Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

Ali_ump 06-08-07 15:08

Re: Roman
 
Da pe tipul cu Golful l-am mai vazut la intalniri ..si ala cu Skoda ...Subaru a fost la Suceava la curse....si am mai vazut o gramada de masini pe la voi ...un Audi A4 cu sticker 4Tuning...VLD la numar ...ar fi oameni cu care puteti incepe ceva...

26WRC 06-08-07 20:07

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by valy_04TRR (Post 1032747)
ai ceva jante de vanzare?
k m`ar interesa si pe mine

nu... nu am

morpheusmaster 06-08-07 21:26

Re: Roman
 
Loome eu raspund prezent cu cea mai mare placere la orice tip de intalnire si adunare oricand se hotaraste sa se faca cu o conditie, sa fiu aksa (k plec iar...)

Deci ne auzim pe la o 16 august. Multa bafta tuturor si fara puncte

TZG@ 07-08-07 14:48

Re: Roman
 
lume care sa vina la o-ntalnire este...

Ali_ump 08-08-07 09:55

Re: Roman
 
Dar io ma refer ...sa incercati as dezvoltati ...o intalnire spatamanala ...sau macar o data la doua saptamani ..ca altfel o sa meraga treaba ...uite la noi vine din ce in ce mai multa lume ;)

johnson 08-08-07 17:56

Re: Roman
 
o sa va explic eu cum e cu baietii cu Subaru in caz ca nu stiati si nu o sa-i mai acuzati de nimic

26WRC 08-08-07 19:17

Re: Roman
 
pai :rolleyes2 zi'ne si noua....ca si noi suntem curiosi :oops:
si....nu i'am acuzat de nimic :rolleyes2

johnson 09-08-07 09:12

Re: Roman
 
nu aici, vineri daca reusesc sa ajung. Nu e de rau, stati linistiti

Bontzay 09-08-07 15:08

Re: Roman
 
mi`am luat permisu inapoi :D yupiiiiiii :) sal again lume

Ali_ump 09-08-07 18:26

Re: Roman
 
In sfarsit ...da de ce nu ai dat nici un semn pan acu?

TZG@ 09-08-07 23:33

Re: Roman
 
hai sa stabilim odata ziua aia si ora intalnirii... vin si yo, deocamdata cu bicicleta sau taxiul...

Ali_ump 10-08-07 12:24

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by TZG@ (Post 1038993)
hai sa stabilim odata ziua aia si ora intalnirii... vin si yo, deocamdata cu bicicleta sau taxiul...

Pai ma fratilor trebuie unu din voi sa ia initiativa si sa programeze o zi in care sa se tina intalnirea si sa anunte cat mai multi oameni posesori de automobile ...si tinute cu strictete aceste intalniri:rolleyes2
Noi o sa incercam sa va sprijinim ....prin prezenta la una din intalniri ...pentru inceput ... asa ca sa stie lumea ce si cum ...Hotarati voi...anuntati ziua ...ora....si daca pot aduna o gassca de la Piatra venim ...Numai sa fie in weekend cand lumea e mai libera;)

TZG@ 10-08-07 19:07

Re: Roman
 
pai cel mai bine ar fi tot vineri seara, in felul asta se strang toti si se hotaraste, azi mergem la Roman, sau azi mergem in Piatra... da' asha e, din cei acare au masini, eu degeaba vorbesc...

morpheusmaster 16-08-07 22:13

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Bontzay (Post 1038220)
mi`am luat permisu inapoi :D yupiiiiiii :) sal again lume

Salutare lume!!! De astazi sunt si eu din nou prezent in traficul nemtean si pe forum...proaspat intors de la mare fac o propunere lui Bontzay ( ne stim si e mai usor cand lumea se stie) sa vb. si cu Shogun si cu cine mai stie si poate poate daca se poate in forma aceasta (+ ori si cine mai doreste) sa facem o prima mica sau mare intalnire maine seara, vineri seara, la fix ora 22.00 in parcare la Kaufland Roman sau la bancute....hotaram. (22.00 toata lumea :) nu 22.00 unii...22.30 eu :-" si tot asa k alta data...)

Deci...? Ce spuneti??? Ne bagam...astept propuneri.

Multa bafta

26WRC 16-08-07 22:26

Re: Roman
 
hmmm... eu nu stiu cu cine vorbesti ...ti'am mai zis...stii parerea mea...
se pare ca celor din roman nu prea le place 4tuning'ul...:no:


All times are GMT +2. The time now is 06:27.

- Copyright 2026 4Tuning