 33 CTL
salutare trimitemi si me pm cu :ce semnalizri ai pus pe arici de pe ce masina sunt luate ca eu vroiam sa pun de golf 4 sau pasat sau polo ca sunt prea misto dar si ale tele sunt misto zimi si mie de ce masina sunt si daca se potrivesc vara modificari adica daca au aceeasi prindere ms
|
Re: Cielo TL 33 CTL
nu cred ca se supara daca raspund eu: sunt universale, au banda auto-adeziva cu care le lipesti pe aripa. la fel am si eu, le-am luat toti de la Kalu cu 30ron parca, de pe forum. nu cred ca mai are, dar poti sa-i dai un PM si sa-l intrebi. eu sunt multumit de ele: nu intra apa, arata bine si pana acum nu s-a ars nici macar un bec :)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
ms pt raspuns dar e pe forum un espero din bucuresti acela cu 2000 cc parca sau nu sh ceva de genu care are smnalizari de golf 4 si mie alea imi plac la nebunie asa ca dealea o sami pun dar nu sh daca tre sa fac modificari
miecuri ma duc pana la cimitirulk de masini din craiova fusai si azi dar nu era nimeni sa intreb de asa ceva si daca gasesc le pun si dupaia va zic ce a iesit |
Re: Cielo TL 33 CTL
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Imi pare rau sa te dezamagesc dar nu e nici pe departe asha...E portocaliu inchis,un mandarin asha nici decum maro...Oricum mulktumesc pentru prelucrare...cat de curand sper sa o scot si am sa pun si poze cu finalul...
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Ok asteptam pozele cu finalul!Daca tot ai facuto asa frumoasa o duci si la Cluj?
|
Re: Cielo TL 33 CTL
6 Attachment(s)
Nu cred ca va ajunge la Cluj..pentru ca nu e chiar asha frumoasa si pregatita pentru show...nu stiu vom vedea!!Poze noi,e aproape gata!Mai este de vopsit bara spate,capota si de dat polishul...
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Bravo man! Felicitari. Abia astept sa o bag si pe a mea la vopsit :D Imi place cum a iesit bara. O intrebare: chiar nu ti-a placut cum arata cu santurile de pe usi astupate?
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Felicitari...imi place...poate imi comunici si mie service-ul....sa imi bag si eu cotetul acolo.Si pe pm un cost aproximativ al operatiunii de vopsire si pregatire ....
Chiar imi place....ma bucur pt tine...e o scimbare intr-adevar majora.....felicitari inca o data. |
Re: Cielo TL 33 CTL
Nu,am vazut cateva cu santurile astupate si parca erau niste torpile asa...nu stiu cum sa iti zic,si macar daca aveam un motor pentru o torpila dar :) :)!!!Multumesc pentru aprecieri!!!La bara spate nu m-am decis cum sa o fac si am sa o las stock!!!webcath0s i.d.-ul meu de mess mikafly...Da add si iti dau detalii..te si ajut daca vrei,il cunosc foarte bine pe vopsitor...:)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Intr-adevar o schimbare majora!:bunch:Bafta in continoare;)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
wow felicitari pentru masina arata bestial asa... ii lipseste ceva, ceva galben :D :D
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Vine si ceva galben cand o sa fie gata si curata!!!:)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Ce vopsea ai folosit ,ce nuanta ,marca etc ? Vreau sa fac si eu ceva asemanator cu unul din Tico-urile mele !
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning