Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   BMW 325i - B-70-CTL (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/4343-bmw-325i-70-ctl.html)

narko_rules 11-03-09 09:19

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by CTL-ul (Post 2135950)
Ia uite...eu nici nu stiam ca este un topic despre masina mea
Foarte interesant, am sa ma uit si eu peste el si am sa raspund unora de aici...
hahahahah

Nu e nimic! oricand e bine sa stii! iti multumim ca ne si raspunzi:D acum! Felicitari pentru prestatia de la Buzau ai dat clasa in stil mare:P

dr_pricop 11-03-09 12:38

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
cesurile alea multe nu sunt puse la misto fiecare indica cate ceva si sunt puse cu cap.numai ceasurile alea fac cat o dacie:D

alias_gsi 11-03-09 12:59

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Tot RESPECTUL meu pt acest proiect si pt cei care au contribuit la el

CTL-ul 18-03-09 18:52

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by alias_gsi (Post 2138220)
Tot RESPECTUL meu pt acest proiect si pt cei care au contribuit la el

Proiectul nu este nici pe departe gata...poate vara asta o sa fie in proportie 90% terminat
Nu pot sa va spun decat ca momentan am dat motorul iar jos, ca sa pot sa-l fac asa cum vreau eu de mult timp.

alias_gsi 18-03-09 18:55

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by CTL-ul (Post 2161123)
Proiectul nu este nici pe departe gata...poate vara asta o sa fie in proportie 90% terminat
Nu pot sa va spun decat ca momentan am dat motorul iar jos, ca sa pot sa-l fac asa cum vreau eu de mult timp.

Itzi dorim succes Cata incontinuare si poate ne dai si noua niste detalii cu ce mai urmeaza...

CTL-ul 18-03-09 18:56

9 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dr_pricop (Post 2138166)
cesurile alea multe nu sunt puse la misto fiecare indica cate ceva si sunt puse cu cap.numai ceasurile alea fac cat o dacie:D

Asa e doctore !!! hahahahah
Ce mai faci? Cand te turbam si pe tine?
Apropos...nu stiu daca ati aflat dar din vara asta eu sunt dealerul renumitei firme de tuning de BMW ...ACTIVEAUTOWERKE din Miami
Sa vedem ce o sa iasa

Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1899757)
de unde ai luat rama pt dublu din ? si clima ai mutat-o jos ? sub obc ? si bordu cat te-a costat sa il imbraci.? eu as vrea alb cu negru

Dublu DIN vine cu tot cu rama
Da clima am mutat-o jos ...arata mult mai bine dupa parerea mea...de fapt dublu DIN face diferenta
Cat m-a costat bordul sa-l imbrac? ...sincer nu mai stiu pt ca dupa cum vezi am imbracat aproape tot ce se putea imbraca in piele
Se poate face cu orice culoare iti dai seama

Quote:

Originally Posted by alias_gsi (Post 2161131)
Itzi dorim succes Cata incontinuare si poate ne dai si noua niste detalii cu ce mai urmeaza...

Merci mult de tot ...detalii tehnice nu pot sa va dau inca pt ca vreau sa fac un topic numai despre masina mea de la inceput pana la sfarsit ...poate niste poze ...daca reusesc sa le atasez

Alfa_band 18-03-09 19:39

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Iti sta bine la cravata si cu turbina in mana :)) sa le stapanesti sanatos si sa o vedem cat mai repede pe sosea intr-o forma si mai buna.Bafta!

dr_pricop 18-03-09 20:44

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
cata ce sa fac am grija de pisica cat despre turbare mai stau un pic .ce ti-ai luat tu acolo sunt piese de mii de dolari si cand or sa fie puse pe masina o sa scoata figurile celor de pe magheru.abia astept sa te intorci si s-o vedem la treaba.

scturoag 18-03-09 21:14

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Si alte modificari ?!? ... la Estetica ma refer ...

CTL-ul 19-03-09 17:15

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2161763)
Si alte modificari ?!? ... la Estetica ma refer ...

Da ...dar sa vedem cand pt ca dureaza ceva sa faci modificari la estetica iar eu nu prea am timp, vreau sa ma bucur si eu de masina in timpul pe care il am acasa
ma gandeam la asta
ce ziceti?

dr_pricop 19-03-09 17:18

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
cata parerea mea e ca asa cum este e perfect pozele alea arata f bine nimic de spus dar pisica blanda zgaraie rau;)

scturoag 19-03-09 18:42

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by CTL-ul (Post 2164427)
Da ...dar sa vedem cand pt ca dureaza ceva sa faci modificari la estetica iar eu nu prea am timp, vreau sa ma bucur si eu de masina in timpul pe care il am acasa
ma gandeam la asta
ce ziceti?

pfff ... eu zic ca e super tare ... si geamurile inegrite(pe gustu' meu,depinde si de al dvs.) ... chiar foarte frumos kit-ul asta din poze ... dar cu mici modificari ... sa fie unica :D

narko_rules 19-03-09 20:55

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
superba

bodo 19-03-09 23:12

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
parerea mea ca barile cele-i rosii sunt urate,daca vrei pastreaza barile tale si "umflo" putin ca ar da bine si nasu' negru,parerea mea

negoitacata 20-03-09 12:25

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Superba pisica am vazut si eu ce poate......masina are biele si pistoane forjate......sau o sa-i puneti??


All times are GMT +2. The time now is 20:56.

- Copyright 2026 4Tuning